Відпочинок в Криму з дітьми

Унікальним місцем чорноморського узбережжя є Крим. Багато людей вважають за краще відпочивати саме там, тому що можна поїхати туди навіть з дітьми. Кримське узбережжя має незаперечний ряд переваг, цілюще повітря і чудові краєвиди. Найбільш відомі курорти — Ялта, Алушта, Євпаторія, Феодосія та Судак.

Перлиною Криму заслужено є Ялта. Її візитна картка — Ластівчине гніздо, це замок, який знаходиться на прямовисній скелі поблизу міста. У 10 — 15 км від Ялти розташована знаменита Ведмідь — гора і відомий на весь світ табір «Артек».

Якщо відпочинок передбачає наявність дітей, то з ними можна відправитися в аквапарк «Блакитна затока», в місцевий зоопарк або Акваріум. Ще дітям буде цікаво відвідати галявину казок, де на тлі дивовижної природи розташовані різні персонажі.

В Алушті також можна організувати повноцінний відпочинок з дітьми. Тут прекрасний м’який клімат, тому влітку немає виснажливої ??спеки. В околицях цього міста багато цікавих пам’яток, це водоспади і печери, що обов’язково буде цікаво дітям. Місцевий аквапарк «Мигдальний гай» і Акваріум, також не залишить нікого байдужими.

Лідируючим місцем для відпочинку з дитиною є Євпаторія. Це обумовлено наявністю піщаних пляжів, пологому входу в море і приємному клімату. Дельфінарій, Діно парк, аквапарк «Бананова республіка» та безліч інших розваг напевно сподобаються дітям.

Для відпочинку з малюками актуально наявність дрібного моря біля берега. Все це є в Феодосії, де переважають піщані пляжі. Розваги в місті представлені кількома місяць — парками, а найближчий аквапарк розташований в Коктебелі, де буде цікаво як дорослим, так і дітям.

Відпочивати з дітьми в Судаку буде дуже зручно, тому що там є мілководна бухта, захищена від хвиль і добре прогрівається сонцем. Символ міста — Генуезька фортеця, а ще недалеко знаходитися красиве місце, зване «Новий світ», з унікальними бухтами, можжевеліной гаєм і Царським пляжем. Відправитися на таку екскурсію буде цікаво всім. Для дітей і дорослих існує аквапарк «Водний світ».

Вирушаючи на відпочинок з дітьми, треба врахувати, що найбільша кількість відпочиваючих на узбережжі Криму в липні — серпні, а також всюди високі ціни, пляжі міст перевантажені, тому краще віддати перевагу пансіонату з власним пляжем, медичною страховкою і харчуванням.

Ссылка на основную публикацию