Весілля в російській стилі: фото, сценарій, ідеї оформлення

Останнім часом жодна сучасна весілля не обходиться без тематики. Перед молодятами великий вибір. Тут можна і розгубитися. Але якщо думки і бажання закоханих сходяться, то весілля в російській стилі може стати прекрасним варіантом для проведення важливого дня в їхньому житті.

Отримайте, розпишіться!

Запрошення для гостей можуть виглядати як звичайні листівки, але містять тематичні картинки. Наприклад, зображення ведмедів, матрьошок або гармоні. Адресати повинні відразу зрозуміти тематику весілля і вибрати костюми. Можна тут же в запрошень вказати дрес-код. Адже дуже важливо, у що одягнені гості. З таких деталей і складається загальне враження про свято.

Фото приклади запрошень пропонуємо подивитися нижче:яскравий образ

Вбрання нареченого і нареченої повинні відповідати обраному російському стилю. Варто продумати всі деталі.

 1. Сукня нареченої може бути білого кольору з елементами вишивки і червоними візерунками.
 2. Інший варіант: біла сорочка і сарафан в червоному кольорі.
 3. Коли весілля проходить в козацькому стилі, то відмінною рисою образу нареченої може бути хустку, який вона накидає на плечі.
 4. У холодну пору року знадобиться кожушок світлого відтінку, який відмінно допоможе завершити образ.
 5. Як зачіски можна вибрати косу, заплетену оригінальним способом.
 6. Макіяж повинен бути природним, з акцентом на губи і рум’янець на щоках.
 7. Якщо весілля грається взимку, на ноги можна взути валянки. Це і тепло, і оригінально.
 8. Літнім варіантом взуття для нареченого і нареченої стануть постоли.
 9. Підготувати костюм для нареченого буде просто. Знадобляться штани-шаровари червоного тону і біла сорочка, розписана візерунками і підв’язана широким поясом.

Радимо ознайомитися з нашою фото добіркою образів нареченого і наречена:
Місце зустрічі змінити не можна!

Вибираючи місце для проведення весілля, в першу чергу, молодята відштовхуються від пори року, в яке вона повинна відбутися:

 1. Якщо свято влітку, то можна організувати банкет на природі. Потрібно вибрати відкриту галявинку серед беріз або більшу альтанку біля річки. Для колориту поставте дерев’яні столи і лавки. Аксесуари для прикраси столу: живі польові квіти, ягоди, бублики і самовар.
 2. Зимове весілля може бути організована в якомусь маєтку або старовинній садибі. Великим успіхом для молодят буде знайти ресторан, інтер’єр якого виконаний в російській стилі: меблі з дерева, картини російських художників на стінах, декор в червоно-білих тонах, скатертини і серветки з візерунками. Але навіть якщо таке приміщення не вдасться знайти, завжди можна прикрасити його за допомогою різних деталей. Наприклад, розставити на столах вази з живими або сухими квітами. В якості посуду слід вибирати дерев’яні ложки і тарілки, розписані під хохлому. Використовувати лляні скатертини з традиційною вишивкою.
 3. Важливий день восени? Тоді доповнити декор залу допоможуть гілочки пшениці, стиглі яблука, сушені трави. Поєднання білого з червоним допоможуть створити потрібну атмосферу. Це просто казка! Різьблені меблі з дерева, красиві віконниці на вікнах, аксесуари, що відповідають російському стилю: рушник, постоли, валянки, баян і кокошник.
 4. Якщо весілля навесні, то на столі повинні бути присутніми перші розпустилися квіти: підсніжники, тюльпани, бузок. Оформлення приміщення і краса його оздоблення грає важливу роль для створення гарного настрою у всіх присутніх. Прикраса залу краще проводити своїми руками. В цьому і задоволення від процесу, і можливість відстеження всіх основних моментів.

Фото з прикладами оформлення тематичного торжества:
Камера! Мотор! Стоп! Знято!

Весілля в російській народному стилі немислима без фотосесії, яку можна організувати в березовому гаю або в сосновому бору. Відмінною декорацією для фото стане поле або село. Також можна влаштувати місце для проведення зйомки. Фотозоні неодмінно повинна уособлювати російський стиль. Організувати її можна на вулиці, якщо дозволяє погода, або в приміщенні. Молодятам варто звернутися за допомогою до професійного фотографа, якщо вони самі не знають як оформити фон. Фотосесія пройде легко і невимушено, якщо підготувати все заздалегідь. Ідеї ??для створення фотозоні:

 • дерев’яна хата;
 • Стіг сіна;
 • імпровізований тин з березових стовбурів, прикрашений валянками, бубликами і хустками в російській стилі;
 • стіл з самоваром.

Цікаві фотозоні ви можете подивитися в нашій невеликій фото добірці:
Важливе — в деталях

 1. Сценарій весілля варто обговорити з ведучим заздалегідь. Важливо визначитися з ідеєю проведення свята. Будь це поєднання сучасних і старих традицій або торжество в староруської стилі. Необхідно вибрати відповідні конкурси, які відповідали б російського стилю. Можна запропонувати гостям народні ігри: гилка, піжмурки, хороводи.
 2. Молодята можуть придумати подарунки для своїх гостей, які також відображали б російський стиль, і вручати їх за привітання.
 3. Звичний торт може замінити пиріг або коровай із зображенням ініціалів молодих. Але якщо без торта не обійтися ніяк, то можна прикрасити його відповідним орнаментом і російськими мотивами.
 4. Натомість звичного весільного кортежу можна вибрати запряжену трійку.
 5. Музика на весіллі створює настрій і задає тон всьому заходу. Можна запросити на вечір музикантів, що грають на акордеоні, балалайці і гуслях і виконуючих народні пісні в живу. Загальні веселощі гарантовано!

Приходьте завтра!

Ще з давніх часів весілля відзначали кілька днів. І в нинішньому 2017 році молодята шанують традиції і проводять другий день. На столі можна зустріти вуха або грибний суп, а також доречні будуть пироги, булочки і млинці з різними начинками. Як напоїв підійде квас або компот. Також проводяться конкурси, ігри, різні розваги.

Весілля в російській стилі стане незабутньою подією не тільки в житті молодят, але і їх запрошених гостей. Незвичайна атмосфера свята змусить поринути в російський побут, зрозуміти традиції і звичаї предків. А це ще більше згуртує людей і допоможе їм зрозуміти один одного.

Прекрасне весілля в народній стилістиці ви можете подивитися на відео:

фото ідеї

Наостанок, рекомендуємо ознайомитися з нашою добіркою фотографій торжества в російській стилі:
Ссылка на основную публикацию