Весілля в Таїланді — ціни і поради з організації в 2018 році

Таїланд — екзотична країна з мальовничим краєвидом і теплим кліматом. Лазурне море, найчистіше пісок, соковита зелень джунглів — ідеальне місце для весілля. Побутові та фінансові труднощі обійдуть закоханих стороною, цілком бюджетні ціни — ще один аргумент на користь розкішного торжества. Весілля в Таїланді запам’ятається молодятам на все життя.

Як правильно організувати офіційну реєстрацію шлюбу

Молодята повинні визначитися, яка церемонія їх повністю влаштує: офіційна реєстрація шлюбу або символічна весілля. Весільні агентства у більшості випадків організовують символічну церемонію. Такий підхід цілком зрозумілий: тайські закони передбачають дотримання безлічі формальностей, тому офіційний шлюб для росіян — юридично складна процедура.

Однак все можливо, якщо знати, як організувати церемонію одруження, яка буде дійсна в Росії. Процес можна умовно розділити на два етапи. Спочатку молодята збирають документи для офіційної реєстрації шлюбу, відповідно до законодавства Таїланду. Після весілля пара займається процесом легалізації шлюбу, щоб він вважався дійсним на території Росії.

Організація офіційної реєстрації шлюбу складається з декількох важливих пунктів. Вам необхідно:

  1. Отримати довідку про сімейний стан. Видається Консульським відділом Посольства РФ на території Таїланду. Які документи потрібні: заява (аффідевіт), закордонний паспорт. Важливо: заяву заповнюється англійською мовою, ціна — близько 700 бат на двох.
  2. Перекласти на тайську мову і завірити переклад заяви в будь-якому бюро. Ціна за сторінку — 300-500 бат.
  3. Легалізувати заяву в міністерстві закордонних справ Таїланду. Ціна за одну печатку — 200 бат, прискорена процедура — 400 бат. Загальна вартість: 800 або 1600 бат.
  4. Зареєструвати шлюб. Пара звертається в муніципалітет, де буде реєструватися шлюб. Необхідні документи: закордонний паспорт, заяву і його переклад. Багатьох закоханих цікавить, скільки коштує офіційна реєстрація шлюбу. Ціна цілком демократична: близько 4000 бат. Важливо присутність перекладача або двох тайських свідків. На завершення церемонії видаються два свідоцтва на тайському мовою і супутні документи.

Що потрібно зробити, щоб шлюб був визнаний на території Росії:

  1. Легалізувати свідоцтво про шлюб в Міністерстві закордонних справ Таїланду. Свідоцтво та супутні документи перекладаються з тайського на англійську.
  2. Перекласти свідоцтво про шлюб і документи на російську мову. Необхідно звернутися Консульський відділ Посольства РФ на території Таїланду.
  3. Звернутися в ЗАГС за місцем проживання. Після повернення з Таїланду пара надає в ЗАГС всі документи з перекладами.

Символічна весілля в європейському стилі

Таїланд — райське місце, кожен куточок якого підходить для проведення весілля. Весільні агентства пропонують провести пляжну церемонію за відносно невисокими цінами. Кожна деталь торжества викликає почуття розчулення: квіткова арка, білосніжний пісок, шелест хвиль, сяйво сонячних променів. Після церемонії можна зробити морську прогулянку на яхті, де буде організований весільний фуршет. Весільна фотосесія молодят на тлі блакитного моря і білого піску залишить незабутні враження. Ціна за одну годину: від 5000 бат.

Слід заздалегідь вибрати, де краще провести церемонію. Вибір досить великий, кожен острів Таїланду відрізняється своєю неповторною красою. Але фахівці схиляються до думки, що відносно недорого церемонію можна провести на островах: Пхукет, Самуї. Існує думка, що пляжі міста Паттайя недостатньо гарні для проведення урочистого заходу: багатолюдно і брудно. Більш дорогий варіант — весілля на пляжі маленького безлюдного острівця. До переваг можна віднести віддаленість, весілля в стороні від цікавих очей — найкращий подарунок для молодят. Наречені можуть провести першу шлюбну ніч на віллі.

Символічна весілля в тайському стилі

Традиційна тайська весілля — красива церемонія, наповнена глибоким змістом. Наречений і наречена можуть обмежитися покупкою національного вбрання для проведення барвистою фотосесії. Набагато цікавіше, коли молодята намагаються дотримати всі весільні традиції та звичаї Тайланда. Напередодні весілля наречений повинен піднести нареченій кільце і кубок, який містить насіння і горіхи. У день весілля молодята отримують благословення буддійських ченців. Молитви ченців відганяють злі сили від молодят, в завершенні наречений і наречена їдять рис і фрукти. Ціни на церемонію в буддійському храмі: 18000 — 20000 бат.

Великий інтерес представляє ритуал «Рот нам санг»: руки нареченої і нареченого зв’язуються стрічкою і омиваються водою з величезною раковини. Вважається, що молодята звільняються від вантажу минулих гріхів. В процесі омивання звучать побажання щасливого сімейного життя. Традиційна тайська весілля передбачає веселощі, можна організувати романтичну прогулянку на слонах. Ціна: від 20000 бат.

Ціни для 2017 року

Закохана пара, яка мріє зіграти весілля в Таїланді, повинна ретельно обміркувати всі деталі майбутнього заходу. Бажання заощадити може привести до сумного результату — скасування весільного торжества. Ціни в 2017 році виглядають досить демократично, закохані можуть звернутися до професіоналів. Весільні агентства надають послугу — весілля під ключ. Молодята зможуть повною мірою насолодитися відпочинком, всі питання по організації торжества в Таїланді вирішують співробітники агентства. Бюджет весілля може бути найскромнішими, ціна пакета «економ» для пляжної церемонії: 20000 -30000 бат. Набагато привабливіше виглядає пакет «все включено»: всі послуги з організації торжества з проживанням та з перельотом. Точні ціни краще уточнити у весільному агентстві.

Наостанок, пропонуємо подивитися цікаве відео від пари, яка самостійно організовувала весілля в Таїланді.

Весілля в Таїланді — ожила мрія наяву. Молодята зможуть насолодитися приголомшливою красою екзотичної країни, ціни — зайвий привід для радості. Весільне торжество, поведінки в відповідно до національних традицій і обрядами, залишить найприємніші враження.

Ссылка на основную публикацию