Вибираємо блендер

Блендер є універсальним кухонним приладом, за допомогою якого можна легко подрібнювати різні продукти, готувати фруктові та овочеві пюре, збивати вершки, готувати креми і коктейлі.

Сучасний блендер служить відмінною заміною застарілих методів подрібнення продуктів, тепер немає необхідності довго і копітко шинкувати часник або цибулю.
Перший блендер близько 80 років тому винайшов американський конструктор Стівен Поплавски. Він використовувався виключно для виготовлення легких фруктових коктейлів, а його потужність була ще далека від оптимальної.

Перше удосконалення блендер зазнав через майже 15 років. На що проходить в Чикаго показі кухонного обладнання прилад Стівена Поплавски справив незабутнє враження. Особливо зацікавилися новинкою виробники вина, які чудово розуміли, наскільки важливо у виробництві цього напою мати хороший перемішуючий прилад. За допомогою блендера в ті часи почали переробляти виноград і змішувати його з виноградом минулих урожаїв, який встиг перебродити. Таким чином, на виході виходило чудове купажне шампанське!

У той час блендери активно використовувалися барменами, а в ресторанах, тим часом, кухарі різали всі продукти вручну, не сприймаючи блендер всерйоз.
Через деякий час на зміну блендеру прийшов, винайдений в 70-х роках Карлом Сонтзаймером, кухонний комбайн.

Знову згадати про блендері довелося на початку 90-х. Мода на здорове харчування і захоплення мам приготуванням свіжих пюре для своїх малюків змусили зробити вибір між блендером і комбайном на користь першого.

Незручність комбайна складалося в його великих розмірах і приготуванні занадто великих порцій пюре. Блендер дозволяє готувати раціональніше і ретельніше подрібнювати продукти. Занурювальні моделі вважаються безпечними навіть для дітей, вони готують пюре так, що продукти не розлітаються в різні боки.
Виробники сучасних блендерів часто укомплектовують звичайні блендери разом з подрібнювачем, який розрахований на приготування склянки суміші.
Вибираючи блендер, необхідно враховувати головне, для приготування яких страв він буде використовуватися? Давайте розглянемо, для яких цілей використовується блендер.

Стаціонарний блендер: особливості та призначення

Стаціонарного блендер має скляну ємність великого розміру, з розташованими усередині ножами для подрібнення.

Використовується такий блендер для:

— приготування різних супів у вигляді пюре, соусів і т.д .;
— фруктових коктейлів;
— ретельно збиває білки і перемішує крем;
-перемешівает рідке тісто;
— розколює лід.

функції блендера

1. Стандартний блендер не має ніяких насадок, а складається тільки з одного ножа. У деяких моделях в комплекті йде ніж для розколювання льоду.

2. Особливість блендера — зручне і якісне подрібнення бананів, полуниці, ківі та інших м’яких фруктів. Блендер, на відміну від міксера, подрібнює і змішує фрукти в більш м’яку масу.

3. Стандартний блендер ідеальний для змішування рідких сумішей: картопляного пюре (з маслом і молоком), супів-пюре (з кабачка, брокколі, гарбуза і т.д.). Подрібнювати тверді овочі, такі як цибуля, петрушку або перець не рекомендується, так як частинки розкидаються по стінках приладу.

4. Глечик блендера має зручний носик, завдяки якому, готові рідини і суміші легко перелити в необхідну ємність.

Стаціонарний блендер: призначення

Конструкція такого блендера має знизу двухлопастні ножі у вигляді довгої палички, які занурюються в ємність для подрібнення. За допомогою такого блендера можна шинкувати і нарізати скибочками продукти, а також використовувати для маринування або тривалий час зберігати продукти в спеціальній вакуумній системі.

Застосовується погружной блендер для:

— змішування різних видів пюре;
— подрібнення часнику, цибулі, зелень і т.д .;
— приготування фруктових коктейлів.

Функції погружного блендера

1. Стаціонарний блендер працює тільки якщо натиснути і утримувати кнопку.

2. Під час всього процесу подрібнення і приготування пюре блендер необхідно тримати в руках.

3. При довгій роботі блендер подрібнює масу сильніше, роблячи її більш однорідною.

4. Стаціонарний блендер ідеальний для приготування дитячих пюре, так як готує порції оптимального розміру.

5. Занурювати блендер можна навіть в гарячі продукти і використовувати в будь-якому посуді.

Ссылка на основную публикацию