Веселі та зворушливі конкурси для нареченого і нареченої на весіллі

Яке ж весілля без конкурсів! Обов’язково необхідно продумати розважальну програму для гостей і для самих винуватців торжества. Займеться цим професійний ведучий або молоді самі придумають розваги — це справа індивідуальна. Головне, щоб усім було весело і комфортно. Важливе місце в організації свята займають веселі і зворушливі конкурси для нареченого і нареченої на весіллі.

поздоровлення

Найперші конкурси на весільному банкеті можна почати проводити, поки гості знаходяться за столом. Запрошені діляться на 2 команди. Бажано, щоб вони сиділи разом. Кожна група повинна придумати якомога більше привітань на адресу молодих. Завдання ускладнюється тим, що обіграти це потрібно у вигляді сценки або пісні. У кого поздоровлень буде більше і хто оригінальніше їх піднесе, та команда і вважається переможцем. В якості заохочення можуть видаватися символічні призи.

Кіт у мішку

Обов’язково на весіллі проводиться конкурс — розподіл обов’язків подружжя. Як реквізитів знадобиться великий мішок, в який необхідно скласти різні предмети: ополоник, скалка, пульт, молоток, пакети для сміття і т.д. Витягуючи по одній речі по черзі, молоді або залишають її собі, або віддають дружину. Весь процес проходить з зав’язаними очима, а після все розглядають, які обов’язки чекають винуватців торжества. Відразу буде видно, хто в домі господар.

кульки

Популярністю на весіллях користуються веселі конкурси з кулями. Часто ними прикрашають зал, тому реквізит завжди під рукою. Можна запропонувати гостям взяти участь в грі забавною. Вибираються кілька учасників чоловічої статі. Вони стають в шеренгу, а наречена повинна буде стати до них спиною. По черзі чоловіки вдихають в себе гелій, накачаний в кульки, і смішним голосом вимовляють одну фразу: «Мила, я люблю тебе!» Наречена повинна буде вгадати свого нареченого по голосу.

згадуючи минуле

У конкурсі можуть брати участь як винуватці торжества, так і будь-який з гостей. Суть в тому, що потрібно якомога реалістичніше і барвисто описати знайомство молодих. Цікаво послухати історію і від друзів. На подив, тут можуть розкритися нові подробиці і секрети. Можливо, це було кохання з першого погляду. Такі зворушливі моменти, що нагадують про минуле, дуже важливі і дорого цінуються на весіллі.

Нон стоп

Цей конкурс для пар. Наречений і наречена теж беруть участь. Всі повинні танцювати під музику, яка швидко змінює свій темп і жанр. Ще періодично беруть участь видаються різні предмети: кубики або невеликі м’ячі, які заважають їм рухатися. Перемагає той, хто перетанцює під нарізки пісень інші пари.

команда

Молодята повинні обійняти один одного за талію так, щоб у них були вільні тільки по одній руці. Тепер вони повинні спільно, тримаючи його обома руками, сповити ляльку. Своїми командними діями вони показують гостям, як будуть справлятися, коли з’явиться їх власний малюк.

Питання відповідь

Молодята перевіряються на факт того, як вони знають один одного. Наречений з нареченою не повинні дивитися один на одного. Для зручності їх можна розгорнути спинами. Ведучий читає питання спочатку про наречену. Вони повинні бути однозначні: так чи ні. Дівчина, не промовляючи ні слова, киває або мотає головою. А наречений повинен вголос сказати відповідь. Потім тамада звертається з питаннями до нареченої про нареченого.

Коли весілля проходить у вузькому колі родичів, то деякі молодята вибирають варіант організації свята без тамади в домашніх умовах. Тут стане в нагоді гра-питання на знання один одного. Завдяки їм легко вирахувати наскільки молоді добре знають один одного.

торт

Смачний конкурс на весіллі з тортом в головній ролі полягає в тому, що наречена з зав’язаними очима повинна нагодувати десертом нареченого. Він може їй підказувати, куди саме направляти ложку. Таку ж гру можна організувати і для батьків молодих. Беруть участь дві пари або одна. Як правило, під кінець конкурсу все умазані кремом, щоб уникнути цього можна пов’язати серветки.

Хто головний?

Конкурси на весіллі для нареченого і нареченої можуть носити різний характер, бути веселими, оригінальними або зворушливими. А краще щоб вони чергувалися. Від такого розмаїття в програмі гості точно не занудьгують.

Для нареченого і нареченої можна провести ігри для визначення глави сімейства:

 1. Необхідно розламати коровай з дріб’язком. Хто швидше знайде монетку, той і стане господарем будинку.
 2. Перед молодими два фужера: в одному вода, в іншому міцний напій. Хто вибере спиртне, той і буде головою.
 3. Молоді тримають смужку паперу з різних сторін. Посередині на папері приклеєна монета. За командою учасники тягнуть на себе смужку. У кого залишиться грошик, той і буде добувачем після весілля.

Дізнайся мене!

У момент, коли гості на весіллі вже порядком розвеселилися можна провести жартівливі конкурси. Перед нареченим на стільцях розташовуються дівчата і жінки, серед них є і наречена. Потім очі молодої людини зав’язуються хусткою і він повинен, помацавши коліна учасниць, знайти свою дружину. Жарт в тому, що як тільки нареченому зав’язали очі, на місце чарівних дівчат сідають хлопці. Вони оголюють свої коліна, для більшої правдоподібності на них можна надіти панчохи.

Бліц опитування

Завжди на весіллі йдуть на «ура» конкурси: питання і відповіді. Необхідно тільки заздалегідь заготовити листочки з дотепними пропозиціями. Зразкові питання для нареченої:

 • має намір ти стати багатодітною матір’ю?
 • будеш називати свекра татом?
 • будеш фліртувати з іншими чоловіками?
 • збираєшся готувати для чоловіка кожен день вечерю з різних страв?

Можливі відповіді:

 • я тільки за, але думаю, суспільство не оцінить;
 • частіше я бажаю чогось більшого;
 • да, я майстер в цій справі;
 • не хочу навіть думати про це.

Нареченого чекають не менш цікаві питання:

 • чи зможеш ти не залишати спальню весь медовий місяць?
 • будеш купувати дружині дорогі речі?
 • забезпечиш чи дружині відпустку на Балі?
 • Хочеш багатодітну сім’ю?

А ось і відповіді:

 • це залежить від суми в доларах у мене в кишені;
 • відмінно, але ризик такий великий;
 • тільки при триразовому харчуванні;
 • всі думки тільки про це.

Звичайно ж, всі папірці з відповідями і питаннями молоді витягають наосліп.

Хлопчик чи дівчинка?

Культовий момент весілля — проведення конкурсу на визначення статі первістка молодих. Можна просто збирати гроші в коробочки з рожевим і синім кулькою. Інший варіант: сховати монетку в капусті. Якщо її першим знайде наречений — буде хлопчик, якщо наречена — дівчинка.

свистуни

Молодятам на весіллі пропонується розповісти їх історію кохання, використовуючи в реквізитах лише свистки. Говорити теж не можна. На всі питання тамади вони повинні тільки просвістеть відповідь. Ведучий оголошує на початку конкурсу умови: «Хто з вас найбільш точно і цікаво просвистить, той і стане главою сім’ї».

Наостанок, пропонуємо ознайомитися з ще одним веселим конкурсом на відео:

Ключовим моментом в розважальній шоу-програмі є веселі і зворушливі конкурси для нареченого і нареченої на весіллі. Вони повинні бути ретельно продумані, обрані зі смаком. Їх мета — створити душевну і розкріпачену обстановку в залі, згуртувати всіх присутніх.

Ссылка на основную публикацию