Види мелірування

Багато дівчат мріють про мелірованії, хоча навіть не уявляють, наскільки багато видів його існує. Можливо, ви налаштовані проти мелірування і вважаєте, що воно вам не підходить, хоча бачили всього пару видів, і то кілька років тому. Або ваша подруга, у якої темне волосся, вибілила кілька локонів і виглядає тепер вкрай неохайно. Сьогоднішні види мелірування волосся спрямовані на зміну зовнішнього вигляду і додаток обсягу і гри кольору.

Що таке мелірування?

Хоча спершу треба сказати кілька слів про мелірованії взагалі. Це техніка, при якій з вашої гриви вибирається кілька прядок і забарвлюється в певні тони.

Підсумковий результат визначається трьома пунктами:

 • ваш основний колір волосся: русяве, світлі, темні;
 • колір або тон, в який належить пофарбувати прядки;
 • як саме повинні бути розташовані вибрані локони, їх ширина і довжина.

В арсеналі засобів для мелірування знаходяться фарби світлих тонів і різні блондінірующіе речовини, розраховані як на темні, так і на русяве локони.


Мелірування не можна вважати кардинальною зміною іміджу, але різким його поліпшенням. Ефект приголомшливий, адже волосся стає об’ємніше і привабливіше. Такий результат залежить від того, наскільки добре ви можете вирішити, що вам йде і який вид мелірування вам потрібен.

переваги мелірування

Зробивши мелірування, ви в силах:

 • приховати прояви сивини;
 • змінити імідж відповідно до останніх трендів;
 • грати з нюансами або добитися більш натуральний вигляд;
 • візуально додати об’єм волоссю;
 • надати волоссю, які пройшли процедуру знебарвлення, доглянутий вигляд;
 • змінити натуральний темний колір на відтінок світліше без нанесення шкоди.


Дівчата і жінки, які з гордістю носять ступінчасті і градуйовані стрижки, повинні знати, що мелірування їм дуже піде. При однотонному забарвленні особа втрачається, блякне, а ось техніка, про яку ми сьогодні говоримо, прибере зайві роки, додасть ніжність і стиль.

Класифікація технік мелірування

Отже, види мелірування:

 1. Традиційне мелірування. Користується найбільшою популярністю в будь-якій віковій категорії. Така техніка має на увазі однакову прокраску обраних локонів по всій довжині. Пасма вибираються товщиною в проміжку 3-5 мм, в залежності від ваших бажань, а для освітлення потрібні призначені для освітлення барвники.
 2. Бликующее. Дуже добре підходить на русяве, каштанове волосся, як пофарбовані, так і натуральні. В основний колір волосся вкрапляються відтінки кави, кориці, беж, карамелі, какао, мускатного горіха. Таким чином зачіска стає привабливою, іскристою, а колір — глибоким.
 3. Венеціанське. У стародавні часи в Венеції жінки з темним волоссям просиджували під сонцем приголомшливо довго, щоб трохи освітлити волосся. Тому сьогодні техніка отримала таку назву. Підходить для брюнеток або шатенок з темним тоном. Особливість техніки в світлих пасмах з поступовим їх переходом в темну масу волосся. Кольором додається рельєфність, структурність. Майстер спершу повинен зупинитися на певному світлому відтінку або на декількох. Потім, відтягнувши пасмо, пензлем він завдає фарбу, трохи відступивши від коренів. Фольга не потрібно.
 4. Шатушь. Це техніка забарвлення, при якій обробляються невеликі пасма без застосування фольги. Присутній прикореневій відступ. Шатушь дозволяє виконати «вигорілі кінці», поступові переходи від затемнених коренів до світлих кінчиків, і точно так же градієнт від одного кольору до іншого.
 5. Зворотне мелірування. Можливо, ви були занадто палкою прихильницею мелірування, тому пасма більше не проявляються. Зворотний тип мелірування поверне вас до більш темного, натурального кольору.
 6. Щадне. Часте пропозицію для тих, хто мріє про мелірованії, але не може собі його дозволити через стан волосся. Слабкі, тонкі або пошкоджене волосся цілком стерпно реагують на таке фарбування, тому що освітлення відбувається за все на 2-3 тони.
 7. Французьке мелірування. Відноситься до щадящему типу. Русяве волосся, а також світлі тони шатен прекрасно сприймають таке забарвлення. Для техніки використовується спеціальний препарат для освітлення. Він відразу освітлює волосся на чотири тони, не завдаючи шкоди локонам.
 8. Балаяж. Це фарбування тільки кінчиків. Надає незвичайний контраст зачісці, а також виділяє її структуру. Варто поєднувати з каскадним і короткими стрижками.
 9. Часткове мелірування. Для методу виділяються передні пасма, що обрамляють обличчя. Таким чином імітується контраст між темним нижнім шаром волосся і світлими відблисками близько особи. Чудовим чином оживляє зовнішній вигляд без кардинальних змін.
 10. Контрастне. Різниця в використовуваних тонах і розмірах обраних локонів створює візуальний обсяг і незабутній образ. Один або два тони досить для техніки. Контрастне мелірування підходить на темні або русяве волосся.
 11. Каліфорнійське. Згідно цього виду мелірування, волосся слід розділити проділами на пучки, товщина яких не більше півтора сантиметрів. Для подібного блодірованія потрібен окислювач, а так само з фарбою варто змішати загущувач. Склад наноситься на поверхню пучка так, що обрані пасма злегка стикаються з основним кольором. Таким чином створюються додаткові відблиски.
 12. Американське мелірування. Майстер додає особливі відблиски до основного кольору. Використовується одночасно від двох до чотирьох тонів.
 13. Діагональне. Вибір квітів повинен лягти на не надто яскраві, але на контрастні відтінки, а проділи для діагонального мелірування виділяються вертикально. Наприклад, темне волосся можуть придбати мідні пасма.
 14. Креативне. Техніка близька до колорування. Відповідно до неї, ви можете додати в свій природний колір той, який найбільш модний в поточному сезоні.

висновок

Мелірування — це така техніка, яка дозволить будь-виглядати сучасно і стильно без особливих змін зовнішнього вигляду. Іншій, блондинисті або темні у вас волосся, не має значення, адже кожна знайде своє. Плюси очевидні, йдемо фарбуватися?

Ссылка на основную публикацию