Відродження — Особистий кабінет (вхід, реєстрація в інтернет-банку)

Практично кожен сучасний банк вже розробив свою систему дистанційного обслуговування клієнтів. Це дозволяє підвищити рівень їх лояльності, якість надання послуг фінансової установи, залучити нових користувачів. Банк «Відродження» безкоштовно дає можливість спробувати на практиці функціональність свого інтернет-банкінгу, який дозволить безпечно і комфортно управляти своїм рахунком онлайн.

Можливості «Особистого кабінету» від банку Відродження

Після реєстрації в системі інтернет-банкінгу автоматично формується віртуальний робочий простір користувача — «Особистий кабінет». Тут знаходиться весь функціонал сервісу. Клієнт може самостійно провести налаштування роботи, управління картою, рахунком, підключити або відмовитися від деяких послуг, ознайомитися випискою без участі банківського працівника. Все, що потрібно, — це ПК і установка браузера для доступу до Мережі. Увійти в «Особистий кабінет» можна тільки після введення логіна і пароля, які створює користувач в процесі реєстрації, а безпеку роботи в системі інтернет-банкінгу забезпечується спеціальними технологіями.

Можливості «Особистого кабінету» від інтернет-банкінгу «Відродження»:

  1. Переклади на карти клієнтів банку, інших фінансових установ.
  2. Онлайн-оплата послуг, в тому числі комунальних, товарів, погашення кредитів.
  3. Відкриття, закриття, поповнення вкладів.
  4. Контроль витрат по рахунку, відображення актуальною виписки, даних по карті, балансу і т.д.
  5. Створення шаблонів операцій.
  6. Зміна налаштувань карти (назви, статусу — активна, заблокована і т.д.).
  7. Підключення, відключення послуг, в тому числі СМС-інформування.
  8. Отримання реквізитів рахунків.
  9. Консультації експертів банку.

Банк «Відродження» — «Особистий кабінет» (реєстрація)

Щоб скористатися можливостями інтернет-банку, клієнту потрібно підключити апаратно-програмний комплекс дистанційного банківського обслуговування «Vbank з тобою». Для цього заходимо на офіційний сайт банку «Відродження» та вибираємо розділ «Інтернет-банк» у правій верхній частині сторінки.

Натисніть, щоб збільшити

У полях форми слід ввести логін (ім’я користувача) і пароль. Під час першої авторизації потрібно вбити логін і пароль, які згенерує система. Клієнт відправляє СМС-повідомлення з текстом «LOG …., Де точки умовно позначають останні 4 цифри номера карти» на номер 2640 (Мегафон Москва, Білайн, МТС) або +7 (903) -797-62-64 (Мегафон в регіонах, інші провайдери стільникового зв’язку). Важливо враховувати, що номер телефону абонента, з якого буде відправлятися СМС, повинен збігатися з тим, що був зазначений в договорі при оформленні карти. У відповідному повідомленні банк вкаже логін і одноразовий пароль, який діє 24 години, для першого входу в онлайн-сервіс (в якості пароля користувачеві потрібно буде ввести відповідні цифри номера карти, наприклад, другу, четверту, сьому, десяту). Після цього секретний код обов’язково потрібно змінити на постійний, придумавши свій унікальний набір символів. Для безпеки цю процедуру необхідно повторювати кожні 90 днів. За добу клієнт може відправити не більше 5 запитів на отримання логіна пароля для першого входу в інтернет-банкінг.

«Відродження» — «Особистий кабінет» (вхід)

Вхід в систему «Vбанк з тобою» можна здійснити двома способами: через введення на офіційному сайті логіна і пароля або за допомогою спеціального пристрою (кріптокалькулятора). У першому випадку користувачеві потрібно вибрати спосіб аутентифікації «Логін / Пароль» і в порожніх полях ввести секретні дані, натиснути функціональну кнопку «Увійти в систему».

Якщо все зроблено правильно, відкриється головна сторінка інтернет-банкінгу. Якщо ввести дані невірно 3 рази поспіль, то кабінет буде заблокований на півгодини. Після завершення роботи потрібно вибрати «Вихід» в лівій частині екрана. Якщо за 15 хвилин не буде зроблено жодної дії, вихід із системи відбудеться автоматично.

Для входу в «Особистий кабінет» за допомогою спеціального портативного пристрою, що зчитує з цифровою клавіатурою потрібно зайти на сайт, вибрати спосіб входу — «Пристрій», ввести сформований пристроєм логін, 4 останні цифри номера карти і код відповіді. Щоб отримати останні дані, потрібно вставити карту в пристрій, натиснути кнопку із зображенням стрілок, ввести значення «Запиту», зазначеного на сторінці входу на ПК, і пін-код. Потім набираємо сформовану пристроєм послідовність чисел в поле форми «Код відповіді», натискаємо «Увійти в систему». У процесі першого входу потрібно буде підтвердити ознайомлення з призначеним для користувача угодою, після цього появи початкової сторінки.

Натисніть, щоб збільшити

Відродження — «Мобільний банк»

Сервіс «Мобільний банк» дозволяє повноцінно контролювати і управляти своїм рахунком за допомогою мобільного Інтернету. Перший крок — завантажити і встановити додаток «Відродження». Це можна зробити безкоштовно за допомогою магазину додатків App Store, Google Play, скориставшись QR-кодом на офіційному сайті. Після завершення процесу установки натискаємо «Відкрити». Для входу через мобільний додаток клієнту потрібно ввести логін, пароль (такі ж, як і для інтернет-банку), натиснути кнопку «Вхід в систему». Його функціонал дуже широкий і не поступається системі дистанційного обслуговування, але для ефективного використання програми потрібно створити шаблони необхідних операцій в інтернет-банку. Ознайомитися з детальними інструкціями щодо використання мобільного додатка можна в керівництві користувача «Vbank з тобою» на головній сторінці офіційного сайту.

Контакти для зв’язку з ПАТ «Відродження»

Головний офіс фінансової установи знаходиться в Москві за адресою: вул. Лучників пров., Д. 7/4, стор. 1, індекс — 101990. Додатковий офіс «Центральний» — Великий Златоустінскій пров., Д. 4. Графіки роботи відділень в кожному місті відрізняються. Більшість з них відкриті в робочі дні з 9:00 до 18:00, приймають фізичних і юридичних осіб в різний час. Хоча є чимало таких, що функціонують і в вихідні. Знайти детальний графік роботи конкретного відділення можна на офіційному сайті банку, натиснувши на вкладку «Офіси» на головній сторінці та вибравши потрібні критерії для пошуку (місто, послугу, будні або вихідні дні і т.д.). Також є можливість знайти потрібну відділення або мережу банкоматів на онлайн-карті.

У нижній частині головної сторінки є посилання на сторінки і групи в соціальних мережах, де можна отримати консультацію, дізнатися про нові послуги та пропозиції банку. При необхідності клієнт може скористатися вкладками «Питання експерту», ??«Відгуки», використовувати посилання на електронну пошту, які знаходяться там же.

Натисніть, щоб збільшити

Збережіть статтю в 2 кліка:

Банк «Відродження» розробив ефективну систему дистанційного обслуговування для своїх клієнтів. Вона безкоштовна, багатофункціональна, має простий і зрозумілий інтерфейс. Процедура реєстрації та входу в «Особистий кабінет» нескладна.

Ссылка на основную публикацию