Веррукацід від папілом: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги

Більшість людей не з чуток знають про таке неприємне дефекті на тілі — бородавках. Ефективні способи видалення наростів відомі далеко не всім, тому боротьба з утвореннями розтягується на довгі місяці. Аптечні пункти пропонують чимало препаратів, здатних всього за одне використання розправитися з найстарішими і впертими бородавками. До таких засобів можна віднести препарат від бородавок і папілом Веррукацід, інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги якого стануть темою цієї статті. Засіб припіканням впливає на утворення. Незважаючи на позитивні характеристики, застосовувати Веррукацід слід вкрай обережно — ліки відрізняється агресивністю і може завдати шкоди кожному покрову навколо наростів. Як же впливає препарат, і як правильно спрямувати його роботу на знищення папілом?

Показання до застосування

Найчастіше Веррукацід застосовується для виведення бородавок. Всього після одного курсу зникають всі види наростів:

 • підошовні (більш відомі під назвою шіпіци);
 • звичайні (якщо площа, яку займає утвореннями, не перевищує 15 квадратних сантиметрів);
 • ниткоподібні.

Крім бородавок, Веррукацід видаляє і інші дефекти на шкірному покриві, які приносять чимало неприємностей:

 • кондиломи (рекомендується виводити тільки під наглядом лікаря);
 • папіломи (крім тих, що знаходяться на ділянках тіла, схильних до рясного виділення поту);
 • сухі мозолі.

Застосування тільки зовнішнє, оскільки склад отруйний, зберігати Веррукацід слід поза межами досяжності малюків.

Принцип дії Веррукацід

Як впливає Веррукацід на папіломи і бородавки? Коагуляція білків викликається активними складовими складу препарату, внаслідок чого відбувається відмирання заражених вірусом клітин епідермісу. Припікання відбувається миттєво, в більшості випадків повторна процедура, спрямована на видалення утворень не потрібно.

Використовувати Веррукацід слід відповідно до вимог виробників і сптрого за інструкцією із застосування. Засіб отруйна, тому наносити рідина слід з обережністю, тільки на верхівку освіти. Результат роботи препарату Веррукацід — наріст зморщується, з’являється суха тонка скоринка. Через кілька тижнів відбувається відмирання, що підтверджують відгуки пацієнтів.

Веррукаці — унікальність кошти, що гарантують повну відсутність рубців на місці папілом. Шкірний покрив на місці видалення бородавок залишається чистим, тільки в деяких випадках (якщо освіта була занадто великим або мало глибоке коріння) можуть залишитися невеликі майже непомітні цятки.

Склад і форма випуску

Випускається Веррукацід у вигляді прозорої рідини без кольору. Основні діючі інгредієнти: фенол, метакрезол. Обидва елементи отруйні, можуть проникати в здорові тканини, особливо якщо використання проти папілом і бородавок відбувалося неправильно, без проходження інструкції по застосуванню. Недбалість в лікуванні утворень Веррукацідом може привести до проникнення токсичних речовин до нервових клітин, що неодмінно позначиться на здоров’ї.

Флакон містить всього 2 грами рідини, але цієї кількості достатньо на виведення декількох бородавок — Веррукацід використовується дуже економно. У комплекті також йде аплікатор, за допомогою якого нанесення кошти не складе труднощів навіть без сторонньої допомоги (за умови, що наріст знаходиться в легкодоступному місці).

Веррукацід: інструкція із застосування і протипоказання

Використання Веррукаціда за інструкцією із застосування має кілька правил, які слід ретельно дотримуватися для більшої ефективності боротьби з папілломасмі. Якщо виведенню підлягають підошовні бородавки, основна перевага яких — товста жорстка шкіра, то за добу до застосування Веррукаціда слід підготувати цей вид утворень.

 • Для розм’якшення наросту прикріпити пластир Саліпод, на наступний день зняти засіб, гострими ножицями (попередньо обробленими) відрізати наріст, не залишаючи навіть пеньочка. Після промивання ранки в теплій воді ретельно промокнути її тканиною, підсушити, захистити здорові тканини навколо ураженої ділянки цинковою маззю.
 • Занурити аплікатор в Веррукацід, почекати кілька секунд, щоб надлишки препарату стекли, після цього нанести краплю розчину на освіту. Дочекатися повного вбирання (дути або витирати не можна), після чого нанести ще кілька крапель.

Звичайні бородавки особливої ??підготовки не вимагають. згідно з інструкцією із застосування, єдине, що потрібно зробити — промити їх і висушити. Наносити Веррукацід так само, як і на підошовні нарости — в кілька прийомів після захисту здорової тканини цинковою маззю. Ще одна відмінність від обробки шіпіцу — наносити на звичайний наріст всього 2-3 краплі Веррукаціда. Цього достатньо навіть для великих бородавок.

Кондиломи самостійно обробляти не рекомендується, але якщо вже в цьому гостра необхідність, то важливо пам’ятати, що наносити Веррукацід слід тільки на гострі нарости — ні в якому разі агресивне речовина не повинна потрапити на слизові!

Після процедури видалення папілом і бородавок почнеться слабке печіння — це діють активні компоненти Веррукаціда. Щоб додатково не травмувати оброблену ділянку, інструкція із застосування не рекомендує протягом одних-двох діб приймати душ, носити жорстку тісний одяг. Також не слід накладати пов’язку — шкірний покрив, оброблений агресивним засобом, повинен добре підсохнути, тільки тоді утворюється захисна скоринка, яка скоро відпаде разом з наростом.

Застосування Веррукаціда за інструкцією можливо тільки при відсутності протипоказань:

 • нарости розташовані на слизових або по контуру губ;
 • дитині ще не виповнилося 7 років;
 • період вагітності;
 • папіломи або бородавки займають велику площу шкірного покриву;
 • в місцях наростів є рідні, пігментні плями;
 • годування груддю.

Нерідко застосування Веррукаціда від папілом і бородавок завершується алергічною реакцією організму — висипом або набряками. Щоб уникнути подібних неприємностей, слід попередньо ознайомиться з інструкцією порадитися з лікарем про те, чим зняти подібні симптоми.

Веррукацід: аналоги і ціна в аптеках

Якщо порівняти ціну Веррукацід з аналогами, то можна помітити, що він вигідно відрізняється — навіть в самих дорогих аптеках коштує менше 220 рублів. Якщо фармакологічний пункт знаходиться в містах з більш низьким рівнем життя, можливо навіть придбати засіб за 160-170 рублів.

Основні аналоги Веррукаціда:

 1. Колломак. Активні діючі речовини — кислота саліцилова, кислота молочна. Один компонент розм’якшує клітини наросту, інший — руйнує заражені вірусом тканини. Аналог так само отруйний, тому дотримання правил нанесення обов’язково. Ціна Коломака — від 330 до 370 рублів.
 2. Суперчістотел. Препарат лужної, і впливає на папіломи і бородавки дуже агресивно, випалюючи повністю заражені клітини. При нанесенні слід користуватися обережно — всього однієї краплі досить для виведення будь-якого виду утворень. Заборонено обробка кондилом або наростів на слизових. Основний мінус застосування Суперчістотел — на місці виведеного освіти залишається шрам. Ціна препарату невисока — від 33 до 42 рублів.
 3. Ферезол. Завдяки м’якому впливу і невеликого ряду протипоказань цей аналог Веррукаціда швидко завоював популярність. Активні впливають на утворення речовини — саліцилова і молочна кислоти. Плюси застосування препарату — не відбувається сильний опік уражених клітин шкіри, і, як наслідок — відсутні шрами. Ферезол не можна використовувати для виведення кондилом або папілом особливо великих розмірів. Ціна залежить від країни, яка справила препарат і може коливатися від 250 до 500 рублів.
 4. Конділін. Препарат створений на основі рослинної сировини. Основний компонент — екстракт з подофіл щитовидного. Впливає речовина тиском на заражені клітини — вони припиняють ділитися і гинуть. Результат — мертві тканини лущаться і відпадають, на їх місці утворюються нові. Конділін з легкістю виводить бородавки і папіломи на статевих органах, але має великий ряд протипоказань. Ціна препарату висока — від 530 і до 820 рублів і знайти його можна далеко не в кожній аптеці.
 5. Ляпіс. Випускається у формі невеликого олівчик, що значно полегшує лікування. Активні речовини, прижигающие освіти — нітрати калію і срібла. Аналог має чимало переваг перед іншими засобами — не тільки м’яко впливає на нарости, а й знищує вірус папіломи. Мінус застосування препарату в порівнянні з Веррукацідом — при тривалому використанні неминуче залишаються рубці. Ціна на олівчик в межах 150 рублів навіть в дорогих аптечних пунктах.

Відгуки на Веррукацід від пацієнтів

Про що можна дізнатися, ознайомившись з відгуками на Веррукацід від пацієнтів? На першому місці, звичайно ж, позитивні відгуки, в яких люди розповідають про ефективність препарату. Як свідчать пацієнти у відгуках — впливу активним складовим Веррукаціда піддаються навіть ті нарости, які ніяк не відреагували на обробку іншими засобами від бородавок.

Ще один плюс, про який розповідають пацієнти у відгуках — відсутність у Варрукаціда будь-яких дефектів після виведення папілом і бородавок. Шрами з’являються тільки в одному випадку — при недбалому ставленні до вимог інструкції із застосування (передозуванні, використання на забороненому ділянці тіла або відсутності захисних заходів).

Не забувають пацієнти відзначити і тривалість лікування — зазвичай досить одного застосування Веррукаціда, щоб наріст зник. На лікування йде всього тиждень-півтори (саме через такий час відпадає корочка на місці освіти).

Є чимало відгуків і про виведення підошовних наростів. Багато препаратів майже не приносять задовільних результатів навіть після тривалого застосування. Веррукацід знищує цей вид утворень, причому рідко для цього знадобиться кілька використань чудового засобу, особливо якщо підготовка проведена правильно.

Відзначають пацієнти і приємний момент — бородавки і папіломи рідко виникають повторно, особливо якщо слідувати рекомендаціям доктора (переглянути меню, приймати імуностимулюючі засоби, дотримуватися необхідних заходів гігієни). Ще одна приємна деталь в позитивних відгуках — Веррукацід можна застосовувати без сторонньої допомоги, особливо якщо зона розташована на ділянці тіла, куди легко дотягнутися рукою.

Негативних відгуків Веррукацід від папілом майже не має. Про те, що процедура завершилася відсутністю результату, розповідають лише кілька пацієнтів. Швидше за все, неприємність сталася з їхньої вини — неправильне нанесення або обробка наростів, для яких Веррукацід не призначений.

Є відгуки та про неприємні наслідки. Найчастіше це рясна висипка по всьому тілу, але справедливості заради варто відзначити, що скаржаться на це одиниці — побічний ефект зникає дуже швидко. Спостерігається також почервоніння очей, але тільки при застосуванні Веррукаціда на шкірному покриві особи. Якщо очі мають чутливістю, краще заздалегідь обговорити з медиками, які кошти варто використовувати, щоб запобігти почервоніння.

Веррукацід — чудовий варіант видалення бородавок. Основний плюс препарату — відсутність больових відчуттів, які супроводжують більшість процедур по виведенню дефектів на шкірі. Невисока вартість, позитивний ефект, короткочасне лікування — цей тільки частина гідність препарату. Завдяки всього одному застосуванню засобу освіти повністю зникають, причому рецидиви практично відсутні.

Ссылка на основную публикацию