Весільний чек лист до дрібниць — що важливо знати

Напередодні такого масштабного свята як весілля, дуже важливо в поспіху не пропустити важливих деталей, нюансів. Весільний чек лист до дрібниць допоможе продумати кожне питання і нічого не забути похапцем. Можливо, відобразивши всі на папері, деякі моменти виявляться не потрібними, а щось, навпаки, доведеться доповнити. Чек лист допоможе майбутньому подружжю розпланувати всі витрати з приготування до торжества, а також прописати всі організаційні моменти, починаючи від покупки кілець і закінчуючи весільною подорожжю.

Організація передвесільних заходів

З чого почати підготовку до весілля? Перш за все, необхідно визначитися з вибором дати весілля, завчасно подати заяву в ЗАГС, визначитися з вибором ресторану або домовитися з кейтеринговой компанією, якщо захід буде проводитися на природі. Важливо зробити повний список у вигляді таблиці по датах, щоб нічого не упустити. Чек лист на весілля обов’язково стане в нагоді при організації таких передвесільних заходів:

  1. Підготовка до парубочого і девичнику. Необхідно визначитися з датою, кількістю гостей і місцем проведення вечірок, подумати над розважальною програмою, придбати потрібні аксесуари і атрибути. Кошторис весільних витрат повинна обов’язково включати в себе також і передсвяткові витрати.
  2. Передвесільна фотосесія Love story — це прекрасна можливість відобразити візуально історію ваших стосунків, і насолодитися можливістю побути в якості нареченого і нареченої.
  3. Пробний макіяж і зачіску, якщо ви вважаєте це потрібними заходами, також важливо внести в чек лист, щоб максимально правильно порахувати всі майбутні витрати.
  4. Необхідно також гарненько подумати про запрошення на весілля, Посадочні картки для розміщення гостей під час банкету. Якщо ви вирішите замовляти їх в поліграфічних фірмах, а не купувати готовими, важливо правильно розпланувати час, щоб все було готово до терміну.

Весільний чек лист допомагає розставити головні пріоритети, і майбутні молодята, виходячи зі своїх переваг і побажань, можуть визначитися, які заходи для них є особливо важливими, а які можна виключити із загального списку.

організація урочистості

Якщо майбутні молодята розгубилися і не знають, з чого почати і як правильно підрахувати всі весільні витрати, на допомогу прийде стандартний чек лист, який можна знайти в інтернеті і роздрукувати. Позначте галочкою, які заходи вам цікаві, і закреслюйте ті, які не так важливі. За бажанням список можна підкоригувати і дописати свої варіанти торжества. Виконуючи пункт за пунктом, згідно з чітко наміченого плану, святкове захід не буде вже здаватися настільки страшним і неосяжним за своїми масштабами. Отже, на що необхідно звернути увагу в першу чергу, складаючи весільний чек лист:

  1. Перш за все, потрібно написати список для нареченої, куди включити покупку або оренду весільного плаття, придбання всіх необхідних атрибутів і аксесуарів, макіяж, зачіску, прикраси. Дуже важливо ретельно продумати вбрання нареченого, який повинен чудово поєднуватися з нарядом нареченої. Адже вся увага на торжестві буде прикута саме до молодят.
  2. Церемонія одруження передбачає уважне ставлення до таких питань як: придбання весільних кілець, оренда місця (для виїзної церемонії), необхідні атрибути для торжества, шампанське, келихи.
  3. Окремим пунктом є організація святкового банкету. Тут важливо визначитися з кількістю запрошених гостей, вибором ресторану, меню. Важливо прописати витрати для організаторів торжества: тамади, весільного розпорядника. Також не забути, у скільки обійдуться послуги фотографа, відеооператора, музикантів і все це відзначити в чек аркуші, щоб нічого не пропустити.
  4. Квіткові прикраси і букети. Окремим пунктом у весільному чек аркуші будуть квіткові композиції для оформлення банкетного залу або церемонії на виїзді, букети для наречених, букетики для гостей і свідків.

Весільний чек лист дозволить перетворити метушливу, безладну підготовку в приємні, чітко розплановані, продумані клопоти до знаменного дня, який стане дуже важливим в житті майбутнього подружжя.


Весільна подорож

Кожна новоспечена сім’я мріє про таке довгоочікуване подарунок після тривалої клопіткою підготовки до весілля, як медовий місяць. Про весільній подорожі важливо подумати заздалегідь і обов’язково включити його в весільний чек лист. По-перше, це дозволить заощадити витрати молодят, а по-друге, після торжества не треба буде шукати найбільш цікаві варіанти і метушитися, досить буде зібрати валізи і насолодитися першим спільним подорожжю в якості нової сім’ї. Правильно обраний маршрут, прекрасна організація зроблять поїздку яскравою, щасливою і такою, що запам’ятовується. Тим, хто вважає за краще усамітнитися, особливо сподобаються Мальдівські острови, Кіпр, Греція, Канари. Любителі екзотики оцінять відпочинок на Балі, Гоа, в Таїланді, Шрі-Ланці. Назавжди залишиться в пам’яті романтичний медовий місяць, проведений в Європі (в Парижі, Празі, Венеції). Весілля і медовий місяць подружжя будуть з ніжністю згадувати протягом усього життя, гортаючи яскраві фотографії та переживаючи заново радісні, щасливі моменти тих днів.

Корисну інформацію про чек аркуші ви можете дізнатися з відео:

Список планованих справ перед масштабною хвилюючою церемонією може виявитися величезним, проте не варто переживати, тому що при грамотному розподілі пріоритетів можна встигнути все. Весільний чек лист, до дрібниць розписаний, допоможе значно заощадити ваш час, внести чіткість і ясність поставлених завдань і дасть можливість впевнено рухатися цілеспрямовано за заздалегідь прописаним планом.

Ссылка на основную публикацию