Верстат для виробництва шкарпеток, ціна

Виробництво шкарпеток за допомогою верстатів для в’язання — один з найдоступніших варіантів створення малого бізнесу в домашніх умовах. Щоб організувати повноцінне підприємство, знадобляться солідні вкладення (не менш 10 тисяч доларів), адже ціни на обладнання досить високі. Але принести непоганий дохід може і міні-цех, організований на базі дачі або квартири, для його запуску знадобиться в середньому від 300 тис. Руб. Незважаючи на роботу з механізмами, це відмінний домашній бізнес для жінок, яким цікаво цей напрям.

Як вибрати обладнання (+ ціни)?

Верстати для виробництва шкарпеток (SKM-1-6P, SKM-1-6M, SKM-2-2PT, BUSI IDEA BASIC, XY-321, НТ1 і ін.) Мають різні параметри: діаметр і кількість циліндрів, частота їх обертання, кількість голок, вид сировини, клас в’язки. Кількість голок в обоймі дає можливість регулювати щільність полотна, а їх товщина — щільність заготовки. Діаметр циліндра визначає розмір виробу (наприклад, для в’язання чоловічих шкарпеток використовують 3,5-4 дюйма). Процес автоматизований, від людини вимагається лише фіксація пряжі в шпулярніка, а ниток — в Нітеводітель. Верстат спочатку робить заготовку носка без миска, потім еластичні манжети, паголенок, п’яту і стопу, мисок без зашивання. Готовий виріб через вакуумний відбірників потрапляє в корзину. Для зашивання миска необхідно використовувати додаткове обладнання — Кеттельний машину (наприклад, SLM-11, ZX-03, Rosso). Вона може працювати в механічному, напівавтоматичному або автоматичному режимах. Етикетки пришивають вручну або використовують модифіковану пуговичную машину, наприклад, Siruba PK-511-U, для етикеток електронний верстат (PFAFF 3307-4 / 01).

Потім товар потрібно промаркувати і упакувати. Більшість шкарпеткових в’язальних апаратів дозволяють робити жакардові вставки з різних типів пряжі, поєднувати в’язку кулірної гладі і махрового плетіння в одному полотні, а також в’язати крім шкарпеток і інші вироби: гольфи, гетри, манжетні пов’язки для голови, рук. Ціни на обладнання досить високі, але при бажанні знайти оптимальний варіант можна.

Для дотримання технології процесу і досягнення високої якості в’язаних виробів важливо вибрати хороші верстати. Найкраще, якщо вони будуть новими. Перед придбанням машини, яка вже використовувалася, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Обладнання повинно бути універсальним, компактним, ремонтопрігодним, мати високу продуктивність (середнє значення — 300-350 пар на добу).

Верстат для в’язання 80-90-х рр., Який був у вжитку, можна купити за суму в 80-120 тис. Руб. А от сучасні нові моделі коштують від 200 тис. (Китай) до 800 тис. (Італія), модифіковані варіанти, які виготовляють в’язані шкарпетки повністю — від 1,5 млн. Вартість Кеттельний машини стартує від 100 тис. Руб. Самий бюджетний варіант маркувального верстата обійдеться приблизно в 300 тис., А етикеточного — в 40 тис. Руб. При організації міні-цеху важливо вибрати компетентного наладчика верстатів.

Повний комплект обладнання включає в себе верстат для в’язання, Кеттельний машину, формувальний апарат, маркувальну машину і пакувальний апарат. Його вартість становить приблизно 2,6 млн. Руб. Також необхідно відкласти оборотні кошти для закупівлі сировини і супутніх витрат, врахувати витрати на доставку, наладку верстатів, оформлення діяльності та податки. 1 кг 100% бавовняної пряжі коштує приблизно 250-300 руб., З домішкою синтетики — 90-100 руб. Загальний розмір капіталовкладень становить в середньому 3,2 млн. Руб. Термін окупності фінансових вкладень залежить від масштабів виробництва і вартості верстатів. В середньому повернути вкладені гроші вийде як мінімум через рік. Рентабельність справи — від 25%.

Порада: реалізуючи товар як ІП, важливо пам’ятати про обов’язкові реквізити товарного чека: найменування, номер документа, прізвище підприємця, його ІПН, дата, найменування і кількість куплених товарів, кінцева сума.

Специфіка ведення панчішного справи

Перед покупкою верстатів для в’язання шкарпеток необхідно скласти фінансовий план витрат і передбачуваного прибутку, знайти надійних постачальників сировини, продумати ринок збуту. Без грамотної попередньої підготовки бізнес прогорить, так і не набравши обертів.

Технологія виготовлення шкарпеток за допомогою в’язального верстата не дуже складне:

  • створення основи (заготовки);
  • зашивання миска;
  • формування носка;
  • маркування, нанесення допоміжних елементів;
  • упаковка продукції.

Порада: багато підприємців, які займаються виробництвом шкарпеток в міні-цеху, радять спочатку попрацювати на великому підприємстві, зрозуміти специфіку та тонкощі ведення такого бізнесу.

Щоб налагодити хороший збут, необхідно знайти не тільки надійних постачальників сировини для виробництва в’язаних шкарпеток, але і покупців. Найдоступніший варіант — обдзвонювати представників інтернет-магазинів, які займаються продажем панчішних виробів, запропонувати співпрацю місцевим підприємцям на ринках, в магазинах. Варто з’їздити на великі ринки сусідніх міст із зразками своєї продукції. Якщо досягти оптимального співвідношення ціна-якість, постійні клієнти обов’язково будуть. Необхідно приділити особливу увагу питанню реклами. Навіть при відсутності великих грошей для цієї мети позитивного результату досягти можна (візитки, флаєри в спеціалізованих магазинах, створення тематичних груп в соцмережах і їх просування).

Коли виробництво за допомогою верстатів налагодиться, можна буде відкрити свій магазин одягу з нуля або створити торгову точку на ринку, в ТЦ. Альтернативний варіант — ательє з ремонту та пошиття одягу (при бажанні ці 2 бізнес-ідеї можна з успіхом об’єднати). Останнім часом багато хто захоплюється ідеєю відкрити приватний дитячий садок, але варто відзначити, що реалізувати її на гідному рівні досить складно, вона вимагає постійних вкладень і зможе принести чистий дохід лише через кілька років.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Виробництво шкарпеток на автоматичних верстатах — відмінна бізнес-ідея, яку можна з успіхом реалізувати навіть в домашніх умовах. Для старту справи знадобляться певні фінансові вкладення, але при належному підході їх вийде повернути за порівняно короткий термін. Щоб створити успішне підприємство, важливо скласти грамотний фінансовий план, знайти надійних постачальників сировини і сформувати ринок збуту.

Ссылка на основную публикацию