Вибір дати весілля по нумерології — значення і тлумачення

Вибрати правильну дату весілля дуже важливо. Адже обраний день, з точки зору нумерології, може вплинути на все життя. Спробуємо розібратися, що означає дата весілля з точки зору нумерології.

Сприятливий місяць для весілля

Якщо вас не цікавить конкретний день, ви можете підібрати місяць, найбільш сприятливий для укладення шлюбу. З точки зору нумерології, це місяць:

  • Той, який настає на два, три, п’ять, вісім і дев’ять місяців пізніше дати вашого народження. Тобто, якщо ви народилися 16 жовтня, сприятливі місяці — січень, лютий, квітень, липень і серпень
  • Потім визначте сприятливі місяці від дня народження нареченого. Якщо він народжений, наприклад, 1 січня, то йому бажано йти під вінець в квітні, травні, липні, жовтні та листопаді

Подивіться, які місяці збіглися і у нареченої, і у нареченого. У нашому випадку це квітень і липень. Значить, вони найбільш підходять для торжества.

Як розрахувати сприятливий число для весілля?

Якщо ви визначилися, в якому місяці укладати шлюб, настав час дізнатися і конкретну дату. Щоб розрахувати це число, необхідно:

  • Розрахувати число нареченої. Складіть всі цифри її дати народження до однозначного числа. Наприклад, вона народилася 16 жовтня 1991 року: 1 + 6 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 1 = 28. Продовжуємо складати: 2 + 8 = 10. І ще раз: 1 + 0 = 1. Одиниця — число нареченої.
  • Таким же чином розраховуємо число нареченого. Наприклад, він народився 1 січня 1984 року: 1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 4 = 24. 2 + 4 = 6. Шістка — число нареченого
  • В кінці складаємо число нареченого і число нареченої. Отримуємо 1 + 6 = 7.

Сімка — загальне нумерологическое число пари. Виходить, укладати шлюб краще 7-го числа одного з сприятливих місяців, які ви розрахували вище.

Дата весілля: значення і розрахунок конкретного числа

Також в можете дізнатися, що означає конкретна дата весілля, яку ви вже вибрали, по нумерології. Або дізнатися, що означає ваше число, якщо ви вже перебуваєте в шлюбі.

Для цього складіть числа передбачуваної або вже відбулася дати весілля. Наприклад, якщо ви відправилися в загс 2 листопада 2010: 2 + 1 + 1 + 2 + 1 = 7.

Далі розповімо, що означає кожне з нумерологічних чисел весілля.

одиниця

Одиниця — знак лідерства і неймовірно сильних амбіцій. Обидва партнери будуть постійно «воювати», намагаючись завоювати авторитет. Це два дуже сильних людини, тому їх шлюб під загрозою — лідером повинен бути хтось один. Подружжя могли б бути відмінними бізнес-партнерами, а ось любовні відносини у них складаються не дуже добре. Варто задуматися про це — кому-то в підсумку доведеться поступитися, інакше розлучення не уникнути.

І краще, якщо слабкою навчиться бути жінка — в іншому випадку вона ризикує зламати сильний характер чоловіка, за що він буде її ненавидіти.

двійка

Це дуже сприятливий число. Шлюб, укладений в вашу дату, володіє неймовірним потенціалом, тому що подружжя дуже сильно люблять один одного. Але, як це не парадоксально, існує дуже велика ймовірність зради. Тому нумерологи радять партнерам уникати спокус — зважаючи на велику емоційності встояти буде складно.

Якщо зрада все ж трапиться — шлюб зруйнується. І обидва партнери залишаться самотніми, тому що один не зможе забути іншого, а другий ніколи не пробачить зради.

Трійка

Якщо нумерологическое число вашої дати весілля — трійка, це дуже добре. Такий союз буде дуже довгим, щасливим і гармонійним. Про таких людей кажуть: «вони жили довго, щасливо і померли в один день». У вашій парі є не тільки любов, а й справжня духовна дружба.

Відносини зазвичай дуже спокійні, подружжя воліють вирішувати конфлікти мирно, не влаштовують бурхливих сварок. У таких парах народжуються щасливі діти.

четвірка

Четвірка обіцяє багату і «сите» життя. Матеріальний достаток в такій парі буде завжди — чоловік і жінка живуть на заздрість багатьом. У вас будинок більше, ніж у інших, ви часто подорожуєте, можете дозволити собі рівень життя куди вище середнього. Але в гонитві за матеріальними благами не забувайте про любов і про те, що ваші діти потребують уваги, а не тільки в дорогих іграшках.

п’ятірка

Число п’ять — символ об’єднання чоловічого і жіночого начала. Це найсприятливіший знак для шлюбу. Ваша пара приречена любити і бути разом не тільки в цьому житті, але і в наступних. Вам доведеться пройти через багато труднощів, іноді буде здаватися, що розлучення не уникнути. Але в підсумку збережіть свою любов і станете прикладом «ідеальних» відносин для оточуючих.

шістка

Шістка — число кармічне, а тому вкрай несприятливий для укладення шлюбного союзу. Пари-шістки вступають в кармічний союз, і не можуть з нього вийти до тих пір, поки не проживуть цей союз повністю. Така пара неминуче розлучиться. А після розставання кожен зустріне свою справжню долю.

сімка

У парах-сімках зазвичай народжуються вкрай талановиті, обдаровані діти, при тому що народите — цілком звичайні люди. Шлюб, укладений в таку дату, може стати як щасливим, так і не дуже — все залежить від самих партнерів. Але у пари великий потенціал для спільного інтелектуального розвитку.

вісімка

Вісімка — це четвірка, помножена на два. Тому вона також обіцяє фінансове благополуччя в родині. Але не таке, як в шлюбі-четвірці, а набагато більше. Зазвичай в таких парах чоловік з «солдата» стає «генералом», жінка надихає його на великі справи. В результаті чоловік домагається неймовірних висот. Є всі шанси стати дуже багатою людиною.

Дивіться відео про те, як розрахувати ідеальну дату весілля з нумерології:

дев’ятка

У пар-дев’яток зазвичай дуже бурхливі, пристрасні стосунки. Вони постійно то скандалять, то миряться, то ненавидять один одного, то люблять до божевілля. Обидва партнери не можу жити без сильних емоцій, тому, незважаючи на дуже неспокійне життя, вони навряд чи розлучаться.

Ссылка на основную публикацию