Верстат для виробництва шлакоблоків і виготовлення своїми руками

Якщо ви зібралися спорудити невелику прибудову до будинку або підсобне приміщення, то вам ніяк не обійтися без шлакоблоку. Цей будівельний матеріал можна купити, але ціна його дуже висока. Але навіщо ж платити величезні кошти, якщо в домашніх умовах можна легко його виготовити. А якщо на допомогу взяти в оренду або купити верстат для виробництва шлакоблоків, так можна організувати бізнес, який принесе гарний прибуток.

Орендувати верстат можна тільки в тому випадку, якщо він буде потрібно на кілька годин, а ось для організації свого бізнесу краще його купити. Але скільки ж коштує верстат? Як почати свій бізнес з мінімальними вкладеннями?

види верстатів

В даний час на російському ринку можна придбати верстати для виробництва якісного шлакоблоку. Конструкцій багато, але для малого бізнесу або для індивідуального будівництва найкраще підійдуть малогабаритні моделі. Одними із зручних і недорогих моделей, які користуються попитом, вважаються М310, МАРС або 1ИКС. Ціна і продуктивність верстатів описана в таблиці нижче.

Назва моделі Продуктивність за 8 годин Ціна в рублях
Ручний верстат М310 Близько 200 шт. Від 8 000
Напівмеханічний верстат 1ИКС Від 240 і до 560 шт. Від 10 000
Напівмеханізовані верстат МАРС Близько 600 шт. Від 14 000
ручний Дракон Від 600 до 1200 шт. Від 50 000
Мобільний на колесах верстат Кайман Від 800 до 1200 шт. Від 55 000

Як видно з таблиці, можна почати виробництво в домашніх умовах шлакоблоку за допомогою недорого верстата, а в подальшому набираючи масштабів і напрацювавши великий список клієнтів можна придбати більш продуктивну і дорогу модель, яка дозволить за зміну виготовляти партію в 100 і більше штук шлакоблоку. Але почати бізнес з мінімальними вкладення краще своїми руками, виробництво практичних шлакоблоків в домашніх умовах справа нескладна і доступно кожному.

Інструкція по виготовленню шлакоблоку

Виготовити шлакоблок в домашніх умовах своїми руками зовсім нескладно, головне, придбати якісну сировину для його виробництва і точно слідувати технологічним процесом. Насправді для початку своєї справи можна на першому етапі своїми руками виготовити верстат для виготовлення шлакоблоків, отже, що ж для цього знадобиться?

  1. Виготовити верстат своїми руками можна з гладких дощок. З них потрібно збити прямокутний короб, всередині якого встановлюються знімні перегородки, їх можна зробити з деревини, металу або пластику. Щоб їх краще зафіксувати, потрібно в коробі на певній відстані зробити пази. Розміри осередків безпосередньо залежать від габаритів вироби.
  2. Короб обов’язково варто пофарбувати, це необхідно для того, щоб захистити його від деформації під час виробництва.
  3. Готову форму потрібно встановити на рівну і максимально міцну поверхню.
  4. Після того як форма готова, можна починати виготовлення міцних шлакоблоків своїми руками в домашніх умовах. Починається виробництво з підготовки шлаку. Потрібно змішати кілька різних його фракцій, кожна з них надає кінцевому продукту особливі властивості. Великі дозволяють знизити тепловтрати, але в той же час зменшують міцність шлакоблоку, а дрібні навпаки. При змішуванні вдається знайти ту необхідну серединку. Кращі пропорції — це 3 частини дрібних і 7 частин великих.
  5. За 5 годин до початку виробництва шлакоблоку своїми руками шлак потрібно зволожити, це дозволить цементу здійснити більш міцну зв’язку зі шлаком.
  6. Правильне виготовлення цементу також дозволить зробити будівельний матеріал міцним і якісним. Готувати цементний розчин потрібно в таких пропорціях: 1: 10 (цемент — шлак). Суміш потрібно добре перемішати.
  7. Тепер можна приступати до заливання. Якщо планується виготовити своїми руками повнотіла шлакоблок, то в цьому випадку форму заповнюють, не доходячи до верхнього краю. При створенні пустотілих виробів потрібно зробити жорсткі вставки, які після виїмки залишать порожнини в блоці. В цьому випадку відмінно підійдуть пляшки. Через кілька годин пляшки прибирають і непросто витягують, а легенько викручують, щоб не порушити цілість шлакоблоку. Після заливки форму переносять на вібростіл, після утрамбовки її відносять під дах, де на неї не буде капати вода, якщо раптом дощ піде, і світити сонце. Через добу з форми можна вийняти шлакоблок і залишити його в такому вигляді ще на кілька днів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Нічого складного в виробництві шлакоблоку немає, головне, дотримуватися технології і все вийде. Після того як буде зведено свою будову з власноруч виготовленого шлакоблоку, можна почати виготовлення і для сусідів і знайомих, виручені від продажу гроші можна вкласти в покупку верстата і почати масштабне виробництво. Головне захотіти, а все інше вийде, тим більше що нічого складного в виробництві шлакоблоку немає.

Ссылка на основную публикацию