Видалення папілом лазером: ціна в Москві і Спб, відгуки

Папіломи — явище аж ніяк не рідкісне в житті кожної людини. Виявивши невеликі нарости, більшість звертається до народних перевіреним методам видалення некрасивих утворень, прихильники самолікування відправляються в аптеку за придбанням чудо-засоби. Всього лише невелика частина заражених вірусом папіломи людей чинять правильно, і наносять візит кваліфікованим фахівцям. Залежно від характеру утворень призначається лікування, і нерідко це лазерне вплив, яке допомагає за короткий час повністю видалити нарости, навіть численні. Як же відбувається видалення папілом лазером, і наскільки ефективна така процедура?

Причини появи папілом

Причина появи потворного наросту (або їх скупчення) на тілі зараженого пацієнта — вірус папіломи. Проникаючи в ослаблений організм, папіломавірус залишається в ньому назавжди, лікування не існує. Від імунітету і стану здоров’я людини в цілому залежить, наскільки часто захворювання буде себе проявляти некрасивими утвореннями на шкірі. Якщо опірність організму висока, то чимало шансів, що папіломи взагалі не з’являться, або їх утворення буде досить рідкісним.

Заразитися вірусом можна лише кількома шляхами:

 • при народженні дитини;
 • під час статевого акту;
 • контактно-побутовий шлях.

Вірус може протягом довгих років не давати про себе знати, але при найменших порушеннях в організмі швидко проявляється у вигляді папілом. Причини утворення потворних наростів:

 • сильні стреси (іноді тривалий депресивний стан);
 • слабкий імунітет;
 • захоплення спиртними напоями;
 • регулярні інфекційні хвороби;
 • тривале медикаментозне лікування, особливо антибіотиками;
 • відвідування саун, лазень, басейнів;
 • часто мінливі статеві партнери;
 • проблеми зі шлунком або кишечником.

Якщо поєднуються одразу кілька проблем, то папіломи утворюються у множині. Незважаючи на те, яка кількість наростів з’явилося, слід негайно приступати до їх лікування, оскільки досить легко доброякісні утворення можуть перерости в злоякісні.

Види видалення папілом лазером

Енергетичний потужний потік світла (випромінювання лазером) направляється на певні ділянки шкірного покриву людини, викликаючи різке підвищення в тканинах температури. Завдяки такій властивості кілька десятків років тому стало можливим ефективно і швидко впливати на утворення на шкірі людини.

Лазерні прилади діляться на кілька видів. Найбільш часто застосовуються звичайні лазери, які мають постійне випромінювання. Патологічні клітини папілом швидко випаровуються, причому ризику, що на цьому ж місці утворюються нові нарости, немає.

Мінуси такого виду видалення лазером — майже завжди залишаються шрами, які досить складно видалити. Причому, чим більше наріст, тим більший рубець залишиться. У зв’язку з цим не рекомендується застосування такого виду лазера для видалення папілом на відкритих частинах тіла, особливо на обличчі.

Досить часто для видалення невеликих розмірів папілом використовується інший вид лазера — імпульсний (шліфує). Потужність променя не настільки сильна, як у звичайного приладу, тому видалення потворних наростів відбувається без неприємних наслідків — рубці відсутні, залишається тільки чиста здорова шкіра.

Тільки фахівець може підібрати вид лазера, рекомендований для боротьби з папіломами, але тільки після уважного огляду і визначення причин утворення наростів.

Ціна видалення лазером

Ціна процедури з видалення папілом лазером невисока, і в середньому однакова по всій Росії. Ціна може залежати також від косметологічного кабінету, в якому проводиться видалення наростів. У Москві і Санкт-Петербурзі ціна роботи лазера трохи відрізняється в цілому від подібних послуг по Росії, і може бути вище на 100-300 рублів.

Видалення одиничної папіломи, розміри якої не перевищують 2-х мм, може коштувати близько 150 рублів. Скупчення папілом (якщо їх не більше 10-ти) обійдеться пацієнту трохи дорожче — до 300 руб.

У більш складних випадках, коли наростів близько 50-ти, доведеться заплатити досить кругленьку ціну — близько півтисячі рублів. Великий потворний наріст, що не піддається іншого впливу, може обійтися до 2000 рублів, але трапляється це дуже рідко, коли папілома дійсно величезна.

Вирушаючи за видаленням папілом лазерним впливом, слід вибирати перевірений кабінет і тільки кваліфікованих фахівців, оскільки досить просто замість довгоочікуваного результату можна отримати велике розчарування і чимало проблем на шкірі, на виправлення яких доведеться затратити купу часу і коштів.

Переваги видалення папілом лазером

Видалення численних болячок на шкірі лазером має кілька суттєвих переваг перед іншими методами видалення папілом. Серед них:

 • повна відсутність міхурів або пухирів на шкірному покриві після процедури;
 • не виникає кровотеча, навіть якщо лазером віддалялося скупчення наростів;
 • процедура не займає більше 5-8 хвилин;
 • виникнення рубців буває тільки після звичайного лазера, шліфувальний апарат не залишає після себе неприємні наслідки;
 • апарат повністю безпечний, тому можливе застосування лазера навіть для видалення папілом у дитини;
 • на повне видалення від наростів буде потрібно всього один короткочасний сеанс.

Завдяки величезним переваг саме лазерне вплив все частіше застосовується для видалення обридлих дефектів шкіри — папілом.

Як проводиться процедура видалення лазером

Перше, що необхідно перед процедурою видалення лазером — повне очищення шкірного покриву. Обробляється вражений папіломами ділянку антисептиком. Наступний етап — введення знеболюючих препаратів для комфортності процесу. Зазвичай це новокаїн, лідокаїн. Якщо у людини дуже чутлива шкіра, або пацієнт — дитина, то зазвичай береться інсуліновий шприц, оскільки він практично не відчувається.

На вплив знеболюючих препаратів відводиться близько 5-ти хвилин, цього достатньо, щоб процедура пройшла безболісно і не принесла дискомфорту. Неодмінно на пацієнта надягають спеціальні окуляри, оскільки можливий ризик пошкодження очної сітківки. Доктор, який проводить сеанс, також захищається очками.

Тільки після цього включається лазер і починається процедура з видалення папілом. Потоком, виробленим лазерним приладом, обробляється вся поверхня наростів. Попередньо доктор повинен самостійно визначити глибину впливу пучка променів, взявши до уваги чутливість шкірного покриву і характер утворень.

Температура, що надається лазерними променями, повністю випалює заражені клітини епідермісу, що не впливаючи на здорову тканину. Лазер також швидко закупорює пошкоджені судини, виключаючи початок кровотечі. Це властивість випромінювання допомагає запобігти утворенню гематом або синців.

Після видалення лазером залишається крихітна ранка, опік може бути великих розмірів, тільки якщо наріст був старим і великим. Освіта, що почалося на місці папіломи, також обробляється антисептиком. Якщо наріст був на прихованої частини тіла, то зазвичай його захищають від тертя одягом за допомогою сухого бинта і пластиру. Цього достатньо, щоб на перших порах не отримати роздратування і не травмувати оброблену ділянку шкірного покриву.

Протипоказання

Заборонено проводити опромінення папілом лазером, якщо на цій ділянці тіла проходять будь-які запальні процеси. Перед тим, як приступити до знищення наростів, слід дочекатися повного відновлення шкірного покриву.

Перед процедурою обов’язково виміряти артеріальний тиск. Якщо воно вище звичайного, застосування лазерного апарату не рекомендується, краще вибрати більш щадний метод видалення наростів.

Наявність хвороб крові або повна непереносимість організмом лазерного впливу також несумісні з таким методом видалення папілом. Присутність герпесу на шкірі — ще один привід відмовитися від впливу на папіломи лазером. Інфекційне захворювання, підвищена температура (як наслідок хвороби) також повинні стати причиною заборони на застосування лазера.

До протипоказань видаленням лазером відносяться також будь-які онкологічні хвороби. У таких випадках категорично заборонено видалення папілом таким способом. Доктор повинен підібрати більш простий спосіб впливу на нарости, але тільки після повного і ретельного огляду.

Загальні рекомендації після процедури

Незважаючи на простоту процедури, вона має кілька особливостей. Доктор повинен відразу після впливу на папіломи ознайомити пацієнта з основними вимогами, які допоможуть запобігти появі небажаних ускладнень.

Добу після роботи лазера заборонено змочувати піддані ділянки шкірного покриву. Заборонено купатися, приймати ванну, відправлятися в лазню. Якщо дотримуватися цього правила неухильно, уже на наступний день можна спостерігати, як на обробленому лазером місці з’явиться суха скоринка. Знімати її категорично заборонено, з часом вона сама відпаде, залишаючи чисту гладку шкіру.

Заборонено змащувати оброблені ділянки шкіри будь-яким кремом або маззю. Не слід також вдаватися до допомоги косметики, щоб приховати роботу лазера. Для прискорення процесу загоєння можна раз на добу використовувати рожевий марганцовочний розчин (протирати пошкоджені місця).

Категорично не рекомендується протягом 3-х днів після лазерної процедури відправлятися на пляж, тим більше — засмагати під яскравим сонцем. У басейн також не слід йти, краще відкласти туди візит на кілька днів.

У деяких випадках може статися рецидив — папілома виникне всього через кілька тижнів. Трапляється така неприємність в основному, через непрофесіоналізм доктора, коли була неправильно підібрана глибина лазерного впливу. В такому випадку краще відправитися до іншого фахівця, в якісній роботі якого вже переконалися друзі або знайомі.

Видалення папілом за допомогою лазера: відгуки

Зважившись на видалення папілом лазерним впливом, потрібно неодмінно ознайомитися з рекомендаціями, які допоможуть подолати боязнь процедури (деякі пацієнти часто побоюються вирушати на прийом саме через побоювання завдати шкоди лазером організму). Як свідчать відгуки медиків, лазерне видалення папілом абсолютно безпечне для людини, залишає після себе здорову шкіру і повністю видаляє злощасні обридлі нарости.

Медики стверджують у відгуках, що всі проблеми, що відбуваються згодом з обробленим ділянкою шкіри, з’являються тільки через недобросовісну роботи фахівця або через відсутність необхідного досвіду в подібних процедурах. Саме тому перед застосуванням лазерного видалення краще поцікавитися відгуками про обраної клініці або косметичному салоні — це позбавить від неприємних наслідків в подальшому.

Про що говорять у відгуках пацієнти? Більшість відгуків позитивні, люди не можуть натішитися задовільними результатами. Як свідчать відгуки, навіть потворні старі папіломи повністю видаляються. Якщо процедура була проведена хорошим фахівцем, то ймовірність появи рубців дуже невисока, навіть якщо освіта була великим.

Деякі пацієнти відзначають тривалість загоєння потерпілого ділянки шкірного покриву і невеликі хворобливі відчуття, особливо якщо наріст був на ступні. Відбуватися такі неприємності можуть в певних випадках, особливо якщо не були виконані вимоги по догляду за обробленою шкірою після процедури.

І задоволені результатами пацієнти, і обурені користувачі сходяться у відгуках в одному — тільки хорошого фахівця можна довіритися і отримати задовільний довгоочікуваний результат. В іншому випадку можливий будь-який результат — від глибоких шрамів і до рецидиву, під час якого можуть з’явитися численні освіти.

Видалення потворних потворних наростів за допомогою лазера — процедура досить часта, але перед тим, як відправитися до фахівця, обов’язковою умовою має бути ретельний вибір салону або косметичного кабінету. Тільки тоді довгоочікуваний успішний результат порадує, і свідоцтво чудово проведеної процедури буде здорова і чиста шкіра, без обридлих папілом.

Ссылка на основную публикацию