Відродження — вклади фізичних осіб 2017, відсотки

Рейтинг вкладів по прибутковості до 2017-го року переповнений і нестабільний. З’являються все нові пропозиції, їх процентні ставки ростуть. Так, депозити в банках Казані мало чим відрізняються від вкладів в Москві та інших міст, оскільки мають подібні умови і перспективи для отримання прибутку і захисту грошових коштів. Тому вибір сьогоднішніх банківських вкладів для фізичних осіб великий, але важкий. І в кожному окремому випадку до нього необхідно підходити індивідуально.

Вклади банку Відродження для фізичних осіб у 2017 році — процентні ставки

Банк Відродження працює на всій території Росії і сьогодні входить в ТОП-30 найбільших банків Росії. Володіючи великою популярністю, депозити банку Відродження, як і вклади в Радянському банку, можуть бути відкриті на будь-які суми і терміни, роблячи зручною систему зберігання і заробітку. У 2017 році актуально 8 пропозицій на різних умовах.

Порада: для економії часу будь-який депозит банку Відродження можна оформити не тільки в офісі, а й через банкомат, інтернет-банк або мобільний банк.

«Теплий прийом»

Щоб відкрити депозит «Теплий прийом» від банку Відродження в 2017 році, досить підготувати суму від 10 тисяч рублів і вибрати зручний термін від 1 до 24 місяців. За умовами депозиту банк має право призначити процентну ставку від 6 до 10% в залежності від обраного періоду часу. Сума довкладання, яке доступне протягом перших 9 місяців, без обмежень, протягом перших 12 місяців доступні і видаткові операції. Виплата відсотків проводиться щомісячно, а дострокове розірвання без штрафних санкцій лише після 12 місяців.

«Високий сезон»

Мінімальна сума, доступна для відкриття вкладу «Високий сезон» від банку Відродження в 2017 році, становить 100 тисяч рублів. Мінімальна процентна ставка, яку може призначити банк, — 8%, максимальна — 8,75%. Термін для зберігання коштів — від 6 до 18 місяців, при цьому відсотки виплачуються кожні 6 з капіталізацією або без неї (за вибором). При достроковому знятті всієї суми діє ставка тарифу «До запитання».

«Комфортний плюс»

На суму від 10 тисяч рублів або 100 доларів або євро можна оформити депозит «Комфортний плюс» від банку Відродження. Як і валютні депозити Уралтрансбанка, даний передбачає високі процентні ставки: 6,4-7,82% (рублі), 0,5-1,15% (долари), 0,1 (євро). Щоб депозит мав накопичувальної функцією, банк зробив доступним поповнення на мінімальну суму в 1 тисячу рублів або 50 доларів або євро. Термін можна вибрати з діапазону від 181 до 1100 днів. Можливі часткове зняття і нарахування відсотків щомісяця.

«Моментальний»

Як і багато вклади в Чувашкредітпромбанке, депозит «Моментальний» має високий ступінь доступності, оскільки мінімальна сума початкового внеску становить всього 1 тисячу рублів. Оформити договір можна на 31, 91 або 181 день. Залежно від обраного терміну встановлюється і процентна ставка від 6,5 до 7,5% на рік. Нарахування та виплата прибутку здійснюється в кінці терміну, а при достроковому розірванні піддається перерахунку за тарифом «До запитання».

«Накопичувальний плюс»

Функцією накопичувального рахунку мають багато депозитів Російського Міжнародного Банку. Вклад «Накопичувальний плюс» від банку Відродження в 2017 році може приносити хороший дохід, оскільки відкривається з мінімальною сумою в 10 тисяч рублів або 100 доларів або євро з процентними ставками для кожної валюти відповідно: 6,85-7,98%, 0,2 -1,21% і 0,15% в рік. Термін дії договору може бути позначений періодами від 91 до 735 днів. Допускається поповнення рахунку. Відсотки за вкладом нараховуються щомісяця, а при достроковому закритті виплачуються за ставкою «До запитання».

Порада: депозит «Накопичувальний плюс» є оптимальною пропозицією для пенсіонерів. При пред’явленні пенсійного посвідчення призначається максимально висока процентна ставка.

«Класичний»

За умовами вкладу «Класичний» мінімальна сума першого внеску складає 10 тисяч рублів або 100 доларів і євро. Мінімальний термін — 91 день, максимальний — 735 днів. Нарахування відсотків, яке проводиться за ставками 7,19-8,09% (рублі), 0,3-1,52% (долари) і 0,2% (євро), відбувається щомісяця. При достроковому вилученні всіх коштів з рахунку раніше 91 дня діє ставка «До запитання», після — 4% (в рублях), 0,2% (в доларах), 0,01% (в євро).

«Мої можливості»

Мінімальна сума вкладу «Мої можливості» для фізичних осіб в рублях — 10 тисяч, в доларах — 100, в євро — 100 одиниць. При цьому процентні ставки можуть бути наступними: 6,85-7,49% (рублі), 0,4-1,01% (долари) або 0,1% (євро). Можливі довкладання і видаткові операції з рахунком до суми незнижуваного залишку. Зароблений дохід нараховується щомісяця на окремий рахунок або капіталізується (на вибір вкладника). При достроковому закритті вкладу призначається процентна ставка тарифу «До запитання».

«Відродження — мультивалютний-VIP»

Мультивалютні депозити припускають відкриття одночасно в декількох валютах. В даному випадку мінімальна сума становить 10 мільйонів рублів і еквівалент в доларах і євро. Процентні ставки можуть бути призначені банком наступні: 5,5-7,91% (в рублях), 0,75-1,46% (в доларах) і 0,5-0,7% (в євро). Термін договору — 18 місяців, мінімальна сума для поповнення — 50 тисяч рублів і еквівалент у валюті. Доступні витратні операції в межах до суми незнижуваного залишку (5 мільйонів рублів і еквівалент). Відсотки за вкладом виплачуються щомісяця. Дострокове розірвання договору проводиться з новою процентною ставкою, що дорівнює 3/4 від спочатку призначеної.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Тарифи з високим ступенем прибутковості від банку Відродження в 2017 році без праці можуть скласти конкуренцію будь-яким відсотковими ставками по внесках в банках Краснодара і приносити стабільний прибуток і з щомісячними виплатами, і в кінці терміну. Великі перспективи тут відкриваються тим, хто хоче не тільки зберігати гроші, а й збирати і примножувати свої заощадження. Є можливості для бажаючих отримати додатковий дохід на коливаннях курсу долара і євро, все вклади можна відкрити як на короткий, так і на тривалий термін.

Ссылка на основную публикацию