Відмінні готівку — онлайн-заявка

Те, чим відрізняється позика від позики, вже ні для кого не секрет. Мікропозики незабаром можуть перевершити за ступенем затребуваності банківські кредити в силу легкого оформлення і погашення. Зазвичай для цього мікрофінансові організації, такі як Позика 365, One Click Money, Відмінні готівку та інші, не вимагають підтвердження доходу, наявності застави і залучення поручителів при оформленні. Все, що потрібно від позичальника, — це паспорт. Особливі зручності в оформленні позик надає можливість їх віддаленого отримання, тобто через онлайн-заявку. Крім того, деякі компанії пропонують і дистанційне обслуговування.

Мікропозики від МФО Відмінні готівку

За допомогою онлайн-заявки можна отримати позику від МФО Гроші Відразу або, наприклад, Манімен. Мікрофінансових компанія Відмінні готівку виступає в питанні позик в деякій мірі новатором, оскільки оформити заявку можна не тільки безпосередньо на позику, а й на так звану «Позика карту».

Умови надання позик

Сума як для «Позика карти», так і для стандартної позики «До зарплати» може скласти від 2 до 30 тисяч рублів, а термін кредитування — від 3 до 30 днів. Процентні ставки різняться:

  • Від 0,36 до 2,17% в день — програма «До зарплати»;
  • Від 1 до 2,17% в день — «Позика карта».

Вимоги до позичальників

Судячи з відгуків про Бинбанке і багатьох інших банках, отримати мікрокредит у МФО набагато простіше в силу знижених вимог до позичальників. Сьогодні займ в МФО Відмінні готівку можуть отримати громадяни Російської Федерації з постійною реєстрацією на території держави (в регіоні присутності компанії) у віці від 18 до 65 років (до 68 для жінок). Також обов’язковою умовою є наявність постійного джерела доходу (в тому числі пенсії). Необхідними документами при оформленні позики або карти є паспорт громадянина РФ і пенсійне посвідчення (за наявності).

Онлайн заява

Щоб отримати позику готівкою, на сайті компанії необхідно заповнити коротку анкету з зазначенням бажаної суми і терміну кредитування, а також контактних і паспортних даних. Протягом 15-ти хвилин з потенційним клієнтом зв’язується менеджер організації Відмінні готівку і в разі схвалення заявки запрошує в офіс для підписання договору і видачі грошових коштів. Щоб отримати «Позика карту», ??також необхідно заповнення анкети та відвідування офісу.

Порада: клієнту, який планує робити постійні заявки на отримання мікропозик, найкраще відразу оформити «Позика карту». Її наявність дозволить отримувати бажані мікропозики по дзвінку в МФО Відмінні готівку без відвідування офісу — грошові кошти нараховуються на карту.

Як погасити позику?

Погасити мікропозик можна в офісі МФО Відмінні готівку. Графік погашення і суми зазвичай вказуються в договорі. Також погасити кредит можна в особистому кабінеті за допомогою банківської карти, через Qiwi-термінал і банківським переказом (реквізити організації вказуються в договорі).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Найпростіше отримувати мікропозики за допомогою онлайн-заявок. Це позбавляє від необхідності довгого очікування відповіді комерційної організації за заявкою на кредит, стояння в чергах і багатьох інших труднощів. Мікрофінансових організація Відмінні готівку дозволяє отримувати відповіді по заявці ще до відвідування офісу. Крім того, для позик можливе оформлення спеціальної карти, за допомогою якої грошові кошти можна отримувати тільки по одному дзвінку. Є можливості погашати позики віддалено.

Ссылка на основную публикацию