Видалення папілом відомими способами: в клініці, народні та аптечні засоби,

Зараження вірусом папіломи — одне з найбільш поширених захворювань людства. Нерідко хвороба ніяк себе не проявляє, роками ховаючись в організмі, але досить невеликого стимулу у вигляді зниження імунітету, стресу або гормонального збою, щоб утворилися симптоми зараження — папіломи. Для боротьби з вірусом методів немає, він поселяється в організмі назавжди, а ось нарости, з тіла віддаляються, причому швидко і безслідно. Можна проводити видалення папілом відомими способами, яких є чимало. Освіти знищити можна перевіреними народними методами, в клінічних умовах або скориставшись аптечними засобами.

Видалення папілом в клініці

Найпростіший, але і найдорожчий спосіб видалення наростів — відправитися в клініку, де досвідчені фахівці порадять оптимальний варіант видалення наростів і проведуть необхідні маніпуляції. Для видалення утворень є кілька відомих способів:

 • застосування лазера;
 • кріодеструкція;
 • хірургічне втручання;
 • електрокоагуляція;
 • застосування радіохвиль.

Найпоширеніший спосіб видалення папілом в клінічних умовах проводиться за допомогою приладу, що утворює лазерні промені. Основна перевага методу — випалюються променями тільки нарости, здорова тканина не пошкоджується. На місці обробки залишається ранка, розмірами не більше папіломи, яка при правильному догляді заживає безслідно всього через кілька тижнів. Завдяки тонкій роботі лазера можливе видалення наростів навіть на слизових або ділянках з чутливою ніжною шкірою. Вартість даного способу порівняно невисока і залежить від величини, кількості і розташування утворень. Мінімальна ціна за Росії видалення однієї папіломи — 300 рублів, але більшість клінік пропонують знижки при видаленні кількох наростів даними способом.

Не менш ефективний спосіб видалення в клініці наростів — кріодеструкція. Освіта заморожується рідким азотом, температура якого дуже низька. Заражені клітини починають руйнуватися, на повне зникнення папіломи піде всього кілька тижнів. Кріодеструкція має кілька переваг над іншими способами видалення — відсутність больових відчуттів, неприємних наслідків у вигляді рубців і її проведення можливе навіть на відкритих частинах тіла. Вартість — від 400 рублів.

Для особливо великих наростів зазвичай застосовується такий спосіб видалення, як оперативне втручання. Після місцевої анестезії проводиться хірургічне видалення папіломи, при цьому захоплюється невелика кількість здорової тканини. Обов’язково накладаються після операції косметичні шви, які вже через тиждень знімаються. На обличчі видалення даними способом застосовується вкрай рідко, оскільки велика ймовірність, що можуть залишитися глибокі шрами. Робота хірургів цінується дорожче, ніж інші способи з видалення папілом і вартість висічення одного освіти може коштувати від 1000 рублів.

Вплив електричним струмом (електрокоагуляція) як відомий спосіб для видалення утворень також відмінно справляється. Видалення наростів відбувається під дією високих температур, при цьому зазвичай страждають і здорові тканини, які знаходяться біля утворень. Процедура проводиться таким способом недорога, але вдаються до неї мало хто пацієнти через мінусів — оброблену ділянку шкірного покриву довго заживає і великий ризик, отримати глибокий рубець. Вартість впливу на наріст електричним струмом по Росії — від 500 рублів.

Якщо потрібно вивести наріст на відкритій частині тіла, фахівці неодмінно порадять спосіб, під час якого застосовуються радіохвилі. Енергія руйнує освіту, причому здорова тканина не пошкоджується. Висока температура миттєво припікає місце, з якого була видалена папілома, тому кровотеча не виникає. Відсутність больових відчуттів, повне зникнення наросту і стислість процедури — ось головні переваги використання радіохвиль. Вартість однієї процедури — від 350 рублів.

Видалення наростів в клініках — спосіб дорогий, особливо відрізняються в цьому московські медичні заклади. Зазвичай вони в кілька разів перевищують подібні маніпуляції, що проводяться в клініках або салонах регіонів.

Видалення папілом народними способами

Найдоступніший кожній людині спосіб видалення папілом — скористатися різними рецептами, які прийшли в сучасний світ ще від предків, які добре знали, як скористатися щедротами природи, щоб позбутися від наростів. Найчастіше з утвореннями боролися за допомогою чистотілу, який швидко видалить наріст. Застосування рослинної сировини просте — достатньо взяти свіжий стебло рослини, дочекатися, поки виступить крапелька соку, і змастити освіту. В день потрібно проводити кілька маніпуляцій, і вже через тиждень папілома зникне. Мінус такого способу видалення — велика ймовірність опіку прилеглої здорової тканини.

Можна використовувати для видалення наросту і касторове масло. Зазвичай його застосовують в чистому вигляді, без добавок. Для видалення папіломи щодня (увечері і вранці) наносити кілька крапель маслянистої рідини на освіту. Масло відмінно вбирається. Для підвищення ефекту при даному способі можна попередньо трохи розпарити папілом (в воду можна додавати соду — вона розм’якшить шкіру). Курс впливу тривалий і може розтягнутися на кілька місяців.

Вивести папіломи всього за кілька днів можна за допомогою темного господарського мила. Для цього перед сном натирати освіти, стежачи за тим, щоб шар мила був товстим і рівномірним. Для більш зручного використання даного способу видалення, можна мило попередньо намочити водою. Змивати засіб не варто. Наносити мило краще ввечері і залишати до ранку.

Масло, вироблене з сировини чайного дерева, також відмінно впливає на шкірні дефекти (папіломи). У поєднанні з додатковими компонентами засіб використовувати не варто — тільки в чистому вигляді воно здатне видалити наріст. Видалення даними способом не складе складності — досить кілька разів на добу наносити ефірну рідина на освіту. Використовувати масло обережно, можна обпекти шкіру біля папіломи. Основний побічний ефект — непереносимість організмом кошти, тому при яскраво виражених симптомах (висипу, почервоніння або свербежу) краще припинити лікування.

Самостійно можна приготувати гель, який швидко і безпечно видалить папілом. Для приготування кошти залити очищену цибулину столовим оцтом (близько 280 мл). Почекати кілька днів, після чого скористатися блендером і перетворити цибулину і оцет в густу однорідну суміш. Використовувати щодня, прикладаючи цілющий компрес на кілька годин до утворення. Зберігати приготоване таким способом зілля в холодильнику — зазвичай воно не псується до самого зникнення наросту.

Видалення папілом медикаментозними засобами

Найчастіше для видалення наростів звертаються саме до аптечним препаратів. Основна перевага подібного способу позбавлення від утворень — не потрібна самостійна підготовка кошти, яка при застосуванні народних способів може зайняти чимало часу.

Препаратів, які можуть порадити в аптеці, чимало, і кожен з них має свої достоїнства і недоліками. Відрізняються вони і вартістю, хоча іноді дешеві засоби впливають на наріст набагато ефективніше, ніж дорогий препарат. Найпоширеніші і дієві медикаменти від папілом:

 1. Гірський чистотіл. Препарат повністю натуральний, в складі є головний ворог папілом — чистотіл. Особливість кошти — унікальні складові не тільки повністю знищують наріст, а й впливають на вірус, припиняючи його активну роботу. Застосування короткочасне і одноразове — досить обробити освіту, намагаючись уникати поразки здорової тканини, щоб папілома зникла. Вартість — від 84 рублів.
 2. Супер чистотіл. На відміну від попереднього препарату, назва засобу не має нічого спільного з ворогом наростів — чистотілом. Препарат — повністю хімічна сполука, активна діюча речовина якого — луг. Папіломи виводяться випалюванням, причому досить всього одного застосування, щоб навіть старе освіту повністю зникло. Вартість — від 12 рублів.
 3. Оксолінова мазь. Вивести папіломи за допомогою оксолінової мазі не складе труднощів, за умови, що нанесення препарату на наріст буде проводитися щодня. Протипоказань засіб майже не має і дозволено навіть дамам в положенні. Перед застосуванням рекомендується проведення простий підготовки — розпарювання освіти. Єдиний мінус застосування оксолінової мазі — на видалення одного наросту піде кілька місяців. Вартість — від 15 рублів.
 4. Веррукацід. Інша назва — Ферезол. Під час обробки папіломи відбувається не просто випалювання заражених клітин, але і коагуляція білків, що прискорює процес. Препарат досить дбайливо впливає на тканини шкіри і не призводить до травм. Нанесення найчастіше одноразове, але для особливо великих або дуже старих папілом може знадобитися повторне нанесення Веррукаціда. Вартість — від 154 рублів.
 5. Кларідол. Для видалення папілом Кларідол, як ще один спосіб, використовується дуже рідко і виробник навіть виключив зі списку показань до застосування від цього дефекту шкіри. Незважаючи на це, деякі пацієнти застосовують засіб у таблетках для позбавлення від наростів, особливо якщо зараження супроводжується алергічними проявами. Препарат відмінно впливає на імунну систему, тим самим припиняючи рецидив захворювання. Вартість Кларідола — від 110 рублів.
 6. Кріофарма. Одне з найбезпечніших і простих у використанні коштів від папілом для видалення. Вплив Кріофарма на освіти відбувається шляхом заморожування — рідина всередині наросту при низькій температурі розширюється і руйнує заражені клітини. Застосування даного способу одноразове, папілома повністю зникає через 12-17 днів. Вартість — від 540 рублів.
 7. Ляпісний олівець. Нерідко як відомий спосіб у видаленні дефектів на шкірному покриві використовується ляпісний олівець, який впливає на папіломи випалюванням. Лікування ляпісним олівцем тривалий і може зайняти кілька тижнів. Відбувається випалювання папіломи, тканини не відновлюються і після почорніння наріст відпадає. Вартість — від 25 рублів.
 8. Панавір гель. Застосування препарату повністю безпечне, оскільки панавір гель складається тільки з натуральних компонентів. Він не тільки видаляє освіту, але і повністю припиняє поява нових папілом. Застосування даного способу має відбуватися багато разів — протягом дня до 4-х разів наносити гель на шкірний дефект. Перші результати помітні через півтора тижні. Вартість — від 820 рублів.
 9. Сани скін. Препарат ефективний, але дорогий. В комплекті два флакони, яких достатньо для видалення декількох утворень. Застосовувати Сани скін потрібно кілька разів на день до повного зникнення освіти. У складі кошти тільки натуральні компоненти, що дозволяє навіть пацієнтам з серйозними проблемами зі здоров’ям застосовувати цілющу рідину. У вільному продажу Сани скін придбати складно, зазвичай їх пропонують тільки у офіційних представників. Вартість — від 3200 рублів.
 10. Левомеколь. Ефективна недорога мазь допоможе протягом всього тижня видалити дефект на шкірі. При використанні даного методу необхідно точково нанести Левомеколь, для цього краще використовувати паличку з ватяним кінчиком. Можливий опік, тому попередньо краще захистити здорову тканину жирним кремом або вазеліном. Виводити можна навіть папіломи, що згрупувалися на слизовій або статевих органах, але попередньо краще обстежитися і пройти консультацію у медиків. Вартість — від 64 рублів.
 11. Клареол. Розроблене фахівцями Центру дерматології ліки від папілом Клареол за ціною значно нижче зарубіжних аналогів, але відчутно перевершує їх в ефективності. Повністю складається з натуральних компонентів препарат не здатний нашкодити і викликати будь-яких побічних ефектів. За один курс здатний позбавити вас навіть від самих складних в лікуванні утворень.
 12. Віферон мазь. Склад препарату нагадує інтерферон — засіб, що впливає на віруси. Додаткові активні компоненти — масло персика і вітаміни, які прискорюють видалення шкірного дефекту і загоєння пошкоджених тканин. Курс лікування, особливо якщо утворення великих розмірів, може зайняти близько місяця. Нанесення Виферона щоденне, не буде зайвою і попереднє розпарювання наросту. Вартість — від 165 рублів.
 13. Папіловір. Препарат у вільному продажу придбати не вийде, адже він тільки з’явився на російському ринку. Тільки офіційний представник виробника може на замовлення вислати заповітний тюбик препарату. Як свідчать рекомендації на сайті виробника, засіб натуральне, не заподіє шкоди організму і кожному покрову і швидко розправиться з шкірним дефектом, незалежно від його величини. Лікування проводиться шляхом нанесення невеликої кількості рідини на освіту з подальшим всмоктуванням. Якщо переглянути відгуки користувачів, то можна переконатися, що препарат абсолютно даремний і на освіти абсолютно не впливає. Користуватися ним чи ні — вирішувати пацієнт може тільки самостійно. Вартість — від 965 рублів.

Видалення папіломи — процес нерідко дорогий і непростий. Перед тим, як приступити до видалення наростів відомими способами, краще уважно ознайомитися із запропонованими в аптечному пункті медикаментами, послугами клініки і рецептами народних способів, і тільки після цього визначитися, що саме відповідає всім вимогам пацієнта. Зазвичай це вартість, ефективність і безпеку для здоров’я. Правильно підібраний спосіб лікування дозволить без особливих проблем надовго забути про папіломах, а якщо дотримуватися всіх рекомендацій медиків (приймати препарати для зміцнення імунної системи і дотримуватися простих і Відомо гігієнічні правила), то освіти перетворяться тільки в неприємні спогади, назавжди зникнувши з шкіри.

Ссылка на основную публикацию