Відповідь на питання — ворожіння карти Таро, значення молодших арканов

Майбутнє цікавить всіх людей в тій чи іншій мірі. Як відкрити завісу таємниці і проникнути свідомістю в невідоме? З давніх часів для цього використовували різні Предсказательная техніки. Люди ворожили по вогню, польоту птахів, хмар.

У середні століття до Європи прийшли карти таро, і дізнаватися про майбутнє стало легше. Наша тема сьогодні: відповідь на питання — ворожіння карти таро. Ми розглянемо два простих розкладу з одного і трьома картами, навчимося правильно тлумачити значення мастей і самого аркана в контексті поставленого запитання.

Правила таро

Щоб правильно тлумачити розклади таро, потрібно знати основні принципи трактування Предсказательная технік. По-перше, не можна кілька разів ставити одне і те ж питання. По-друге, потрібно розуміти — прогноз збудеться в тій чи іншій мірі. По-третє, не можна питати карти про те, що і так відомо. Ці основоположні принципи не можна ігнорувати, щоб не накликати біди.

Якщо ви бажаєте отримати вичерпну відповідь від таро, потрібно правильно формулювати питання. Формулювання не повинна бути приблизною і передбачає двозначність. Наприклад, не можна питати так: «Куди мені поїхати — в Туреччину або в Сочі?». Питання має звучати так: «Чи варто мені їхати в Сочі?». Не можна питати карти про дату і причини власної смерті або смерті близької людини.

Зверніть увагу! Доля людини може змінитися в будь-яку мить при переході на іншу лінію ймовірності розвитку подій.

Тому ставити картками питання «глобального значення» не варто — ви отримаєте лише пророкування одного з можливих варіантів шляху долі. Правильніше питати у таро ради, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації — вони добрі порадники.

Гадати потрібно на самоті, щоб ніхто не заважав вам налаштуватися на таїнство обряду передбачення. Телефон слід відключити, а також вимкнути джерела звуку — телевізор, радіо, плеєр. Сторонні звуки будуть збивати настрій.

Подумки сформулюйте своє питання, перемішайте карти правою рукою на столі і дістаньте одну з них з натхнення. Якщо розклад складається з трьох карт, дістаньте три по черзі і покладіть перед собою. Тепер можна приступати до тлумачення.

будова колоди

Колода таро складається з 72 карт, серед яких 22 карти вважаються старшими арканами. На них намальовані образи, які сприймає наша підсвідомість. У старших арканах немає мастей, які притаманні тільки молодшим. Ці карти описують значущі події в житті людини або говорять про те, що подія є дуже важливим і доленосним.

Молодші карти носять уточнюючий характер, ними часто користуються для уточнення значення старших арканів в ворожінні. Чотири масті символізують 4 стихії:

 1. кубки — вода;
 2. пентаклі — земля;
 3. мечі — повітря;
 4. жезли — вогонь.

Масті можуть називатися і по-іншому в різних колодах, але завжди відповідають позначеним стихіям. Кожна стихія представлена ??цифровими картами і фігурами. Стихії символізують певну сферу буття:

 1. кубки — емоції, почуття, особисте;
 2. мечі — негативні впливи, конфлікти, невдачі;
 3. пентаклі — матеріальна сфера, гроші;
 4. жезли — соціальна сфера, тривоги, спілкування.

Всі карти молодших арканов мають порядковий номер. Фігурні (придворні) карти мають власну назву:

 • паж;
 • лицар;
 • королева;
 • король.

Молодші аркани повністю відповідають гральних карт, за винятком лицарів — їх немає в цифровий колоді. Паж в гральних картах називається валетом.

Значення молодших арканов

Так як для відповіді на питання нам знадобляться молодші аркани, розглянемо їх загальне значення:

 • двійки — карти взаємодії між людьми, комунікації, єдність;
 • трійки — розвиток подій, планування, спілкування на відстані;
 • четвірки — ізоляція, замкнутість, стабілізація досягнутого;
 • п’ятірки — суперництво, конфлікт, майнові відносини;
 • шістки — напрямок руху, дорога, вчинки;
 • сімки — душевна зв’язок з людиною, почуття;
 • вісімки — будь-яка інформація, комунікації між людьми;
 • дев’ятки — значні зміни в долі (народження, весілля, смерть і т. д.);
 • десятки — нові плани і інтереси;
 • лицар і паж — побутові справи, життєва суєта і проблеми;
 • королеви — дії, пов’язані з плануванням і організацією;
 • королі — повага, заслужені почесті, досягнення.

Тузи в колоді висловлюють суть своєї стихії, тому їх тлумачення залежить від приналежності до масті. Наприклад, туз кубків символізує сімейне вогнище і почуття людини. Туз Пентакль символізує стан людини, певне його фінансовим становищем. Туз жезлів висловлює влада закону і все пов’язане з соціумом. Тез мечів — це суперечки, конфлікти, переживання.

Розклад з однією картою

Ворожіння однією картою таро — найпростіше. Якщо вам потрібно дізнатися відповідь в форматі «так-ні», потрібно користуватися саме цим підходом. Питання потрібно сформулювати так, щоб він передбачав однозначну відповідь — позитивний чи негативний.

Якщо ви запитаєте про вибір роботи — влаштуватися кухарем або продавцем — відповіді ви не отримаєте. Майте це на увазі. В цьому випадку потрібно зробити два розклади — один для кухаря, другий для продавця. Потім провести порівняльний аналіз. Іноді карти можуть дати позитивну відповідь на обидва питання, в цьому випадку вибір повинен бути за чоловіком. Чому так відбувається? Тому що в обох випадках людина може домогтися успіху.

Якщо випала перевернута карта, що це значить? Перевернута благополучна карта позначає ймовірність виконання задуманого — можливо, будуть перешкоди. Перевернута несприятлива карта може позначати сильний опір вашим цілям — подумайте, чи потрібно вам добиватися задуманого?

Розклад з трьома картами

Розглянемо розклад з влаштуванням на роботу. Припустимо, вам випали такі карти: три пентаклей, король жезлів і 9 мечів в перевернутому вигляді. Як тлумачити? Трійки позначають відстань / спілкування на відстані. В даному контексті карти говорять, що вам доведеться долати якісь перешкоди для досягнення задуманого, спілкуватися на відстані і чекати результат.

Король жезлів — карта хороша в даній ситуації. Вона безпосередньо пов’язана з кар’єрним ростом і просуванням по службі. У прямому положенні карта віщує успіх задуманого і успішну реалізацію мрії, пов’язаної з кар’єрою.

Перевернута дев’ятка мечів позначає сильні переживання, пов’язані з працевлаштуванням. Так як впередистоящей карти були позитивними, то негативна дев’ятка мечів вказує, що всі душевні хвилювання будуть марними.

Ворожіння на питання на таро — завжди творчий процес. Якщо ви не можете зрозуміти, що вам хоче сказати колода, спробуйте витлумачити розклад за допомогою інтуїції. Дивіться на образи карт і дозвольте асоціаціям допомогти вам в тлумаченні. Що ви відчуєте, дивлячись на зображення, то і буде правильною відповіддю.

З кожною людиною таро розмовляє мовою індивідуальних образів і архетипів, тому один і той самий розклад кожен розуміє по-своєму. Напрацьовуйте контакт з колодою: з часом ви будете розуміти те, що карти хочуть вам сказати.

Ссылка на основную публикацию