Верстати для виробництва саморізів, ціна обладнання

Саморіз являє собою стандартизований вид кріпильного вироби, який дає можливість з’єднувати різні деталі, паралельно нарізаючи різьблення. Даний спосіб досить зручний, коли мова стосується роботи з полімерними, дерев’яними, а також металевими елементами. Саморізи широко застосовуються в сфері будівництва, під час виготовлення побутової техніки та ряді стадій складання на лініях машинобудування. Це один і перспективних видів виробництва в маленькому місті. При досить низьких цінах обороти товару завжди відрізняються значними обсягами, що дозволяє забезпечувати стабільний прибуток.

Відкриття власного бізнесу для випуску саморізів на сьогодні являє собою перспективний і досить вигідний напрямок. Для реалізації цього завдання знадобиться пройти всього кілька етапів. Спершу починаючим підприємцям потрібно ознайомитися з існуючою технологією випуску готових саморізів. Після цього оцінити запропоновані на ринку верстати і підібрати найбільш прийнятні з точки зору поставлених завдань і вартості види обладнання. При цьому важливо заздалегідь потурбуватися про пошук потенційних клієнтів, щоб вкладення в бізнес окупилися, а обладнання почало приносити прибуток. Паралельно з пошуком каналів збуту можна підготувати перелік установчих документів для ТОВ.

Як роблять саморізи?

Технологічна лінія випуску саморізів включає ряд ключових ділянок. Зазвичай в якості сировини виступає дріт стандартизованого діаметра. Її подають на верстат, що формує напівфабрикат в автоматичному режимі. Нарізка формується відповідно до заздалегідь встановленої довжиною продукту. Наступним етапом є холодновисадочний процес, підсумком якого стає пресування капелюшки самореза.

За допомогою конвеєра заготовки відправляються на верстат, який буде виділяти на заготівлі різьблення. Після цього готовий саморіз проходить етап термообробки та мийки. Передостанній стадією процесу виробництва є хімобробка, після якої на поверхні виробу з’являється антикорозійне покриття. Потім саморіз піддається сушінню, а також піддається перевірці якості.

Відповідні нормам саморізи пакуються і відправляються на склад, звідки вже проводиться розподіл між покупцями по потових або роздрібними цінами. При досягненні певних результатів і появи перших контактів з будівельними фірмами можна налагодити виготовлення піноблоків в домашніх умовах. Це дозволить розширити асортимент матеріалів, а через налагоджені ділові контакти отримати перших клієнтів.

Верстати для виробництва саморізів — ціна

По суті, сам процес виробництва саморізів проходить на досить компактній території, оскільки виробнича лінія відносно невелика. Можна виділити кілька варіантів комплектації. Від варіанту використовуваного обладнання залежить якість, а значить, і ціна готових саморізів.

Холодновисадочний верстат являє собою обладнання, яке можна розділити на дві основні групи, які використовують напів або повністю захисний кожух. У них відрізняються показники продуктивності, загальна система управління, можливість використання автоматизованих систем управленія.Наіболее прості моделі створюються з орієнтуванням на виготовлення одного конкретного виду продукції. Верстати, які відносяться до категорії середнього і високого цінового сегмента, дають можливість проводити випуск більш широкого асортименту саморізів. Ціна при цьому може досить сильно коливатися.

Різьбонакатний верстат дозволить створювати накатку різьблення за допомогою спеціальної змінної плашки. Залежно від моделі, з’являється можливість змінювати встановлений крок різьблення. Термозакалочная піч потрібна для збільшення міцності самореза, яка за шкалою Брінелля може складати близько 55 одиниць і більше. Сам процес являє собою нагрів до 1 тисячі градусів Цельсія протягом 1 хвилини з подальшим охолодженням в закалочной середовищі.

Гальванічна лінія використовується для формування на поверхні самореза спеціального антикорозійного покриття. Існують різні варіанти:

  • фосфатирование;
  • оксидування;
  • покриття цинком і т.д ..

Цей елемент виробничої лінії являє собою кілька ванн, в яких протікають електрохімічні реакції. На завершальній стадії необхідна центрифуга, яка буде проводити сушку готового продукту гарячим повітрям відразу після миття. Ціна може багато в чому відрізнятися, в залежності від якості обладнання для лінії виготовлення саморізів, місця випуску, потужності та інших факторів. Мінімальні витрати на створення міні-заводу складуть 200-250 тисяч рублів. Порівняйте це з іншими варіантами відкриття власного виробництва з мінімальними вкладеннями.

Якщо взяти найпростіший варіант організації випуску саморізів, то можна обійтися волочильним автоматом, які доступні по 60-75 тисяч рублів, Холодновисадочний апаратом (80 тисяч рублів) і Різьбонакатні верстати (100 тисяч рублів). Устаткування повноцінної лінії з гальванічним покриттям і центрифугою обійдеться в 1 млн рублів.

Порада: утримайтеся від придбання дорогого високопродуктивного обладнання до тих пір, поки у вас не налагоджені лінії збуту готової продукції. У ряді випадків має сенс купити б / у-обладнання. До останнього варіанту варто підходити з обережністю, оскільки немає гарантії, що такі елементи виробничої лінії саморізів працюватимуть досить довго. Досить часто підприємці звертають увагу на верстати виробників KONNAR і Fob. Обидва цих виробника відомі невисокою вартістю верстатів.

Дріт для виробництва саморізів — ціна

Для виготовлення саморізів потрібно вибирати підходяще сировину. Кожен конкретний тип кріплення має відповідні вимоги в ГОСТ. Характеристики металів відрізняються за твердістю, пластичності, хімскладу і т.д .. Як правило, для створення саморізів використовується нержавіюча і високовуглецева сталь, латунь.

Необхідно відзначити, що дріт для випуску саморізів, що поставляється в готових бобінах, більш краща за низкою технічних нюансів. При виборі матеріалу важливо знати, для яких цілей ваші клієнти мають намір використовувати шурупи. Для кріплення металу, дерева та гіпсокартону вимоги можуть багато в чому відрізнятися. Чи буде це саморіз для використання в приміщеннях або передбачається контакт з досить агресивним середовищем.

Порада: домовтеся з клієнтами на проведення оптових поставок сировини. Це дозволить суттєво скоротити витрати при зміні орієнтира виробничої лінії з одного виду саморізів на інший. У той же час оптова закупівля сировини, як правило, обходиться трохи дешевше.

Багатьох цікавить, скільки коштує сировину при стандартній технології випуску саморізів. Як правило, це значення становить 2,5 тисячі рублів за тонну. Кожна тонна дроту дозволяє виготовляти близько 500 тисяч кріплень середнього розміру.

Для виробництва саморізів досить легко організувати невеликий цех своїми силами. Крім цього, на ринку існує ряд пропозицій по відкриттю франшизи виробництва для малого бізнесу, що дозволить відкрити свою справу навіть малодосвідчених починаючим підприємцям з мінімальними ризиками. Ціна обладнання може відрізнятися, однак у середньому для створення свого цеху з випуску саморізів знадобиться 0,25-1 млн рублів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Будівельна галузь продовжує розвиватися досить сильно, тому випуск саморізів є вигідний напрямок. На них існує набагато більший попит, ніж на ті ж цвяхи, за рахунок більш міцного кріплення. Додатковим плюсом є те, що випуск саморізів на міні-заводах — не новинка, і великі компанії вже мають певний ступінь довіри до даного напрямку. Зібравши певний капітал, можна спробувати себе в ролі першопрохідця. Виберіть варіант існуючого бізнесу в Америці, якого немає в Росії, і закріпитеся в новій ніші. Як правило, це несе певні ризики, але і прибуток може бути досить суттєвою.

Ссылка на основную публикацию