Відеоблогери ютуба: скільки отримують і як стати одним з них

В даний час відеоблог — це не тільки відмінний спосіб дізнатися чи розповісти про щось, а й можливість отримати від цього постійний дохід. Здавалося б, відеоблогери не роблять нічого складного, але отримують при цьому великі гроші за ролики ютуба і дуже популярні. У чому ж справжня цінність блогів і як на них можна заробляти.

Більшість думають, що стати відомим блогером доступно кожному, і це цілком реально зробити, не докладаючи особливих зусиль. Але насправді, блогінг — досить важка праця. Розберемося в тому, як стати відомим і оплачуваних відеоблогером на ютубі і дізнаємося, скільки і як можна отримувати за свою працю.

Як стати оплачуваних блогером на YouTube?

Для того, щоб стати хорошим блогером і заробляти на ютубі, потрібно щоб рекламодавці були згодні працювати з вами і з вашим каналом. А для цього потрібно виконати певні умови, які нижче перераховані:

 1. Ваш канал на YouTube повинен стати популярним і мати не менше ніж 1000 передплатників. Чим більше передплатників, тим більше вам будуть платити партнери та рекламщики.
 2. Щоб рекламодавець став співпрацювати з вами, необхідно, щоб кожен ролик на вашому каналі збирав понад 100 переглядів передплатників.
 3. Канал повинен оновлюватися регулярно, але не дуже часто. Не поспішайте, робіть якісні ролики, щоб зберегти аудиторію своїх постійних передплатників.
 4. Ні в якому разі не можна порушувати авторське право. Якщо буде прецедент, то автор стане отримувати попередження. Якщо ж власник отримає більше трьох попереджень, то канал на YouTube буде видалений адміністрацією, і він втратить своїх передплатників.

Таким чином, якщо дотримуватися цих простих правил, стати хорошим блогером не складе особливих труднощів, і можна буде вже подумати про отримання першого доходу.

Скільки відеоблогери можуть заробити на YouTube?

Звичайно ж, точної цифри назвати неможливо, оскільки даний вид бізнесу дуже не стабільний і залежить від безлічі факторів. В результаті щомісячний дохід може кардинально змінюватися щомісяця. Але знаючи деякі фактори, які впливають на роботу з ютуба, порахувати приблизну прибуток зовсім не важко.

За середніми показниками, одна тисяча переглядів одного відеоролика дорівнює $ 1, плюс мінус кілька центів. На основі цієї інформації і про кількість переглядів всіх відеозаписів, дуже легко порахувати, скільки все-таки отримують розкручені відеоблогери на ютубі.

За рівнем доходу всі канали на ютубі можна класифікувати наступним чином:

 1. Найпопулярніші або топові.
 2. Відеоролики YouTube, що збирають мільйонну аудиторію передплатників. Їх власникам платять більше $ 10 000 щомісяця.
 3. В середньому $ 3 000 — $ 4 000 в місяць отримують знаменитості і шоу-міни, можна стати одним з них, якщо робити цікаві огляди ігор, фільмів.
 4. На YouTube існують блогери, які не найбільш чесним чином заробляють популярність і своїх передплатників. Автори таких каналів отримують від однієї до двох тисяч доларів. Стільки ж отримують і середні відеоблогери.
 5. Є блоги, які спеціалізуються на цікавих роликах з телебачення, а також на невеликих блогах. Заробіток складає близько тисячі доларів щомісяця.
 6. Зовсім дрібні канали, заробіток яких складається всього сто доларів щомісяця.
 7. Канали, які відключені від монетизації. Вони зовсім не приносять доходу.

За кого на YouTube і скільки сьогодні платять?

Візьмемо для прикладу тих блогерів, у кого більше всіх постійних передплатників на YouTube і дізнаємося, скільки їм платять в місяць. У рейтингу популярних знаходяться, як зарубіжні, так і російські представники. Їх дохід представлений у валюті США.

Місце рейтингу Ім’я в інтернеті Місячний дохід, $
1 місце PewDiePie 70 000
2 місце RoosterTeeth 50 000
3 місце Smosh 45 000
4 місце SteveKardynal 23 000
5 місце This Is Добре 20 000
6 місце +100500 (AdamThomasMoran) 10 000

Збережіть статтю в 2 кліка:

Наведені тут цифри не є кінцевими, так як можна врахувати той факт, що існує ще дохід від партнерських програм. Скільки платять таким партнерам на YouTube, залишається таємницею. Таким чином, чим більше сил і старання ви вкладете в свій відеоблог, тим більше хороший дохід від нього отримаєте. Важливо налаштувати себе на те, що швидко розкрутити свій блог не вийде, буде потрібно час, щоб наповнити свій канал якісним і унікальним відео, яке буде затребуване.

Ссылка на основную публикацию