Видалення волосся на ногах

Жінок, що піклуються про свою красу, хвилює питання якісного видалення волосся на ногах, в області бікіні, під пахвами. Для цього використовуються різні способи, завдяки яким можна прибрати врослі волоски назавжди. Для цього є спеціальний крем для ніг. Практично всі процедури доступні в домашніх умовах. Для цього може використовуватися машинка, а також інші методи, які дозволять усунути волосся назавжди.

Причини зростання волосків

Захворювання, що характеризується появою волосків в місцях, де їх не повинно бути, називається гіпертрихоз. Зазвичай волосатість з’являється з народження. Ця недуга стосується жінок. Рослинність проявляється на підборіддя частини, над губами, на руках, ногах. У молодих людей поява інтенсивної волосатості пов’язано з порушеннями ендокринної системи, тому необхідно відвідати лікаря.


Щоб не з’явилися густі волоски, не варто обробляти проблемні ділянки отбеливающими кремами, а також засобами, що поліпшують надходження крові до шкіри. При гіпертрихозі застосовувати гормональні крему потрібно тільки з призначенням лікаря.

Не потрібно довго бути на сонці. Протипоказана УВЧ-терапія. Для усунення волосся на ногах не варто висмикувати рослинність, оскільки це призведе до інтенсивності росту. Не потрібно використовувати маски з бодягою і парафіном.

ефективні методи

У домашніх умовах можна використовувати різні способи, головне, щоб вони були перевіреними. З ними можна прибрати волосся зони бікіні, на ногах, під пахвами. Вони дозволяють усунути і врослі волоски.

 • Найлегшим способом є використання ножиць. Дуже скоро волоски знову виростають, і процедуру видалення потрібно виконувати знову.
 • Необхідно виконувати якісне гоління ніг. Для процедури продаються різноманітні засоби зрізання волосків. На допомогу можна використовувати спеціальний крем або гель. До мінусів гоління відноситься жорсткість рослинності. Волосся стає сильно помітними, і тому виконувати гоління потрібно частіше. Постійні процедури можуть пошкодити шкіру, викликати роздратування. З таким методом усунути рослинність назавжди не вийде. Часто такий спосіб використовується для обробки зони бікіні.
 • Ефективним методом видалення рослинності на ногах є використання пемзи. Необхідно інтенсивно розтирати шкіру, після чого відбувається витончення і обламування волосків.
 • Дуже давно використовувався пластир з липким речовиною, наприклад, воском або парафіном. Коли речовина стає твердим рослинність ніг потрібно прибрати різким рухом. Такий варіант не підійде для обробки зони бікіні. Так як назавжди видалити рослинність не вийде, то процедури потрібно виконувати регулярно.
 • Процедуру видалення волосся на ногах виконує крем-депілятор. Вони складаються з хімічних компонентів, які усувають рослинність. Є крем для усунення рослинності на певних ділянках. Перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування. Крем потрібно нанести на шкіру ніг, а через 10 хвилин видалити. Перед використанням цього методу потрібно нанести засіб на згин руки, що дозволить перевірити відсутність алергії. Якщо на шкірі з’явилося подразнення, то не варто використовувати крем-депілятор. Є крем для обробки області бікіні. Деякі засоби відмінно усувають врослі волоски.
 • Усунути волосся на ногах назавжди допоможе перекис водню, оскільки речовина допоможе зробити їх прозорими. Для цього буде потрібно перекис водню (3%) і вода. Компоненти слід розбавити в кількості 1:10. Потім до них додається нашатирний спирт і борошно. Компреси слід робити на 1 годину, поки не відбудеться освітлення рослинності. Є другий спосіб, для приготування якого потрібно перекис водню 3% (50 р), нашатирний спирт (1/2 ч. Л.), Мильний порошок. Склад повинен вийти пенообразний. Засобом потрібно обробити шкіру ніг. Через кілька днів рослинність буде непомітною. Але такий метод не підходить для зони бікіні.
 • У домашніх умовах може використовуватися шугарінг. Для цього потрібен спеціальний цукровий сироп. Засіб наноситься на шкіру ніг, а потім усувається з прилип рослинністю. Готується сироп на основі цукру (10 шматочків), води, соку лимона. Склад треба проварити до отримання коричневого кольору. Масу наносять на шкіру ніг, а після охолодження її можна видалити. Шугарінг може видалити врослі волоски. Такий метод не підходить для області бікіні.
 • Є ефективний спосіб електроепіляції, завдяки якому можна позбутися від рослинності на ногах. Для процедури необхідне спеціальне обладнання, тому виконується вона косметологічних салонах. Через слабкого електричного струму відбувається руйнування волосяних фолікул. Але з такою процедурою видалити волоски назавжди не вийде. Це відноситься до фотоепіляції, лазерної епіляції, биоепиляции.
 • У домашніх умовах часто використовується пінцет, який підійде для усунення рослинності. Його краще використовувати для корекції результату попередньої процедури, оскільки вона буде дуже тривалою.
 • Для усунення проблеми може використовуватися віск. У магазинах продаються воскові смужки. Щоб виконувати процедуру в домашніх умовах, слід дотримуватися інструкції. Там вказується докладний опис всіх етапів. Метод подібний до салонної процедурою.
 • Ефективним методом є фотоепіляція, передбачає вплив на волосяну цибулину. Отримати результат можна через 5 процедур. Робота виконується тільки в салоні, і коштує недешево. Результат зберігається надовго. Фотоепіляція не може усунути світлі волоски. А в інших випадках вона діє ефективно.
 • Видалити волоски на ногах в домашніх умовах допоможуть народні засоби. Багато з них дозволяють усунути врослі волоски назавжди. Для цього потрібен зелений волоський горіх. Його слід розрізати, і половинками можна обробляти ноги. Процедура повинна виконуватися тричі на тиждень.

Догляд після епіляції


Після процедури важливо виконувати якісний догляд за ногами. Саме від нього залежить результат будь-якої процедури. Догляд потрібен для уникнення вростання волосків в шкіру, оскільки це явище не тільки негарне, але і незручне.

Догляд після епіляції повинен виконуватися на основі наступних процедур:

 • Після епіляції шкіру слід обробити кремом або настоянкою ромашки, шавлії.
 • Кілька днів після епіляції не варто травмувати шкіру. Краще її взагалі не чіпати.
 • На шкіру не повинні впливати промені сонця.
 • Через кілька днів слід виконати пілінг, щоб захистити шкіру від вростання. Така процедура повинна виконуватися 2 рази на тиждень.
 • Корисно користуватися кремами, призначеними для уповільнення зростання волосків.

З правильним доглядом шкіра виглядає чудово. Головне, виконувати процедури постійно.

Ссылка на основную публикацию