Види протезування зубів

Здорові і рівні зуби разом зі свіжим подихом полегшує спілкування між людьми і зраджує людині впевненості в собі! На жаль, бувають випадки, в яких потрібно звертатися до хірургічної стоматології. До неї вдаються в разі повного руйнування зубної емалі або відсутності зубів. Сучасна стоматологія проводить протезування швидко і безболісно.

Перед протезуванням проводять ретельне обстеження порожнини рота. Крім того, проводиться лікування хронічних захворювань ротової порожнини, наприклад стоматит, кровотеча ясен, карієс.

Після курсу лікування ортопед-стоматолог визначає рівень ступінь пошкодження, а також тип протезування. У разі часткової відсутності, повної стертості зубів, зовнішні дефекти зубної емалі, використовують незнімне протезування. Процедура проводитися за допомогою вінірів, керамічних коронок, які закріплюють на щелепи некаменние мостом.

До такого типу протезування вдаються і в тому випадку, якщо повністю немає зубів в передньому або нижньому ряду. Протезування входить базис або основи, до якої прикріплюються штучні зуби. Вони закріплюються кламмерами, мікрозамках (аттачмени), коронок.

У сучасній стоматології найчастіше використовується повне або часткове протезування. У такого типу протезування є недоліки: несправжні зуби довго не триматися і дозволяють включати в раціон тверду їжу.

Протезування пластмасове або з силіконовою прокладкою надає не сильно тиснуть на ясна. Такий тип протезування вважають варіантом практичним.

Нейлонове (м’яке) протезування дуже добре закріплює несправжні зуби. Даний тип протезування зручний в застосуванні. Його часто застосовують при часткової втрати зубів.

Бюгельне протезування (саме якісний тип протезування). Його також використовують при часткової або повної втрати зубів. Основа закріплюється за допомогою кламерів, мікрозамках.

Імплантати сьогодні використовують не тільки в косметології, а й в стоматології. Даний тип протезування буває знімним або частково незнімним. В ситуації втрати зуба від одного до п’яти імплантат встановлює на коронку з кераміки без металу.

Процес протезування займає приблизно місяць. У деяких випадках і більше місяця. Для того, щоб не зовсім приємна процедура пройшла без зайвих проблем і витрат потрібно дотримуватися ряду важливих правил. Перш за все, необхідно знати на такі антибіотики немає алергії. Їх використовують у випадках, якщо виникає необхідність вставляти зуби за допомогою шурупів.

Крім того, в разі постійного дискомфорту в роті, через велике навантаження на ясна, не слід відкладати візит до ортопеда-стоматолога в довгий ящик. Десна буде хворіти і на ній може утворитися ясна. У такому випадку за допомогою комп’ютерних технологій перевіряється оптимальне навантаження на ясна і встановлюється несправжні зуби за допомогою відповідного більш протезування.

Крім того, не потрібно забувати про постійного догляду за порожниною рота. Також необхідно дотримуватися рекомендацій ортопеда-стоматолога і дотримуватися нескладних правил. Необхідно полоскати рот теплою водою після кожного прийому їжі. На ніч, якщо штучні зуби знімаються, то потрібно їх знімати. У разі стоматиту або поповнення ясен потрібно полоскати рот два рази протягом дня нехолодним відваром ромашки або придбати обполіскувати для зубів і ясен.

Процедуру протезування бажано починати якомога раніше. У такій ситуації даний вид послуги пройде менш болісно і дозволяє зберегти бюджет.

Ссылка на основную публикацию