Вхідні двері по фен-шуй: несприятливі чинники

Вхідні двері по фен шуй — це місце, через яке життєва енергія Ци проникає в простір. А від її кількість залежить добробут людини, його успішність, можливість любити і отримувати все, що він хоче. Тому так важливо враховувати правила розташування і декору входу в житлове приміщення.

Вхідні двері по фен шуй: особливості

Є рекомендації з облаштування вхідних дверей, які важливо дотримуватися, щоб забезпечити себе сприятливого життєвого енергією, наповнити житловий простір достатком і позитивними емоціями.

Особливості наступні:

 1. Не купуйте вхідні двері за критерієм ціни. Це не та річ, на якій варто економити. Вибирайте максимально вподобану вам, красиву і якісну. Тоді двері завжди буде відкриватися назустріч вашим новим можливостям, а не бідності і нещасть.
 2. Обов’язково розмістіть над входом в квартиру світильники. Вони є своєрідними оберегами: встановлюють невидимий бар’єр, крізь який в квартиру не проникне негатив. Важливо вчасно міняти лампочки і стежити за тим, щоб вони горіли яскраво.
 3. Чим міцніше і масивніше двері, тим краще. Це захист вашого будинку від всіх неприємностей, які можуть приходити з навколишнього світу.
 4. Відкриватися вхідні двері повинні всередину приміщення, хоча в більшості випадків роблять навпаки. Якщо вона відкривається назовні, то енергія Ци просто не потрапить в будинок, тому варто змінити фурнітуру, щоб петлі працювали в зворотному напрямку.
 5. Несприятливим вважається варіант, коли поруч зі входом є вікна. Тоді енергія Ци, вступаючи в простір, стане відразу ж виходити назовні. Щоб нейтралізувати цей момент, поставте на підвіконня живі квіти. Віконні отвори по можливості тримайте закритими щільними шторами.
 6. Розміри дверей повинні гармонійно вписуватися в приміщення. Надто великі габарити забезпечать проблеми з грошима, а надто маленькі приведуть до конфліктів і сварок в сім’ї.

Також дуже важливо стежити за тим, щоб дверна фурнітура працювала справна: петлі не скрипіли, двері не повинні бути перекошеною (часто буває в просідають з часом будинках). Слідкуйте за цим.

несприятливі чинники

Якщо ви тільки плануєте купити квартиру, обов’язково звертайте увагу на те, де розташовані вхідні двері. Тоді ви зможете утриматися від покупки несприятливих з точки зору фен шуй варіантів.

Невдалі варіанти розташування:

 1. Вхідні двері навпроти туалетної кімнати. У такому випадку вся надходить в будинок енергія буде витікати «в унітаз», тому що санвузол — місце очищення. У такій квартирі люди відчувають себе постійно втомленими, позбавленими активності. Та й про фінансове благополуччя говорити не доводиться.
 2. Якщо ви вже проживаєте в такій квартирі, ситуацію можна виправити. Для цього між санвузлом та входом потрібно повісити китайський талісман — музику вітру. Він стане відображати потоки енергії, розсіюючи їх по навколишньому простору в правильних напрямках.
 3. У приватних будинках небажано, щоб головний вхід і запасний були розташовані навпроти один одного. Тоді надходить в простір Ци надовго не затримається: вона буде вихором проноситься від вхідних дверей і йти на задній двір.

Вхідні двері — це врата Ци, як її називають в східній філософії.

Розташування по сторонах світу

Багато чого буде залежати і від того, з якого боку світла знаходиться вхід в житло.

На що це впливає:

 1. Північ — життя в будинку буде спокійною, але може іноді «пригальмовувати», перетворюючи мешканців в апатичних і байдужих особистостей. Щоб нейтралізувати такий ефект, можна поміняти колір вхідних дверей на коричневий, або повісити над входом кристал.
 2. Північний Захід. У цьому випадку чоловік в родині завжди буде домінувати, тому що в будинку переважає активна чоловіча енергетика. Члени сім’ї стануть почитати і поважати його.
 3. Північний схід. Ідеальний варіант для молодих людей, які тільки починають дозрівати, вивчати і шукати себе, вчаться життя і ростуть духовно. Для активних і допитливих особистостей.
 4. Схід. Варіант для кар’єристів і амбітних, цілеспрямованих особистостей, які прагнуть домогтися багато чого. У бізнесі і роботі справи завжди будуть йти на лад.
 5. Південний схід — зона багатства. Якщо двері розташовані в цій стороні, в родині завжди буде достаток, а про матеріальні проблеми чути не доведеться. Якщо ви тільки плануєте купувати квартиру, прагнете вибирати саме такі варіанти.
 6. Південь. Це місце активує соціальну енергію. Хороший варіант для людей товариських, які бажають знаходити в центрі уваги, завоювати авторитет оточуючих. Це простір потрібно доповнювати елементами водної стихії, щоб не було конфліктів в сім’ї.
 7. Південний захід — сектор любові. Якщо двері знаходиться в цьому місці, в родині завжди будуть панувати гармонія і взаєморозуміння. А якщо в квартирі живе самотня людина, він дуже швидко знайде свою другу половину.
 8. Захід — ідеальний варіант для сімей з маленькими дітьми. Енергія спрямована на їх швидке зростання і розвиток, розкриття розумових здібностей і творчого потенціалу.

Подивіться відео по темі:

Розташування дзеркал

Особливо важливо по фен-шуй розміщувати дзеркала, які знаходяться поблизу від вхідних дверей.

Рекомендації такі:

 1. Навпроти вхідних дверей не повинно бути дзеркал. Вони стануть відображати енергію і буквально «проганяти» її з простору. Це призведе до постійних хвороб і відсутності удачі.
 2. Щоб нейтралізувати негативний вплив дзеркала, можна розставити в передпокої талісмани-кристали, що розсіюють енергію Ци по простору.

Пам’ятайте, що навіть якщо вхідні двері у вашій квартирі розташована не так, як хотілося б, ви завжди можете нейтралізувати негативні фактори за допомогою східних талісманів.

Ссылка на основную публикацию