Весілля в еко стилі — фото ідеї оформлення 2018

Сучасні засади і традиції святкування весілля розмивають кордони між старими обрядами і модними віяннями. У 2017 році повернулася традиція відзначати весілля в еко стилі. Святкування весілля в подібній тематиці характеризується поверненням людини до природного оточення. Весілля в еко стилі, фото якої закохує в себе своєю вишуканістю і простотою одночасно, це завжди незабутня казка.

Способи проведення весіль в природному атмосфері

Оформлення весілля в еко стилі залежить від обраного способу церемонії. Зазвичай його вибирають молодята, але компетентні організатори та координатори зможуть допомогти в реалізації і підготовці. Еко стиль знаменитий тим, що має кілька способів святкування весільної церемонії, основні види природних заходів наступні:

Рустик — сільське торжество. Характерно оформлення трохи грубувате і просте. Відзначається в простий, домашній атмосфері затишку. Оформлення залу, столів, нарядів і навіть стільців проводиться з використанням натуральних матеріалів. Використовують мішковину, стільці створюють з висохлої трави, столи — дерев’яні, які покривають ситцевими тканинами. На столах розміщують різноманітні квіти, причому польові. Тут немає переважання химерності. Місце проведення весілля — вулиця. Щоб більш детально ознайомитися з даною стилістикою радимо прочитати статтю: оформлення весілля в стилі рустик.

«Зелена» весілля. Вона створюється на основі екологічних матеріалів, які є вживаними. Чи не передбачає наявність пластика, новомодних прикрас і декоративних елементів. Основна кольорова палітра — бежевий, зелений, коричневий. Замість традиційних квіткових композицій використовують живі рослини. Вантажні наряди — основа свята, прикраси краще використовувати старовинні, бабусині.

Весілля прованс. Основні кольори церемонії — пастельні. Прованс характеризується аристократичністю і вінтажні. Тут переважає сільська простота. Прикрасити зал для весілля слід натуральними матеріалами. Якщо свято організовують в банкетному залі, ресторані, то цей заклад має відповідати стилістиці — прованс. Поверхні стін і підлоги повинні бути дерев’яні та неоштукатурені.

Селянська різновид святкування. Для цього торжества підійдуть світлі і коричневі відтінки. Фермерське торжество, найчастіше, проводять навесні, так як свято проходить під відкритим небом, або в заміському будинку. Місце, де проходить захід, прикрашають в простий, винтажной або сільської стилістиці. Переважають натуральні елементи декору. Сукня нареченої не типова, традиційне з орнаментом.

Бавовняна, ромашкова, лимонна. Організовують переважно влітку. Ці типи за характеристиками схожі з рустиковий або фермерським торжеством, де переважає натуральність, простота, затишок і домашня обстановка. Прикраси створюють своїми руками, наряд нареченої прикрашають самостійно. У деяких традиційних культурах на таких церемоніях замість фати наречена надягає вінок з живих квітів — сукуленти.

Ботанічний. Це самий природний, зелений, натуральний тип з усіх існуючих. Стиль по-справжньому висловлює собою еко шик, в оформленні переважають натуральні і природні відтінки. Кольорові композиції, зелень та ін. — основа свята. Образ нареченої відповідає принципу легкості і невигадливості. Зачіска нареченої буде трохи розпатлана, плаття легке, чи не пишне, повітряне. Образ нареченого доповнює наряд нареченої.

Кантрі весілля. Поєднує в собі вінтажну основу і сільську простоту. Таке торжество має на увазі святкування в коморі, десь за містом. Транспорт повинен відповідати духу часу. Наряди молодят створюються і витримані в стилістиці святкування. Оформлення столу створюють за допомогою вантажних і натуральних речей, на стіни вішають старовинні картини. Кольори, які переважають в цьому еко стилі: пастельні, бежеві, коричневі.

Особливості оформлення та декору на торжестві

У сучасному ритмі життя все частіше людям не вистачає взаємодії і взаємозв’язку з природою. Тому еко стиль у весільних церемоніях і отримав настільки масове споживання і популярність по всьому світу. Оформлення весілля в еко стилі передбачає використання природних речей і матеріалів, які виражені в наступних елементах:

 • Свіжа зелень.
 • Органічні продукти.
 • Натуральні матеріали (дерево, гілки, льон, мох, бавовна). Квіти польові, натуральні або живі композиції. Тканини та елементи декору натуральні і створені власноруч.

Еко стиль має свої особливості і в нарядах, і в оформленні, і в підготовці. Наречена повинна передбачити і звернути увагу на наступні характеристики:

 1. Легке і сукня, яка не обрамлено зайвим декором або обручем.
 2. Якщо молодята задаються питанням про те, які кольори можуть вибрати запрошені, то тут все просто. Колірна і оттеночная складова церемонії в еко стилі — пастельна, коричнева, беж.
 3. Тканина сукні натуральна, особливо, якщо захід проводять взимку. Неповторні верхні накидки або кожушки пожвавлять святковий процес.
 4. Якщо церемонія організована в ресторані, то заздалегідь варто подумати про оформлення залу.
 5. Прикраси повинні бути створені з натуральних каменів, квітів.
 6. Президія молодят необхідно прикрасити і оформити таким чином, щоб він виділявся на загальному фоні, внести будь-які яскраві відтінки, стрічки, гірлянди все те, що виділить і створить враження.
 7. В меню весілля в еко стилі повинні бути присутніми торт і оригінальне вино марсала.
 8. Зачіска недбала, на голові замість фати — жива квіткова композиція або вінок.
 9. Друзі нареченого і подружки нареченої надягають наряди пастельних відтінків, щоб доповнювати образ молодят.
 10. Фотосесія організовується заздалегідь, на подібні стилізовані весілля прийнято запрошувати тільки професійних фотографів.
 11. Необхідно враховувати багато природні деталі, створюючи декор і аксесуари до образів молодят.

Ми підготували добірку фото весілля в еко стилі для того, щоб ви могли мати більш точне уявлення про дану стилістиці:

www.tonyajoy.com

Весілля в еко стилі, фото якої наведені в статті, запам’ятається гостям надовго. Еко стиль має на увазі наявність величезної кількості натуральних елементів в оздобленні і декорі. Ідеї ??з оформлення залу можуть бути реалізовані на будь-який смак. Гірлянди, вази, весільну атрибутику, у вигляді пляшок і фужерів, можна оформити фіолетовим кольором, щоб трохи урізноманітнити свято і надати йому яскравості. Головне в організації та проведенні церемонії — гармонія. При наявності гармонійності і стабільності, створюються воістину унікальні свята.

Наостанок, ви можете подивитися відео весіль в природному стилі:

Ссылка на основную публикацию