Відносини між чоловіком і жінкою: помилки жінок — ТОП-10

Незалежно від того, на якій стадії розвиваються відносини між чоловіком і жінкою, багато жінок не здогадуються, що здійснюють ті ж самі помилки. Щоб поліпшити взаєморозуміння з коханою людиною, постарайтеся для початку змінити себе, свою поведінку по відношенню до чоловіка. Повірте, результат не змусить себе чекати.

  1. Прояв материнського інстинкту — синдром «матусі»

На перший погляд, немає нічого поганого в тому, щоб піклуватися про коханого чоловіка, виявляючи ласку і ніжність. Однак необхідно не плутати турботу про чоловіка з проявом материнського інстинкту. Зрозумійте, чоловік не дитина. До нього не потрібно ставитися як до маленького, думаючи, що він не в змозі діяти без вашої допомоги. Цю помилку допускають багато жінок в стосунках, після чого дивуються, що всі турботи звалилися на їхні тендітні плечі. Звичайно, так і буде відбуватися, якщо за все брати відповідальність тільки на себе. Запам’ятайте, головним для чоловіка є те, щоб його цінували. Вчіться більше отримувати від чоловіка, ніж віддавати. Тому дайте право йому бути чоловіком в першу чергу, а не ганчіркою.

  1. Відсутність поваги до особистого простору

Коли жінка відчуває до чоловіка сильні почуття, їй хочеться завжди і всюди бути з ним поруч, знати все, про що він думає, чим займається, кому дзвонить, з ким спілкується. Інакше кажучи, їй хочеться не випускати улюбленого з уваги. Але так бути не повинно. Кожна людина має право на свою інтимну і недоторканну територію, де може побути наодинці зі своїми думками або зайнятися улюбленою справою. Якщо не поважати особистий простір чоловіки, то незабаром він почне задихатися від вашого постійної уваги, турботи і ніжних обіймів, в результаті втече від вас при першій нагоді.

  1. Ревнощі на порожньому місці

На думку психологів, природа ревнощів криється у власних комплексах, невпевненості в собі і відсутності довіри до своєї другої половини, а не в прояві любові. Чоловікові властиво звертати увагу на жінок, так само як і жінкам на чоловіків. Зрозумійте одне, якщо чоловік захоче змінити, він це зробить, незалежно від того ревнуєте ви його чи ні. Постарайтеся довіряти один одному, зайвої ревнощами ви завдаєте і собі і йому страждання.

  1. Припинення догляду за собою

Основна помилка багатьох жінок. Коли стосунки з коханою стабілізувалися, жінка розуміє, що він любить її таку, яка вона є і перестає ретельно доглядати за собою як раніше. «Навіщо робити макіяж і зачіску, якщо вихідний день? І так зійде, адже він мене любить »- це типове оману багатьох жінок. Всім відомо, що чоловіки люблять очима, при цьому неважливо, скільки тривають відносини. Жінка завжди повинна намагатися виглядати привабливою і сексуальною, щоб коханий не втратив до неї інтерес.

  1. Одержимість своїм чоловіком

У відносинах з чоловіком багато жінок зациклюються на ньому, забуваючи про свої особисті інтереси, про спілкування з подругами і власні потреби. Жінка стає залежною від свого коханого і «втрачає своє обличчя» в його очах. В результаті вона перестає бути загадковою для нього і стає нецікавою. Щоб цього не сталося, не забувайте про себе, коли будуєте відносини з чоловіком. Постійно розвивайтеся і працюйте над собою як над особистістю, знайдіть нове хобі, не припиняйте спілкуватися з подругами. При такому підході чоловік не скучити з вами, що в свою чергу зміцнить сімейні відносини.

  1. приховування образи

Образившись на коханого, жінка, як правило, любить все ускладнювати. На питання, в чому причина, зазвичай у відповідь тиша. При цьому чоловік бачить, що йому недоговорюють. Не дивно, коли, не дочекавшись відповіді, він злитися, дійсно не розуміючи, чим обумовлена ??така реакція.

Психологія чоловіків відрізняється від жіночої. Вони не звертають пильної уваги до деталей, як це властиво робити жінкам. Тому не потрібно змушувати його мучитися в здогадках, краще поясніть йому, що вас так образило.

  1. Буркотливість, плаксивість і ниття

У всіх бувають невдалі дні, проте це не привід зриватися на чоловікові і скаржитися на долю. Навчіться жити з позитивом, і не пиляйте його через дрібниці. Вчіться бачити хороше в сімейних відносинах, частіше говорите про те, як вам з ним пощастило.

  1. постійні закиди

Не слід постійно акцентувати увагу на його помилках і проступки, намагайтеся шукати компроміси. Всі ми помиляємося. Навчіться цінувати і хвалити свого чоловіка, він відповість вам тим же.

  1. Демонстрування невпевненості в собі

Нерідко буває, якщо жінка різко набрала у вазі або у неї з’явилися перші зморшки, вона все частіше замислюється над тим, що чоловік може кинути її заради іншої. Але навіщо йому говорити про це? Адже він не винен в ваших комплексах. Пам’ятайте, чоловікам подобаються жінки впевнені в собі. Якщо проблеми з зовнішністю стають приводом для занепокоєння, чи не терзайте чоловіка, а краще подумайте яким чином їх позбутися

  1. Бажання змінити чоловіка

На початку романтичних відносин, багато жінок дивляться крізь рожеві окуляри, не помічаючи недоліків в улюбленому чоловікові. Але з часом з’ясовується, що обранець не такий вже ідеальний яким здавався при знайомстві. Не приймаючи його таким, яким він є, пані прикладають максимум зусиль, щоб змінити чоловіка в кращу сторону. Спочатку він начебто прислухається до критики, потім його вже насторожують щоденні докори. Пара починає з’ясовувати стосунки. В результаті спроби змінити чоловіка закінчуються тим, що він кидає жінку, яка їм завжди незадоволена.

Погляньте на ваші стосунки з коханою людиною з боку. Зрозумійте, що в кожної конфліктної ситуації завжди винні обидва. Не робіть перерахованих вище жіночих помилок між чоловіком і жінкою, розберіться в собі, і ви дуже скоро побачите, як відносини стануть налагоджуватися.

Ссылка на основную публикацию