Видалення бородавок на стопі

У більшості з нас в якийсь момент в нашому житті була бородавка на частини нашого тіла. Бородавки є одними з найбільш типових інфекцій, викликаних крихітної інфекцією, яка заражає шкіру. Більшість бородавок нешкідливі і можуть зникнути самостійно без лікування бородавок (тільки по Милості Аллаха).

Проте, бородавки на частинах тіла, які часто вдаряються або стосуються, можуть бути болісними і викликати кровотечу. Бородавки також можуть бути принизливими, якщо вони мають місце на обличчі або з’являються в явних скупченнях на руках і ногах.

Видалення бородавок на стопі. електрокоагуляція

Електрокоагуляція — це метод видалення бородавки з використанням тепла від електричної енергії. Електрична потужність використовується для нагріву голки, яка поміщається в бородавку. Електрична енергія не відправляється в ваше тіло. Електрокоагуляція може також використовуватися, щоб позбутися від інших наростів на вашій шкірі.

На наведеному вище фото (автору сайту видаляли стару бородавку. Отже як мені видаляли бородавку на стопі:

 1. Першим було висічення (хоча процедура повинна була бути електрокоагуляція, так я за цю операцію оплатив. І лікар мені зробив укол і вирізав, але після загоєння, знову з’явилася. При загоєнні в перші дні вже буде ясно виростить чи ні. Якщо заживає і неприємний біль , то значить бородавка зростає на нозі. найболючіше в цій процедурі це укол в ногу.
 2. Випалювання бородавки рідким азотом. Робиться без уколу. Але біль теж буває нестерпний і дуже неприємно. Не раджу. Бородавка продовжувала успішно зростати і після цієї процедури.
 3. Пробував сам випалювати супер-чистотілом (це не трава, а їдкий луг), Біль також сильна. Не раджу.
 4. Електрокоагуляція. Саме те! Вже трохи звик до уколів на стопі. Трохи бородавка припинила зростання (на фото була під №1). Але перед самим загоєнням, вийшла вже в іншому місці (на фото під №2). При загоєнні призначили антивірусні препарати і вітаміни. Вони дуже дорогі були для мене.
 5. Знову електрокоагуляція. Лікар приватник вже була незадоволена, що я прийшов вдруге. Напевно не хотіла вже робити. Але все таки зробила. І знову бородавка вилізла в тому ж місці (на фото під №2).
 6. Як настала весна почав припікати травою чистотілом. Трохи розколупав бородавку і припікали соком. Трохи палило і шкіра чорніла від чистотілу.
 7. І останнє я змирився з цією бородавкою. Її вік був близько 20 років. І після я звернувся з благанням до Всевишнього Аллаху. І непомітно бородавка пройшла по Милості Господа Аллаха. Просити треба було з самого початку і багато! Тому просити лікування тільки у Всевишнього Господа Аллаха і потім робіть лікування (це тільки причина). А результат буде тільки від Всевишнього Аллаха!

Розкажіть своїм опікуну, якщо у вас є кардіостимулятор для вашого серця, перш ніж приступати до електрокоагуляції. Як правило, бородавка або зростання зникають після однієї електрокоагуляції. Електрокоагуляція зазвичай залишає за собою травму, яка може зайняти від 1 до 6 тижнів. Час, що витрачається на загоєння ран, залежить від розміру бородавки. Великі бородавки вимагають більше часу для одужання. Але бородавку, можливо, доведеться лікувати більше, ніж зазвичай.

Навіщо вам це потрібно? Бородавки можуть викликати біль при стоянні або ходьбі. Бородавку не потрібно лікувати, якщо ви не хочете позбутися від неї. Існують і інші способи усунення бородавок, наприклад, використання медикаментів або кріотерапії (заморожування).

Під час видалення бородавок

Ви маєте право зрозуміти свою проблему зі здоров’ям. У словах, які ви можете зрозуміти, вам потрібно сказати, які випробування, лікування або операції можна зробити для видалення бородавки на стопі. Ваш лікар повинен також розповісти вам про небезпеки та переваги кожного лікування.

Вас можуть попросити підписати форму дозволу. Якщо ви не можете підтвердити свою згоду, той, у кого є згода, може підписати вам цей тип. Форма схвалення є юридичним документом, який дає згоду вашого лікаря на проведення конкретних тестів, процедур або операцій. Цей вид повинен точно розповісти вам, що буде з вами зроблено.

Ваш лікар повинен повідомити вам, які загрози і переваги кожного лікування перед тим, як підписати цей тип. Перш ніж надавати свій дозвіл, переконайтеся, що на всі ваші запитання була дана відповідь, щоб ви зрозуміли, що може статися.

Бородавка і область навколо неї будуть очищені. Ваш лікар може дати вам знеболююче, так як у вас буде біль. Повідомте свого лікаря, якщо вам не подобаються будь-які ліки для оніміння, такі як новакаін, лідокаїн або адреналін.

Гарячий інструмент з тонкої голкоподібні надаватися на бородавку. Клітини шкіри усуваються спекою, яка їх спалює. Область навколо вашої бородавки може з’явитися, як ніби вона обвуглена (біла і опухла). Зразок шкіри може бути відправлений у лабораторію для проведення випробувань.

Лікування займе близько 20-30 хвилин. Дуже важливо, щоб ваша травма була акуратною і чистою, щоб уникнути інфекції. Ви можете покрити його невеликий пов’язкою, щоб захистити її на кілька днів. Якщо пов’язка стає вологою, замініть її чистою і сухою.

М’яка парша утворюється над обробленої областю. Якщо ваша рана продовжує виділяти кров протягом перших 24 годин, використовуйте акуратну тканину або тканину і м’яко натисніть на область протягом 10 хвилин. Повторіть це ще 10 хвилин, якщо кровотеча не припиниться. Зателефонуйте своєму лікарю, якщо кровотеча продовжується через 20 хвилин.

Зателефонуйте своєму лікарю, якщо:

 • У вас більше біль, набряк, запалення або виснаження в обробленої області. Це може означати, що у вас раневая інфекція.
 • Шкіра навколо вашої бородавки червона і гаряча.
 • Бородавки не зникають, або ви отримуєте більше бородавок.

Ви можете допомогти підготувати вашу допомогу. Щоб допомогти в цій стратегії, ви повинні дізнатися про свій стан здоров’я і про те, як його можна лікувати. Потім ви можете обговорити альтернативи лікування з вашим лікарем. Доручіть їм вибрати, яку допомогу можна використовувати для лікування вас. Ви завжди можете відмовитися від лікування.

Видалення бородавок на стопі. лазерна терапія

Видалення бородавок лазером — безпечна, ефективна і досить безболісна процедура, яка може використовуватися навіть на найделікатніших частинах тіла. Видалення лазерних бородавок також можна використовувати для запобігання повернення бородавок.

Видалення бородавок на стопі лазером включає націлювання на бородавку за допомогою лазера. Лазер проходить через верхній шар шкіри, званий шкірою, і націлюється на крихітний капіляр, який живить бородавку поблизу дерми, середній шар шкіри.

Видалення лазерних бородавок усуває кровоносні судини, що живлять бородавку, успішно голодує, поки не висохне і не впаде. Лазер усуває тільки заражену бородавкою область і залишає навколишню тканину неушкодженою і неушкодженою.

Видалення бородавок лазером, безпечне для дорослих і дітей

Лікування від лазерних бородавок не викликає дискомфорту, звичайно пов’язаного з іншими типами усунення бородавок, і безпечно для дорослих і дітей різного віку.

Кількість процедур видалення бородавок, необхідних для повного позбавлення від бородавок, залежить від розміру, місця розташування і кількості бородавок. Основним бородавок може знадобитися тільки одне лікування, тоді як більш глибокі, стійкі бородавки можуть зажадати декількох процедур усунення лазерних бородавок на стопі і інших частинах тіла.

Під час оцінки у фахівця по шкірі в центрах, ваші бородавки будуть оцінюватися і розглянуті, щоб з’ясувати кількість необхідних процедур усунення бородавок. Спеціаліст по шкірі також розповість про процедуру в глибині, щоб ви знали, чого очікувати під час лікування і як найкраще стежити за обробкою після лікування бородавок.

Типові бородавки зазвичай зустрічаються на пальцях, руках, колінах, ліктях і стопах. Типова бородавка має шорстку поверхню, яка може здаватися цвітною капустою з чорними точками в центрі. Це невеликий, жорсткий, куполоподібний рельєф.

Плоскі бородавки мають крихітні розміри з плоскими вершинами і більш гладкі, ніж інші бородавки. Вони можуть бути рожевими, світло-коричневими або жовтими і часто зустрічаються в скупченнях на обличчі, руках, руках, колінах.

Підошовні бородавки дійсно незручні і часто болючі, коли вони виникають на підошвах ніг. Фітітовідние бородавки виглядають як пальці. Вони пофарбовані в плоть і зазвичай мають місце на ротах, очах або носі або навколо них.

Лазерні лікування бородавок успішно і повністю усуває бородавки:

 • ноги
 • пальці
 • обличчя
 • руки
 • лікті
 • коліна

Поради для здоров’я

Скільки часу буде потрібно для відновлення? Плоскі бородавки зазвичай зникають самі по собі (тільки по Милості Аллаха). Це може зайняти місяць або два, або до двох років. Ваше основне здоров’я, тип бородавок і область, в якій бородавки покривають все, додають, наскільки швидко бородавки можуть зникнути.

В цілому, 23 відсотки бородавок зникнуть протягом двох місяців, 30 відсотків протягом трьох місяців і до 78 відсотків протягом двох років.

У багатьох випадках плоскі бородавки після лікування зникають без ускладнень. Бородавки можуть поширюватися, і вони також можуть повернутися.

Зміцнення імунної системи вашого організму може допомогти вашому здоров’ю в цілому і може допомогти прискорити відновлення після плоских бородавок. Тримайте імунну систему організму здорової, правильно харчуючись, тренуючись і отримуючи достатній сон. І не носіть тісного і чуже взуття!

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию