Верстат для виробництва арболітових блоків

Кожна людина, яка прийняла рішення відкрити власну справу, повинен серйозно підійти до вибору ніші для бізнесу з нуля. В цьому випадку підприємцям вдасться знайти такий напрямок, в якому буде відсутній серйозна конкуренція і вийде за короткий термін домогтися поставлених цілей. При формуванні штату Федеральне законодавство дозволяє укладати трудові договори з іноземними працівниками, а також залучати до співпраці місцеве населення.

Що собою являє арболит?

В останні роки багато підприємців стали налагоджувати виробництво керамзитобетонних блоків і арболита. Цей матеріал не так давно з’явився на вітчизняному будівельному ринку, але відразу зацікавив забудовників. При його виготовленні в якості сировини використовуються цемент і деревна стружка. Ці речовини мають різну структуру, тому дуже погано скріплюються один з одним. Щоб арболітові блоки набували необхідні характеристики, підприємцям вкрай важливо в точності дотримуватися затверджені нормативи і технології. Процес виробництва повинен проводитися при певному температурному режимі, коливання якого допускається в діапазоні від +12 до +15 С.

Найпоширеніші методи виготовлення арболітових блоків

Процес виробництва арболітових блоків передбачає обов’язкове проведення трамбування, завдяки якій з вироби усувається зайве повітря. Якщо дана процедура не буде виконана, то блок не зможе придбати необхідні для подальшої експлуатації міцність і щільність.

В даний час підприємці, які виготовляють шлакоблоки і арболітові блоки, використовують кілька методик трамбування:

 1. Трамбовка ручним способом.
 2. Трамбування (ручне) на вибростоле.
 3. Трамбування в вибростанках.
 4. Трамбування з вантажем.

Процес виготовлення арболітових блоків

Так само як виробництво пінопласту, процес виготовлення арболітових блоків передбачає задіяння спеціального обладнання. Спочатку працівники повинні довести деревну тріску до потрібного розміру. Після цього проводиться дозування сировини і замішується розчин. Готова суміш поміщається в спеціальні форми і ретельно утрамбовується. Після придбання необхідної форми арболітові блоки висушуються і набувають міцність і щільність.

Де купити обладнання для виробництва арболіта?

Кожен підприємець, який вирішив зайнятися виготовленням арболітових блоків, повинен серйозно поставитися до процесу вибору і покупки устаткування. Для цього необхідно звертатися тільки в спеціалізовані фірми, які постачають на вітчизняний ринок обладнання для виробництва поліетиленових пакетів, цегли, блоків з арболіта і т.д.

Щоб налагодити лінію виробництва арболіта, суб’єктам підприємницької діяльності необхідно купити таке обладнання:

 1. Машина-верстат (рубильна). За допомогою цього апарату працівники готують для застосування деревну тріску. Машина-верстат не тільки подрібнює елементи деревного масиву, але і видаляє з тріски всі сторонні частинки і сортує по заданих розмірах.
 2. Дробильна машина. Такий верстат також використовується при виготовленні деревної тріски. Численні експерименти показали, що при подрібненні елементів деревного масиву за допомогою дробильної машини виходить тріска кращої якості. В даний час для цих цілей використовуються молоткові і роторно-ножові дробарки, шредери і рубальні машини (дискові).
 3. Устаткування для змішування сировини. Виробнича лінія повинна мати ємності та дозатори, за допомогою яких буде здійснюватися вимір точної кількості сировини і його подальша подача в змішувач. Після цього всі компоненти перемішуються один з одним за допомогою циклічного змішувального механізму, ціни на який варіюються в діапазоні від 74 000 до 303 000 рублей. Як тільки суміш набуває однорідну консистенцію, вона перенаправляється в бункер-укладальник. Після цього її поміщають в металеві або дерев’яні форми, де блоки застигають і набувають стандартну форму.

Чому варто займатися виробництвом арболітових блоків?

Якщо суб’єкти підприємницької діяльності прагнуть знайти напрям, який буде відрізнятися простотою технології та швидкою окупністю, їм слід звернути увагу на виробництво арболітових блоків. Щоб обладнати цех, немає необхідності купувати або орендувати велике приміщення, так як для цих цілей достатньо буде і звичайного гаража або сарая. Такий варіант ідеально підходить як для початківців підприємців, так і для бізнесменів, які шукають новий інструмент для вкладення вільних коштів.

Щоб запустити виробничу лінію, підприємцям необхідно закупити верстати. В даний час в спеціалізованих фірмах можна придбати за демократичними цінами нове обладнання, що були в експлуатації міні-верстати. Окупність такого бізнес-проекту досить висока. Це пов’язано з тим, що у арболітових блоків відмінні технічні характеристики, завдяки чому їх активно почали задіяти в будівництві. До переваг арболита можна віднести наступне:

 • екологічність;
 • легка вага;
 • низька теплопровідність;
 • висока шумоізоляція;
 • стійкість на стиск і вигин і т.д.

Підприємці, які вирішили купити верстати для виробництва арболітових блоків, можуть пропонувати будівельним компаніям та індивідуальним забудовникам наступний асортимент:

 • Великі блоки, які застосовуються в процесі зведення несучих стін. Вони мають стандартні розміри: 600х300х200 мм. Маркуються таким чином: Д500, Д600.
 • Маленькі блоки, які забудовники використовують при створенні ізоляційних шарів і зведення міжкімнатних перегородок. Вони мають стандартні розміри: 190х190х390 мм. Маркуються таким чином: Д500, Д600.

Порада: незалежно від того, які верстати і за якими цінами купили підприємці, вони повинні приділяти належну увагу якості використовуваного у виробничому процесі сировини. Всі компоненти для виготовлення арболіта слід купувати тільки у перевірених постачальників. Якщо бізнесмену вдасться переконати великі будівельні компанії в високій якості своєї продукції, то вони зможуть налагодити постійну лінію збуту.

Виробництво арболіту — ціна обладнання

Верстати для виробництва арболітових блоків сьогодні можна купити за прийнятними цінами, якщо звернутися в спеціалізовані компанії:

 1. На найпростішу лінію з виробництва арболіту ціна встановлена ??в діапазоні 45 000-75 000 рублів.
 2. Більш сучасна лінія, яка включає в себе вибростол, дозатори, вибропресс, бункери і конвеєри, коштує в межах 325 000 рублей. Ціна може коливатися в залежності від комплектації та розкрученості бренду.

Збережіть статтю в 2 кліка:

В даний час багато суб’єктів підприємницької діяльності вирішують переорієнтувати свій бізнес в сферу виробництва. Вони набувають обладнання для ковбасного цеху, виготовлення пінопласту, керамзитових блоків і т.д. Якщо вони планують зайнятися виготовленням матеріалів для будівельної сфери, то варто спробувати зайнятися виробництвом арболита. Для запуску виробничої лінії підприємцям достатньо придбати верстати, встановити які можна навіть у невеликому підсобному приміщенні. Ціна на таке обладнання встановлено в широкому діапазоні, завдяки чому купити його зможуть навіть початківці бізнесмени. У тому випадку, якщо підприємець налагодить збут готової продукції, то одна виробнича лінія за рік може принести йому до 10 000 000 доходу.

Ссылка на основную публикацию