Верстат для виробництва бахіл, ціна обладнання

Багато людей, замислюючись над тим, в якій галузі почати свій бізнес, починають розглядати різні варіанти. Власники заміських котеджів можуть відкрити виробництво комбікорму в домашніх умовах. Вони можуть закупити верстати для виробництва цвяхів і виготовляти цей затребуваний в будівельній сфері витратний матеріал. Наявність земельної ділянки дозволяє побудувати міні-завод з переробки сміття, але за умови, що він буде розташований далеко від житлових будівель. Вивчаючи різні бізнес-ідеї, деякі росіяни зупиняють свій вибір на виробництві бахіл, для запуску якого необхідне спеціальне обладнання.

Область застосування бахіл

В даний час відвідування будь-якого медичного закладу потребує використання бахіл. Такі гігієнічні вироби необхідно використовувати на території підприємств харчової промисловості, фармацевтичних компаній та інших організацій, в яких згідно з санітарно-епідеміологічним нормам потрібно дотримуватися стерильність. Бахіли також потрібні при відвідуванні наступних місць:

 • дитячих садків;
 • спа-кабінетів;
 • підприємств хімічної промисловості;
 • стоматології;
 • косметичних кабінетів;
 • травматології;
 • кухонь закладів громадського харчування;
 • шкільних їдальнях і т.д.

Порада: затребуваність в бахилах робить це бізнес-напрям дуже перспективним. Російським громадянам, у яких є в наявності стартовий капітал, варто спробувати реалізувати цю ідею, здатну приносити стабільний дохід.

Яка сировина може використовуватися для виробництва бахіл?

Плануючи налагодити виробництво бахіл, підприємці повинні вирішити питання з сировиною, з якого будуть виготовлятися ці гігієнічні вироби. Для цих цілей можуть підійти наступні матеріали:

 • поліпропілен;
 • спанбонд;
 • хлорполіетілен;
 • поліетилен і інші неткані матеріали (продаються в рулонах).

Технологія виробництва бахіл досить проста. Для реалізації цієї бізнес-ідеї підприємцям необхідно придбати спеціальне обладнання, ціна на яке коливається в широкому діапазоні, в залежності від бренду і інших чинників. Після установки верстатів і закупівлі сировини бізнесмен повинен викроїти потрібну форму (у вигляді чобітка або човники), після чого з’єднати між собою всі елементи. На фінальній стадії фіксується гумка або зав’язки. Готові вироби упаковуються і можуть передаватися в реалізацію.

Порада: підприємцям, які вирішили налагодити виробництво бахіл, потрібно розуміти, що ціна однієї пари гігієнічних виробів дуже мала. Щоб отримувати більший прибуток, слід постійно збільшувати кількість продукції, що виготовляється.

Яке обладнання використовується при виробництві бахіл?

При виробництві бахіл необхідно використовувати надійні верстати, які мають високу продуктивність. За допомогою такого обладнання буде формуватися заготівля гігієнічного вироби, яка має вигляд тапка прямокутної форми. На спеціальному верстаті буде відрізуватися необхідний відрізок матеріалу, шви якого можуть зварюватись або запаюють.

При виборі верстатів для виробництва бахіл підприємці повинні звертати увагу на те, яким чином вони з’єднують шви заготовок. В даний час цей процес може проводитися двома способами: Термозварювальний методом і за допомогою ультразвуку. Від того, наскільки міцно будуть формуватися шви бахіл, буде прямо залежати якість готових виробів. Якщо бахіли будуть швидко рватися, то у підприємця істотно знизяться обсяги реалізації, тому цей момент потрібно враховувати ще в процесі закупівлі верстатів.

Багато фахівців рекомендують купувати для виробництва бахіл верстати тайваньських фірм, так як вони вже дуже давно знаходяться на світовому ринку обладнання і на практиці довели надійність і продуктивність. Незважаючи на високу вартість, витрати на покупку такого обладнання дуже швидко виправдаються. Якщо підприємець-початківець купить верстат, який виробляє 50 шт. бахіл в хвилину, то він зможе заощадити на оплаті праці найманих працівників. Для обслуговування такого обладнання потрібен 1 людина, тому на перших етапах бізнесмен самостійно зможе контролювати всі технологічні процеси. Якщо він вирішить розширити виробництво, то зможе закупити ще кілька одиниць верстатів і почати формувати штат співробітників.

Якщо підприємець не має можливості придбати дороге устаткування всесвітньо відомих виробників, він може розглянути як варіант верстати нових торгових марок. Як правило, на них встановлюються більш низькі ціни, так як початківці виробники прагнуть потрапити на світовий ринок і завоювати довіру клієнтів. В цьому випадку підприємцям можна закупити верстати китайських компаній, швидкість випуску яких становить від 40 до 50 бахіл в хвилину. Деякі модифікації оптимізовані спеціально для російського ринку.

Не так давно на території Російської Федерації почала свою діяльність вітчизняна компанія, що спеціалізується на виробництві обладнання для виготовлення бахіл. Суб’єктам підприємницької діяльності була запропонована модель верстата ALT-PEXT PRO. Це обладнання має велику кількість переваг (у порівнянні зі своїми зарубіжними аналогами). Варто окремо відзначити його високу продуктивність — до 120 пар в хвилину, завдяки якій російські підприємці отримали можливість суттєво збільшити обсяги реалізації. Це обладнання має всі необхідні сертифікати, що підтверджують його високу якість. При цьому ціна на нього встановлена ??дуже демократична (від 9 024 американських доларів), доступна як для великих компаній, так і для бізнесменів-початківців.

Порада: вибираючи обладнання для виробництва бахіл, підприємець повинен враховувати один нюанс. Верстати, які запаюють шви ультразвуковим способом, будуть коштувати на 20% дорожче. Сьогодні можна придбати обладнання, яке здатне працювати на всіх видах сировини.

В процесі виробництва бахіл підприємці повинні використовувати не тільки верстати, які виготовляють гігієнічні вироби, а й обладнання, що здійснює кріплення тонкої еластичної гумки. Сучасні модифікації мають дуже високу продуктивність — 2 000 штук за 1 зміну. Варто відзначити, що верстати по виробництву бахіл не здійснюють і їх упаковку в спеціальні капсули. Для цього підприємцям доведеться придбати пакувальне обладнання. Після цього такі вироби поміщаються в вендингові апарати, встановлені практично у всіх медичних установах країни. Якщо підприємець бажає заощадити гроші на капсульної упаковці, він може використовувати більш доступні матеріали, такі як поліетилен або картон. Незважаючи на високі витрати на технічне оснащення виробничого цеху, підприємці можуть істотно мінімізувати свої витрати на оплату праці найманих працівників. Завдяки тому, що практично всі виробничі процеси автоматизовані, бізнесменам не доведеться наймати велику кількість людей.

Конструкційні особливості обладнання

Суб’єкти підприємницької діяльності, які отримують для розвитку бізнесу обладнання для виготовлення свічок, бахіл і інших виробів, повинні знати про всі їхні конструкційних особливостях. Представлені на вітчизняному ринку верстати для виготовлення бахіл мають наступну будову:

 • механізм, який здійснює розмотування рулонного матеріалу і подає гумку;
 • механізм, який здійснює втягування заготовки;
 • пристрій, за допомогою якого виконується процес запаювання швів (використовується термічний або ультразвуковий метод);
 • транспортер, який здійснює переміщення готових виробів.

На які нюанси потрібно звертати увагу при виборі верстатів?

Вибираючи обладнання для виробництва бахіл, суб’єкти підприємницької діяльності повинні враховувати наступні нюанси:

 1. Яким чином верстат здійснює зварювання швів. В даний час використовується дві методики: ультразвукова та термічна.
 2. Ціна обладнання. Вартість верстатів безпосередньо залежить як від розкрученості бренду, так і від способу зварювання швів. Наприклад, на обладнання, яке використовує ультразвукову методику, встановлені досить високі ціни, що стартують з 1 200 000 рублів. Верстати, термічним чином зварюють шви заготовок, стоять на порядок дешевше. Їх ціна стартує з показника 800 000 рублей. Підприємці можуть знайти на вітчизняному ринку китайське обладнання, на яке встановлена ??дуже низька ціна — 400 000 рублей.
 3. Види виготовляються бахіл. Сьогодні на вітчизняному ринку представлено обладнання, здатне виготовляти бахіли декількох класів: економ і стандарт. Вони відрізняються між собою за якістю і ціною. Наприклад, верстати, що використовують ультразвуковий метод зварювання швів, здатні виробляти бахіли більш високої якості.
 4. Продуктивність. Стандартне обладнання здатне виготовляти в хвилину до 50 одиниць гігієнічних виробів. Підприємці можуть придбати інноваційні верстати, здатні виробляти до 120 пар бахіл в хвилину. У цьому випадку головну роль в процесі вибору буде грати цінова політика.

Порада: якщо суб’єкт підприємницької діяльності обмежений в коштах, для початку бізнесу він може використовувати колишні в експлуатації обладнання. Також можна розглянути варіант його оренди, завдяки чому вийде заощадити пристойну суму коштів, які можна витратити на закупівлю сировини і різні організаційні моменти.

Як працює обладнання з виробництва бахіл?

Процес виробництва бахіл передбачає дотримання відповідних технологій. Виготовлення гігієнічних виробів здійснюється наступним чином:

 1. Рулонний матеріал завантажується в верстат.
 2. Після запуску апарат починає протягувати матеріал. Паралельно починає надходити гумка (з обох країв). Краї заготовок підвертаються, після чого виконується їх запаювання.
 3. Рулонний матеріал верстат складає в формі напіврукава, після чого заготівля розрізається, а її краї запаюються.
 4. Готові вироби упаковуються в капсули або складаються в картонну або поліетиленову тару.

В процесі роботи обладнання ступінь натягу рулонного матеріалу регулюється за допомогою магнітного контролера. Для загину крайок заготовок задіюється спеціальний механізм. Обладнання оснащене вентилятором, завдяки чому в процесі тривалої роботи не відбувається його перегрів.

Як почати бізнес з виробництва бахіл?

Перш ніж почати працювати в цій сфері, підприємцям необхідно скласти грамотний бізнес-план. У ньому повинні бути передбачені всі особливості ринку збуту бахіл, враховані всі можливі споживачі готової продукції. Також варто особливу увагу приділити розділу, що описує технічну складову виробництва.

Підприємцю необхідно вкласти стартовий капітал в розвиток цього бізнес-напрямку. Собівартість готового виробу в середньому буде становити 60 копійок за 1 пару. Така ціна формується таким чином: 30 копійок витрати, понесені підприємцем на електроенергію, і 30 копійок коштуватиме сировину.

Приклад бізнес-плану:

 • Закупівля обладнання (в тому числі транспортні витрати) — 800 000 рублів;
 • Установка і налагодження верстата — 5 000 рублів;
 • Реєстраційні заходи, необхідні для отримання статусу ІП — 3 000 рублів;
 • Оренда приміщення за 1 місяць — 22 000 рублів;
 • Закупівля сировини для виготовлення 500 пар бахіл — 150 000 рублів;
 • Витрати на оплату електроенергії (в місяць) — 150 000 рублів;
 • Заробітна плата 1 працівника (в місяць) — 10 000 рублів.
 • Всього витрат 1 140 000 рублей.

З огляду на продуктивність 1 верстата (60 штук в 1 хвилину), можна прорахувати, скільки пар бахіл працівник виготовить за зміну. При 8-ми годинний робочий день співробітник підприємця зможе виготовити 14 400 пар захисних виробів (28 000 штук). В місяць (за умови роботи устаткування без поломок і простоїв) ІП може передати в реалізацію 432 000 пари. Якщо він буде продавати готову продукцію по 1 рублю за пару, то за місяць зможе отримати 432 000 рублей. За рік сума валового доходу становитиме 5 184 000 рублей. Витрати підприємця за рік складуть (332 000 рублей витрат в місяць х 12 = 3 984 000 руб.) 3. 984 000 руб. + 808 000 руб. стартових витрат = 4 792 000 рублей. В результаті бізнесмен вже в перший рік своєї роботи зможе окупити стартові витрати і почне отримувати прибуток, яка складе 392 000 рублей. Другий рік роботи принесе підприємцю 1 200 000 рублів прибутку.

Мінімізувати витрати суб’єкт підприємницької діяльності може в такий спосіб:

 • скоротити витрати на упаковці (замість капсул використовувати більш дешевий матеріал);
 • не наймати працівника, а всі виробничі процеси контролювати самостійно;
 • купувати дешевшу сировину;
 • орендувати апарат;
 • використовувати своє приміщення під виробництво.

Порада: для установки 1 верстата індивідуальному підприємцеві потрібно приміщення квадратурою до 25 кв.м. Для цих цілей можна задіяти сарай, склад або будь-яку іншу господарську споруду. З цього випливає, що такий вид бізнесу можна успішно розвивати на дому.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні багато людей замислюються над відкриттям власної справи. Вони розглядають різні бізнес-ідеї, для реалізації яких потрібно використовувати спеціальне обладнання, наприклад, принтер для друку на одязі, верстат з виготовлення свічок, обладнання для виробництва бахіл. Прийнявши рішення займатися виготовленням захисних виробів, підприємці можуть розвинути рентабельне виробництво. Для реалізації такої бізнес-ідеї людям потрібно стартовий капітал, який більшою мірою буде витрачено на закупівлю обладнання, сировини і пакувального матеріалу. Завдяки затребуваності бахіл, всі понесені витрати швидко окупляться, і підприємці почнуть отримувати стабільний прибуток.

Ссылка на основную публикацию