Великий сім’ї — велику ж кавоварку

Кофемашина в будинку — це гарантія гарного початку дня і затишні аромати свежемолотого кави. Наші співгромадяни вважають за краще встановлювати будинку переважно вбудовану техніку, але ми торкнемося всіх можливостей вибору. Побутові пристрої випускають кілька мастодонтів ринку, добре відомі кожному споживачеві. Але, про все по порядку …

Вбудовувані кавомашини

Пристрої даного типу встановлюються в ніші, врівень з поверхнею кухонного гарнітура. Вартість кавоварок практично завжди вище окремо стоячих при рівних функціональних можливостях.
Огляд типів вбудованих кавоварок

Моделі від Bosch, Miele, Siemens, Neff, Gaggenau

По суті, все що вбудовуються кавомашини з шильдиком цих брендів виготовляються одним OEM виробником, по суті на одному і тому ж заводі. Якби вам заманулося розібрати кожен зразок техніки до гвинтика, можна було б побачити практично однакове внутрішнє наповнення: тип вручений групи, бойлери, кавомолки, електрику, помпи та ін.

Основні відмінності полягають в дизайні і різних зовнішніх нюансах, таких як розміщення ручок, кнопок, дисплея та інше. Якщо говорити про підсумковому результаті, тобто смаку чорної кави і молочно-кавових ласощів, вони теж ідентичні і знаходяться на пристойному рівні.

Різниця в ціні базується на наступних факторах:

 • спрощена конструкція з фронтальним доступом;
 • використання преміальних матеріалів;
 • солідність і статусність вироби;
 • вбудована техніка апріорі дорожче стоїть окремо.

Кофетехніка Delonghi, Smeg, Bauknecht, Teka, Gorenje, AEG, Asko, Kuppersbusch

Тут спостерігається така ж ситуація, як і з попередніми товаришами. Скажімо, Smeg, Teka, Gorenje, AEG, Asko не займаються самостійним випуском кавоварок. Якщо говорити про СМЕГ, концерн взяв на поспіль дружню Делонги. А ці апарати відомі в світі давно і заслужили стабільно хорошу репутацію. Це справжні лідери кавовій сфери. Вся внутрішня начинка, відповідно, дуже схожа на машини Делонги. За функціональними характеристиками можна говорити про 100% аналогах.

У кожного виробника, звичайно, є відмінності. Зазвичай це зовнішнє виконання, деякі опції і функції, типом капучинатором, спеціальними можливостями.

На що звернути увагу при виборі вбудованих кавоварок

Перший аспект — розміри. Можу сказати, що всі габарити уніфіковані і практично ідентичні. Кавові вбудовуються в нішу 60 * 45 см. Не можу сказати, що це саме компактне рішення. Для маленької кухні все-таки вибирають типові окремостоячі моделі, ширина яких може становити і 20, і 30 см.

Якщо доступ до резервуару для води і відсіку для зерен передбачений зверху, вмонтовувані на висоті понад 1.5 м може утруднити їх наповнення. Сама машина встановлюється на телескопічних направляючих і висувається на себе. Вага апаратів даного класу чималенький — близько 20 кг. Краще подбати про зручність заздалегідь, щоб потім не довелося використовувати табуретку, щоб отримати доступ до обслуговування.

Вбудована техніка не працює з тонкими настройками. Можна задати фортеця, обсяг, температуру напою. Отдельностоящие флагманські машини видають більше можливостей, — висоту пінки, паузу між подачею молока-кава в одну посуд для шаруватого макиато і т.д. Крім того, у вбудованих кавоварка не реалізується підігрів чашок, зате практично завжди є стильне підсвічування.

Еспрессо-машини для великої родини

Флагманські серії випускають італійці, німці, багата ними і шведська техніка. Такі кавомашини популярні завдяки своїй невибагливості і радують вельми корисним функціоналом.

Що ми бачимо:

 • кавомолка з керамічними жорнами;
 • знімна варильна група;
 • об’ємні, місткі баки;
 • сталевий корпус;
 • преміальний зовнішній вигляд.

Крім того, топові кавомашини посаджені на потужні помпи, що видають тиск на 19-20 бар. Другий резон до покупки — спритні термоблоки або бойлери. Вам навіть не доведеться переживати за місткість баків. Бункер для зерен традиційно вміщує близько 300 грамів кави, для води — 2.1-2.4 л. Це говорить про те, що резервуари доведеться заповнювати набагато рідше.

Якщо говорити про корпус, з одного боку преміум-серії пропонують типові рішення зі звичним для більшості користувачів розташуванням керуючих елементів. Однак виключення є — використовувані матеріали.
Кавові для великої родини або офісу

Ви не зустрінете дешевий хімозний пластик, — тут править виключно якісна сталь. Це серйозно покращує презентабельність зовнішнього вигляду, статусність моделі, працює на додаткову шумоізоляцію. Преміум-апарат меле зерно і варить каву набагато тихіше своїх конкурентів.

Сильні риси дорогої техніки

Перше, про що хочеться сказати, — кавомолка з керамічними жорнами. Виробники пропонують широкі налаштування ступенів помелу — від шести позицій і більш. Млина не перепалюваних зерна, навіть при інтенсивному режимі роботи.

Друге — знімний заварювальний блок з можливістю попереднього змочування. Фокус в тому, що функція оснащена налаштуванням часу. Змочування кавового порошку може бути стандартним і інтенсивним, тобто більш тривалим — вважається, що це може поліпшити аромат кави.

Ще одна цікава опція — підвищення міцності напою. Ця штука може називатися по-різному, наприклад, Doppio, AromaDoubleShot, АромаІнтенс. По суті, машина наливає дві порції поспіль в одну чашку з контролем фортеці по 3-5 ступенів або можна налаштувати обсяг порції по своєму бажанню.

Що по капучино

Топові моделі на 99% оснащені автоматичними капучинатором і укомплектовані спеціальними глечиками — пінчерами.
Кавові для будинку з автоматичним капучинатором
Робоча зона одна — під носиками диспенсера. Вам не треба буде рухати кухоль, щоб отримати молочно-кавове ласощі.

Загострю увагу на німецьких моделях. Вони часто пропонують хитромудрий гібрид. В даному випадку ви побачите автоматичний капучинатор, але з відводить шлангом. Чашку як і раніше переставляти не треба, але молоко надходить з окремого носика.

Працює цю штука за допомогою легкого руху руки. Диспенсер повертається і стикується з молочним краном. Таким чином в посуд по черзі надходить молоко, потім кава. Саме молоко можна використовувати з будь-якій зручній ємності.

У будь-якому випадку ви отримаєте мелкодисперсную, щільну, густу піну, до якої навіть у професіонала не виникне питань. Плюс, приємний бонус, що стоять своїх грошей — машина сама запропонує провести очистку молочного контуру після кожного приготування напою. Так ви ніколи не забудете провести цю важливу операцію.

призначені для користувача профілі

У топовом класі завжди реалізовано меню користувачів, кількістю від 8 і більше штук. Це дозволить сформувати велику кількість наборів напоїв для кожного члена сім’ї. Кожен персоналізований профіль можна назвати — «Маша», «Вася».

У кожному профілі легко налаштувати параметри для еспресо, макиато, латте, капучино, молочної піни і т.д. Можна задати навіть температуру гарячої води під власні настройки. У підсумку, розумний гаджет збереже температуру, час попереднього змочування кавового порошку, об’єм і фортеця порції.

Підводні камені еспресо кавоварок

Навіть самі наворочені флагмани європейського виробництва можуть грішити деякими нюансами. По-перше, реалізована регулювання порції найчастіше не безмежна. Тобто, ви зможете зменшити-додати плюс-мінус 20-40 мл. Наприклад, максимальний обсяг для лунго буде 120 мл, для еспресо — 60 мл, але конкретні параметри залежать від заводських налаштувань кожної моделі.
Кавові капсульного типу для еспресо

Нерідко зустрічаються відгуки про те, що млин просить засипати зерно, при тому що бункер повний. Найчастіше ця проблема наздоганяє любителів доброї кави. У нього досить велике зерно, яке просто не провалюється до Меленка з бункера. Це, звичайно, зажадає деяких додаткових рухів тіла.

Краплинні кавоварки для великої родини

Любителям американо можна відмовитися від покупки дороговастенького еспресо-комбайна і зануритися в вибір крапельної кавоварки. Саме ця техніка готує відмінний кави середньої міцності методом фільтрації. Для великої родини краще подивитися краплинні пристрої з вбудованою кавомолки.
Кращі краплинні кавоварки

Дивимося на бренд

На ринку кавоварок не так багато якісних фільтраційних пристроїв. Раджу спочатку уважно придивитися до вибору, зокрема, до бренду Philips. Моделі серії HD вміють варити справжній американо і оснащені всіма корисними опціями, але без надмірностей. Ваша участь в приготуванні напоїв буде мінімальним, в роботу береться виключно кавове зерно.

Для великої родини обсяг бункера для кави і резервуара для води повинен бути високим, не менше 250-300 г і 1.5-2.0 л відповідно.

кавомолка

Для приготування американо цілком зійде сталева жорна кавомолка. Вітається регулювання ступенів помелу і міцності напою. Кількість ступенів помелу може бути різним, в побутових моделях воно варіюється від 4 до 9. По суті, вибір може бути будь-яким, але я б радив зупинитися де-небудь на серединці.
Домашні кавомашини з вбудованою кавомолки

Якщо говорити про регулюванню фортеці, ця функція впливає на кількість змелюють кави. У побуті досить трьох значень.

Градація дозування буде приблизно такою:

 • перша позиція — 16-17 г;
 • друга — 20-22 г;
 • третя — 25-27 м

До слова, повний глечик американо машина наллє за 10 хвилин, незалежно від фортеці.

активний підігрів

Краплинні кавоварки оснащені спеціальною підігрівається зоною під скляним глечиком. Ця штука здатна працювати близько двох годин, після чого відключається в автоматичному режимі. Саме протягом цього часу ви можете розраховувати на теплий американо. Однак, напій не буде гарячим, так і каву втратить частину смаку.

особливості вибору

Зверніть увагу на кілька відомих нюансів:

 • незнімний бак для води. Рідина заливають крізь отвір, розміщене зверху під кришкою. На лівій або правій боковині завжди розміщений індикатор води. Ця штука вказує, яка кількість чашок можна приготувати з залитої води. в середньому, це 10-12 чашок;
 • загострю увагу на те, що деякі прилади забирають в варіння всю воду. У бак слід наливати стільки води, скільки знадобиться порцій кави. Рідкісні моделі вміють зупинятися самостійно, в повній відповідності з налаштованим кількістю порцій;
 • правильний алгоритм роботи (між іншим, це зазначено в будь-якій інструкції) полягає в тому, що спочатку заливається точний обсяг води, далі на машині в меню приготування виставляється необхідна кількість чашок;
 • якщо знехтувати розглянутими нюансами, можна отримати не кава, а ароматизовану кавову воду. Апарат автоматично використовує всю рідину на приготування 2-3 чашок.

хитрі тонкощі

Хочу зауважити, що млин зі сталевими жорнами працює досить голосно. Помел виходить великий. Щоб не було проблем, врегулюйте ступінь помелу на мінімальне або близьке до мінімального тиск. Пил, звичайно, теж не потрібна, а й великі піщинки теж, — так американо толком не завариться. Якщо хочеться пити максимально міцну каву, слід відразу йти за еспресо-кавоваркою.

підсумки

Чи варто платити за преміум клас? — безумовно, так. Топові кавомашини відмінно працюють у великих сім’ях, готуючи смачні молочно-кавові напої, чорна кава, окріп для чаю. Вони невибагливі, прості в обслуговуванні, дають безліч варіацій налаштувань. Не будемо забувати про зовнішній лиск, тишу, швидкість, надійність. Однак, такий вибір актуальний тільки в тому випадку, якщо всі ці можливості потрібні і будуть затребувані.

Поціновувачам гарної чашечки американо з ранку краще звернути увагу на краплинні кавоварки. Гарне пристрій можна знайти за смішні гроші — близько 5-6 тисяч рублів.
Недорогі кавомашини для будинку
Непогані пристрої випускають Gemlux, Philips, Mystery.

Якщо вибір припав на вбудовану кавоварку, слід розуміти, що це рішення справедливо для великих кухонь. У скромних приміщеннях гаджет буде займати більше місця, ніж стоїть окремо агрегат. Зауважу, що при 100% ідентичному внутрішньому наповненні, вбудований варіант завжди буде дорожче. Однак, навіть топові моделі можуть не мати просунутих опцій в порівнянні з простими пристроями.

Ссылка на основную публикацию