Весільна бутафорія своїми руками — шаблони для фотосесії

Весілля — важлива подія: закохана пара вступає в нове життя. Молодята заслуговують найкращого свята, зворушливі моменти якого назавжди залишаться в пам’яті подружжя і гостей заходу. Весільна бутафорія, зроблена своїми руками, послужить прекрасним доповненням торжества. Вибір аксесуарів залежить від фантазії молодят, можна зробити найрізноманітніші образи.

Що це таке

Варіанти проведення весільного торжества залежать від смакових уподобань і фінансових можливостей молодят. Використання додаткових предметів дозволяє урізноманітнити сценарій проведення весілля. Широко застосовується фотобутафорія, що це? Це набір самих різних предметів для фотосесії: вуса, таблички з написами, сердечка, окуляри, капелюхи, прапорці.

Бутафорія дозволяє провести захід в будь-якому стилі: ретро, ??пірати, королівський бал. Буде потрібно невелику кількість предметів, щоб здійснити саму сміливу задумку. Зовсім не обов’язково замовляти реквізит у професіоналів або купувати його в спеціалізованому магазині. Можна зробити аксесуари своїми руками, для виготовлення підійдуть прості матеріали: дерево, папір, картон, тканину, фетр.

Переваги створення своїми руками

Гості із задоволенням підтримають молодят в бажанні провести оригінальну фотосесію за допомогою аксесуарів різної форми і колірної гами. Ідеї ??можна взяти з інтернету або розробити ескізи самим в залежності від тематики тожества. Переваги створення своїми руками такі:

  • Невисока вартість. Аксесуари з підручних матеріалів коштують недорого, що дозволяє значно заощадити бюджет весілля.
  • Простота виготовлення. Зробити реквізит своїми руками зовсім нескладно. Аксесуари в основному складаються з картонної основи і дерев’яної палички.
  • Оригінальність. Весільна фотобутафорія дозволяє створити незабутню атмосферу, оригінальні аксесуари для фото підкреслюють індивідуальний стиль молодят.

Як зробити аксесуар своїми руками?

Весільна бутафорія є предмети різної форми, дуже прості у виготовленні. В основному використовуються матеріали: щільний папір, картон, дерев’яні палички, клей. Оригінально виглядають слова з дерева і аксесуари з фетру. Процес виготовлення бутафорії своїми руками складається з декількох етапів:

  1. Намалювати малюнок, написати фразу. Можна використовувати готові трафарети.
  2. Вирізати шаблон з паперу.
  3. Наклеїти малюнок на щільний картон, обрізати краю.
  4. Наклеїти дерев’яну шпажку до виворітного стороні.
  5. Проклеїти виворітну сторону ще раз картоном. В цьому випадку паличка опиниться між двома шарами картону, що забезпечить додаткову міцність конструкції.

Пропонуємо на вибір готові шаблони для весільної бутафорії:


Фотобутафорія для весільної фотосесії з дерева являє собою слова, вирізані з фанери. Виготовлення вимагає вміння поводитися з лобзиком. В цьому випадку трафарет наноситься на лист фанери за допомогою копіювального паперу. Потім випилюється лобзиком, обробляється шкіркою і покривається фарбою.

Весільна бутафорія з фетру є окремі предмети або композицію. Зробити реквізит з щільного матеріалу досить просто. Процес виготовлення не відрізняється від технології створення аксесуарів з паперу та картону. Цікаво виглядають фігурки у вигляді серця або тварин, наповнені синтепоном. Такий реквізит виглядає яскравим і об’ємним.

Докладний майстер-клас, який показує як зробити фотобутафорію своїми руками, ви можете подивитися на відео:

Таблички з написами

Для молодят фотосесія грає важливу роль, вони прагнуть закарбувати свої емоції, підкресливши зворушливість відносин додатковими деталями. Особливо затребуваними є таблички, що містять написи. Можна придумати текст самим або взяти готові шаблони. Наречений і наречена зазвичай тримають в руках таблички з зізнаннями в коханні. Іноді бутафорія містить тільки ініціали молодих.

Гостям знадобиться весільна бутафорія з жартівливим текстом. Друзі можуть оточити нареченого і наречену в довільному порядку або встати в ряд. Досить оригінально виглядає реквізит у вигляді гірлянди. Мова може бути будь-яким, великою популярністю користуються написи англійською мовою.

мовні хмари

Мовні хмари — бутафорія у вигляді хмари з текстом. Зміст може бути різним, існує великий вибір готових фраз. Предмети можуть відповідати тематиці торжества або поряд молодят. Фон табличок може бути будь-яким, можливі кольори: білий, червоний, рожевий, бірюза, блакитний. Реквізит дозволяє найбільш точно передати емоції, фотографії виходять дивно живими.

Реквізит різної форми

Великою популярністю користується весільна бутафорія у вигляді предметів: окуляри, вуса, краватки, капелюхи, корони. Реквізит дозволяє значно розширити межі торжества: весілля нагадує театральну постановку. Весільна бутафорія потребує доповнення у вигляді фотозоні. Для цих цілей відводять частину приміщення, в якому проходить торжество. Можна організувати фотосесію на природі. Як доповнення використовують декоративні деталі: різьблені рамки, гірлянди у вигляді прапорців або сердечок, тканину.

Даний аксесуар на весіллі дозволяє урізноманітнити торжество, фотографії виходять яскравими, точно передають настрій. Гості по достоїнству оцінять старання молодят. Як ви бачите, зробити весільну бутафорію своїми руками не складно і при цьому виготовлення не займе багато часу!

Ссылка на основную публикацию