Відмінність зеленого чаю від білого

Я прочитав білий чай набагато краще, ніж зелений чай. І все ж всі повідомлення пропонують зелений чай. Давайте разом обговоримо це відміну зеленого чаю від білого.

Як білі, так і зелений чай походять від того ж чайного заводу Камелія сіненсіс (Camellia sinensis). Листя білого чаю збирають в більш молодому віці, ніж листя зеленого чаю. Білий чай вважається незвичайним і, як правило, більш дорогим, ніж зелений, оскільки його можна вибрати тільки вручну протягом декількох днів ранньою весною, і з ним слід поводитися з такою обережністю.

Кольори листя показують кількість в’янення і окислення, які вони пройшли. Як білий, так і зелений чай містять велику кількість поліфенолів — антиоксидантних рослинних сполук з перевіреними перевагами для здоров’я. Більше наукових досліджень було зроблено на зелений чай, ніж білий, проте в одному з перших досліджень рекомендується, щоб білий чай міг мати перевагу щодо захисту від раку.

Зелений чай містить трохи більше обробки в порівнянні з білим чаєм. Білий чай швидко париться і після цього висушують. Хоча зелений чай частково ферментований.

Спочатку він випарюють, потім обпалюють потім скручується. Чорний чай, з іншого боку, повністю ферментований. У зв’язку з тим, що білі і зелені чаї обробляються ретельно і не піддаються надмірній обробці, вони зберігають більшість своїх корисних антиоксидантів.

Зелений чай вважається багатим антиоксидантами. Проте, з огляду на, що білий чай менш обробляється, він підтримує більшу кількість антиоксидантів в порівнянні з зеленим.

Білий чай складається з тих же видів антиоксидантів, що і зелений чай, проте в більшій кількості. Виявлено, що ці антиоксиданти мають багато властивостей, які сприяють зміцненню здоров’я, які полягають у підвищенні серцево-судинної системи, сприяння зниженню рівня холестерину, зменшення ризику розвитку раку (тільки по Милості Аллаха).

Було показано, що кофеїн частина зеленого чаю сприятливо впливає на здатність зеленого чаю допомагати з втратою ваги — тому вибір зеленого кольору над білим в цьому випадку може бути більш корисним, оскільки зелений чай містить дещо більше кофеїну. Зелений чай містить близько 12 г кофеїну, в порівнянні з білим, який має близько 15 м Навпаки, чорний чай містить близько 45 мг.

Білий чай також відрізняється різноманітністю зеленого, з більш гладким, м’яким, практично солодким смаком.

Зелений чай безумовно є виключно здоровим доповненням до раціону. Я думаю, що більше людей віддають перевагу зеленому чаю над білим, так це те, що він дійсно ретельно вивчений. Це найбільш характерно, плюс це набагато простіше і доступніше придбати.

Переваги білого чаю

Коли мова йде про запобігання раку, білий чай може мати перевагу перед зеленим. Дослідники у 2000 році оцінили 4 види білого чаю на щурах, щоб оцінити їх переваги для захисту від раку товстої кишки.

Через більш високий вміст білого поліфенолу у білого чаю дослідники виявили, що він набагато краще, ніж зелений, для пом’якшення ушкоджень ДНК — типу пошкодження клітин, яке може бути попередником раку. Проте, вчені попередили, що додаткові дослідження повинні були б підтвердити ті ж переваги у людей.

Переваги зеленого чаю

Зелений чай може допомогти зупинити ріст ракових клітин у багатьох діапазонах захворювання, що складаються з грудей, стравоходу, передміхурової залози і шлунка. У дослідженні наголошується, що зелений чай також показав позитивні результати, щоб уникнути атеросклерозу і високого рівня холестерину, обидва з яких можуть призвести до серцевих захворювань.

Це також може сприяти термогенезу, способу спалювання жиру, який сприяє ефективно втрачати вагу. У доповіді, опублікованій в 2012 році, було встановлено, що зелений чай може навіть сприяти гарному здоров’ю зубів, мінімізуючи запалення і бактерії, пов’язані з хворобою ясен.

Який чай пити?

І зелений чай, і білий чай мають менше кофеїну, ніж чорний чай або каву. Білий чай складається з найменш, від 30 до 55 міліграмів на чашку, в порівнянні з 35 до 70 для зеленого чаю.

Дослідження, опубліковане в «Молекулярному харчуванні і дослідженнях харчових продуктів» в 2007 році, показало, що в тому числі лимонне або соєве або рисове молоко для зеленого чаю значно посилило поглинання його антиоксидантами.

Національний інститут раку рекомендує, щоб чай з гарячим варом мав більш високі концентрації поліфенолів, ніж крижані або розлиті по пляшках сорти. Поговоріть зі своїм лікарем перед додаванням зеленого або білого чаю в свій раціон, оскільки вони можуть перешкодити деяких ліків.

Поради для здоров’я

Зелений чай виробляється з листя, які ще не були висушені або НЕ окислені, а білий чай — з молодого листя і бруньок. Білий чай найменш оброблений з усіх чаїв і має більш солодкий, більш м’який смак, ніж зелений. Національний інститут раку повідомляє, що як білі, так і зелений чай включають приблизно така ж кількість катехінів, певний тип поліфенолу. Ці природні рослинні речовини, мабуть, мають безліч переваг для здоров’я.

Проте, думати про білий чай складається з більшої кількості антиоксидантів і менше кофеїну, білий чай був би ще більш здоровим вибором. Пропозиція при покупці білого або зеленого чаю: вибрати натурально органічне, оскільки чайне рослина легко приймає фторид з пестицидів.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию