Відгуки про життя в Майамі

Отже, чи варто переїжджати жити в Майамі? Щоб уявлення про це місто було максимально повним і об’єктивним, дуже корисно буде звернути увагу на відгуки про життя в Маямі від місцевих жителів. Представляємо вашій увазі тільки найцікавіше. В основному пишуть в негативному ключі, але ви ж розумієте … У сусіда завжди трава зеленіша …))

«… Майамі — один з найкрасивіших міст в країні, з його мостами, ясним небом і чудовими пляжами … Хоча місцеві жителі скаржаться на пробки, в порівнянні з LA порівнювати не доводиться. Однак як ми приїхали сюди з Лос-Анджелеса майже 6 років тому, життя в Майамі помітно подорожчала, при цьому рівень зарплат тут приблизно наполовину менше, ніж в LA … »

«… Це одне з найгірших місць для життя в Америці. Клімат жахливий. Я не можу повірити, що так довго жив там. Я думав, що це найкраще місто США, а виявляється, що я переїхав в гірший місто … Більшість людей в Майамі розмовляють по-іспанськи. У Каліфорнії теж багато латиносів, але принаймні там мексиканці кажуть по-англійськи і намагаються якось асимілюватися. Тут же зовсім інша культура … »

«… Так, в Майамі дійсно занадто багато латиноамериканців. Не те, щоб це мене сильно турбувало, але це складне місце для виховання сім’ї, якщо ви не багаті … »

«… У Майамі є красиві безпечні райони, але 99% з нас не можуть дозволити собі жити там. Інша частина округу теж в основному дорога, але при цьому там висока злочинність …. Рівень безробіття теж високий. Крім того, тут низька заробітна плата для більшості робочих місць і висока вологість 9-10 місяців на рік … »

«… Повірте, якщо ви на сайті з продажу нерухомості побачили, що тут в якомусь районі є дешеве житло, то низькі орендні ставки в Майамі зазвичай означають великі проблеми зі злочинністю. Так що навряд чи ви будете щасливі тут жити … »

«… Вся південна Флорида — найгірше місце для життя, якщо ви плануєте виховувати тут дітей. Тут немає культурного різноманіття, всюди засилля латиноамериканського способу життя … Навіть телеведучі, що розповідають про погоду на місцевому новинному каналі, виглядають так, як ніби вони моделі з Плейбоя …. Чи не переїжджайте сюди, якщо ви цінуєте якісну освіту, різноманітність культур і оригінальність … »

«… У Майамі є кілька приємних місць, але у вас має бути багато грошей, щоб там жити. За межами багатих районів і Майамі-Біч всюди небезпечно. Наче ти живеш в країні третього світу, наповненою убогістю і злочинністю. Взагалі, за статистикою Майамі є одним з найнебезпечніших міст в США. У Флориді є місця значно краще і дешевше, якщо ви мрієте жити поруч з пляжем … »

«… Я живу в Майамі протягом 13 років, і дуже хочу звідси поїхати через цілу низку причин:

1). Погода. Я ненавиджу спеку і вологість. Але якщо вам подобається постійно пекуче сонце і висока вологість, то Майамі для вас. Але не для мене!

2). Ринок праці. Я не можу знайти роботу ось уже майже 5 місяців, тому що майже у всіх вакансіях потрібне знання іспанської мови. Це стосується не тільки сфери обслуговування, але і офісних службовців.

3). Відпочинок. Чесно кажучи, я не розумію всього цього галасу навколо Майамі. Тут нема чого робити. Звичайно, є пляж і пару музеїв. Але крім цього, НІЧОГО! »

 «… Погода в Майамі дуже приємна протягом більшої частини року, крім дощових літніх місяців. Я б сказав, що найкраще в Майамі — погода. Безробіття тут досить висока. Ціни на житло ростуть з року в рік … »

«… Банкоматів на вулиці ви тут не знайдете: тільки в банках. Якщо ви збираєтеся припаркувати машину на вулиці в центрі міста, будьте готові до того, що до вас будуть підходити бездомні, щоб поклянчіть у вас гроші як оплату за парковку … Поліція не розслідує кримінальні справи, якщо вони не є вбивствами … Хотів би я поїхати звідси , але ніхто не хоче купувати мій будинок. Єдине хороше місце — Майамі-Біч і вузьку ділянку на східній стороні Біскайської бульвару (US-1) … »

«… Добре, щоб будь-яка людина, який ще ніколи не був в Майамі, зрозумів, що Miami FL і Miami Beach FL — це ДВА ОКРЕМИХ МІСТА. Майамі-Біч знаходиться за затокою Біскейн.

Що стосується Майамі, то це великий, потворний, нудний і перенаселений місто. Трафік на дорогах жахливий. Крім того, з четверга по неділю тут величезна кількість п’яних водіїв через всіх цих вечірок в клубах і біля пляжу.

Я виріс в Майамі і поїхав звідти 12 років тому, чому дуже радий … Погода спекотна, волога, і йде дощ протягом 6 місяців в році … Що стосується нерухомості, то ціни жахливо завищені. Всі ці великі потворні висотки стоять наполовину порожні, тому що багатії, які купили там квартири, приїжджають пожити в них лише пару місяців в році … »

Громадські школи жахливо !!!! Початкові школи ще так собі, але як тільки ваші діти потрапляють в середню школу, вони відразу стикаються з усякими вуличними бандами, переповненими класами і адміністрацією, яка буде звинувачувати вас у тому, що ви поганий батько … »

«… Погода в Майамі дійсно хороша приблизно півроку, але потім стає настільки нестерпно жарко і волого, що ти не хочеш вийти на вулицю навіть на 30 секунд. Переходимо від одного кондиціонера під інший … В місті немає ніякого великого бізнесу, крім продажу наркотиків і готелів, де люди, що не мають грошей, обслуговують тих, хто знаходиться вище їх по харчовому ланцюжку … Єдина причина, кому сюди варто переїжджати — це тим, кому подобається ловити рибу в море, і хто може дозволити собі мати яхту … »

«..Інфраструктура в Майамі — одна з кращих в Америці, якщо не найкраща. Тут майже все нове; дороги, порти, величезний аеропорт, з якого ви можете долетіти в будь-який великий місто США, Європи та Латинської Америки. Прямо з міста можна відправитися в круїз по Карибах. Повітря чисте і завжди тепло … »

Ссылка на основную публикацию