Відносини з одруженим чоловіком: поради психолога — за і проти

Відносини з одруженим чоловіком — досить поширене явище, незважаючи на те, що подібний зв’язок засуджується суспільством. Від них ніхто не застрахований, ні юна дівчина, ні доросла, часом навіть заміжня жінка. Добре якщо чоловік відразу говорить, що одружений. Але нерідко буває, що він приховує свій статус від коханої.

Складність відносин з одруженим чоловіком

Найчастіше зв’язок з одруженим чоловіком болісна тим, що жінка не може бути впевнена в ньому повністю. Їй невідомо, не те що, скільки часу триватимуть їхні стосунки, а навіть, елементарно чи прийде він сьогодні, чи зможе зателефонувати і як скоро йому вдасться вирватися з товариства дружини. Тому, не дивно, що рано чи пізно у жінки, яка не знає яке у неї з одруженим чоловіком майбутнє, розійдеться він з дружиною або ж далі продовжить вести подвійне життя, виникає бажання перервати ці непрості відносини. Адже, дивлячись правді в очі, такі відносини спочатку не перспективні.

Судячи зі статистики, всього 1% з подібних ситуацій, коли одружений чоловік готовий кинути сім’ю заради коханки.

Нерідко, чоловік заводить коханку з метою доповнення до нудної подружнього життя, так би мовити, для різноманітності, але ніяк ні для її заміни. Тому зв’язок з одруженим чоловіком може тривати не один рік. При цьому обіцянку кинути сім’ю, найчастіше закінчуються безліччю відмовок: дитина ще не виріс, дружина серйозно хвора і т.д.

У цьому випадку жінці важливо розібратися, перш за все, в собі:

 1. Чи потрібні їй відносини без повноцінної сім’ї?
 2. Чи зможе вона завжди бути другою після сім’ї коханого чоловіка?
 3. Чи вистачить у неї терпіння і сил чекати його розлучення з дружиною?

На ці питання рекомендується відповісти відразу, щоб уникнути нерозуміння, звинувачень і докорів на адресу одруженого чоловіка.

Що радять психологи жінкам у відносинах з одруженими чоловіками?

Психологи радять жінці бути в першу чергу реалісткою, а не жити фантазіями. Їй потрібно чітко розуміти, що не можна бути впевненою в одруженого чоловіка і бути готовою, що відносини можуть закінчитися в будь-який момент.

По суті, жінка вже спочатку згодна на другорядну роль в житті чоловіка, бути другою після дружини.

Досить часто, її хвилює, чи є майбутнє у такого зв’язку з чоловіком, що знаходяться в шлюбі?

Поради психологів:

 • Якщо жінка сподівається на продовження і розвиток відносин в подальшому, їй необхідно навчитися правильно їх будувати;
 • Зав’язати стосунки з одруженим чоловіком, як правило, не складає особливих труднощів, а ось зберегти їх — завдання не з легких. Адже, для багатьох чоловіків нове знайомство може бути всього лише черговий інтрижки не сторони. Оскільки, він нічим не зобов’язаний нової знайомої, то може спокійно говорити, що одружений. При цьому йому нічого не варто завести інший роман на стороні, якщо не заладиться відносини з новою пасією;
 • Жінці не можна афішувати зв’язок з одруженим чоловіком, якщо вона має намір бути з ним в майбутньому. Для неї це хороша можливість викликати довіру з його боку, що тільки продовжить їх відносини.

Як побудувати і зберегти відносини з одруженим чоловіком?

 • Не критикуйте і не обсміювати дружину свого обранця. Вам необхідно більше акцентувати увагу на чоловікові, підтримуючи його у всьому;
 • Крім того, не демонструйте йому, наскільки його дружина гірше вас;
 • Не діліться навіть з кращими подругами про зв’язок з одруженим чоловіком;
 • Не змінюйте свого обранця. Проявіть йому відданість, любов і поступливість;
 • Не вередує і щиро радійте навіть невеликим подарункам від коханої людини;
 • Чи не чиніть тиск на чоловіка, вимагаючи від нього якнайшвидшого розлучення з дружиною. Ставити його перед вибором — не найкращий варіант дій з вашого боку. Коли чоловік буде готовий і сам вирішить бути з вами або з дружиною, він вам дасть знати. Своїми вимогами ви тільки погіршить ситуацію;
 • Жінці у відносинах з одруженим чоловіком корисно виробити терпіння і стриманість. Не потрібно нав’язувати себе обранцеві. Адже, йому теж потрібен якийсь час, щоб розгадати свою нову пасію. Однак жінці слід відразу пояснити йому, що вона очікує від нього визначеності у відносинах. Одного пояснення буде достатньо, не потрібно про це йому нагадувати день у день. Якщо у чоловіка серйозні плани на вас, то він неодмінно проявить ініціативу. Від вас вимагається лише спостережливість;
 • Цілком можливо, що у чоловіка не складаються стосунки з дружиною. У такому випадку, за рекомендаціями психологів, ефективним способом з боку жінки, яка бажає зберегти відносини з одруженим чоловіком, буде створення спокійної, затишної і теплої домашньої обстановки. Райський куточок, наповнений любов’ю і розумінням, в якому він зможе відпочити від сімейних проблем. Жінці слід частіше проявляти свої почуття до коханої людини, оточивши його ласкою і ніжністю, щоб він усвідомив, що ви насправді те, що йому потрібно.
 • Оскільки, найчастіше, чоловіки заводять коханку через проблеми з дружиною в інтимній сфері, то жінці дуже важливо стати неповторною в сексі.

Відносини одруженого чоловіка і заміжньої жінки

Заміжня коханка для одруженого чоловіка підходить більше, ніж вільна. Жінка, яка сама заміжня, не вимагатиме від нього рішучих дій, дорогих подарунків і більшого часу на зустрічі. До того ж із заміжньою коханкою простіше розлучитися.

Ось тільки для самої заміжньої дами такого роду зв’язок приносить мало позитивного. Через свою чутливості та емоційності, інтрижки на стороні часто стають явними. Чоловік зауважує дивну поведінку дружини. Ось чому, шлюб зі зрадою дружини розпадається частіше, ніж той, в якому чоловік пішов наліво.

Ссылка на основную публикацию