Велика мантра повністю очищає чакри: балансування енергії

Чакри — це енергетичні вузли на тонких тілах людини, через які відбувається енергообмін між тілом і космічними енергіями. Від правильної роботи чакр залежить здоров’я людини, його життєвий тонус і успіх в житті.

Велика мантра повністю очищає чакри допомагає гармонізувати енергетичну систему людини, дарує здоров’я і повертає радість життя. Як правильно практикувати велику мантру, що потрібно робити для цього? Розглянемо питання в статті.

чакри людини

Щоб почати практику по очищенню чакр, потрібно мати уявлення про цю енергетичній системі. Чакри являють собою енергетичні вихори, які розташовані вздовж хребта, але не в фізичному тілі — а в тонких тілах людини. Сім основних чакр людини пов’язані з сімома тонкими тілами і об’єднують всю енергетичну систему воєдино.

Збій в роботі однієї або декількох чакр призводить до різних захворювань, відсутності грошей або проблем в особистому житті. Чому так відбувається? Тому що утворюється дефіцит енергії, і людина починає відчувати дискомфорт, пов’язаний з тією чи іншою стороною життя.

Збалансована система чакр забезпечує не тільки міцне здоров’я, а й успіх у соціальній та особистому житті, благополуччя в будь-якій сфері життєвих інтересів людини. Ось чому правильній роботі чакр приділяється особлива увага, а мантра очищає все чакри є основною мантрою. Розглянемо коротко, за що відповідає кожна з семи чакр в тонких тілах людини.

Муладхара

Муладхара — коренева (куприкова) чакра пов’язана з матеріальною сферою життя людини. Вона відповідає за матеріальний успіх, народження потомства, регенеративні здатності людини, накопичення і збереження матеріальних речей. Розбалансування в роботі чакри призводить до захворювань кісткової і м’язової систем, зв’язок, проблем зі спинним мозком.

Ознаки розбалансування — безпричинний страх, відчуття себе жертвою обставин, тривога за гроші і майбутнє, надмірний егоїзм, витання в хмарах і відсутність здорового глузду. Ця чакра міцно пов’язує людину з землею, будь-який дисбаланс в роботі буквально відриває від реальності — людина «не тут».

 • Колір чакри — червоний.
 • Мантра — Лям.

Свадхістана

Це сакральна чакра, розташована трохи нижче пупка. Чакра відповідає за пошук задоволень в житті і творчі пориви. Людина шукає зв’язку з протилежною статтю, земні насадження, джерела естетичних вражень, грошові задоволення. На фізичному рівні чакра відповідає за систему виділення, перистальтику, роботу статевих органів.

Збій в роботі чакри розладжує не тільки функції видільної системи організму, але і психологічну активність людини.

Йдеться про різні пристрасті і прихильності, жадібності і марнотратстві, заздрості і ревнощів. Той, хто піклується про здоров’я свадхістани, стає володарем обожнювання і любові в самому позитивному сенсі.

 • Колір чакри — помаранчевий.
 • Мантра — Вам.

Манипура

Чакра розташована в області сонячного сплетення і відповідає за вольові якості людини. Люди з розвиненою маніпурой стають керівниками, лідерами, військовими командирами і політиками.

Манипура дає відчуття власної значущості, неповторності і унікальності, смак до життя. На тонкому плані маніпура відповідає за інтуїцію і передчуття, на фізичному — за травну систему і роботу внутрішніх органів.

Розбалансована чакра приносить проблеми з шлунково-кишкового тракту, відсутність волі до життя, приречене стан невдахи і ізгоя в суспільстві. Людина страждає від нестачі коштів, самоповаги або злоби на весь світ за свої невдачі.

 • Колір чакри — жовтий.
 • Мантра — Рам.

Анахата

Це чакра серцевого центру, що відповідає за внутрішній комфорт почуттів і відчуття гармонії з собою і світом. Закрита анахата призводить до деспотизму, ненависті і черствості. На фізичному рівні чакра відповідає за роботу серця, кровоносної та дихальної системи.

Розбалансування в роботі чакри призводить до легеневих захворювань, інфарктів, гіпертонії і інсультів. Відкрита анахата дарує чисту радість, любов до себе і світу, відсутність страху, співчуття і натхнення.

 • Колір чакри — зелений.
 • Мантра — Йам.

вішудха

Розташована в області горла вище ключиці. Ця чакра відповідає за соціальні контакти, успіх в суспільстві, самореалізацію і задоволення від творчості. Всі художники, поети і музиканти, режисери та діячі мистецтв мають розвинену вішудху. На фізичному плані чакра відповідає за органи мови, слуху і зору.

Розбалансована вішудха призводить до надмірної брехливості, агресивності в спілкуванні, вузькості інтересів, упертості, гордині або усвідомлення власної нікчемності, зради або відчуття власної непомірною провини.

 • Колір чакри — блакитний.
 • Мантра — Хам.

Аджна і Сахасрара

Дві верхні чакри пов’язані з трансцендентальним. Аджна знаходиться в області третього ока і відповідає за ясновидіння, мудрість і вміння володіти собою. Сахасрара знаходиться над верхівкою голови і забезпечує зв’язок з космосом. Розбалансування в роботі верхніх чакр призводить до неполадок в мисленні аж до божевілля або шизофренії.

 • Колір Аджна — синій; мантра — Аум.
 • Колір сахасрари — фіолетовий; мантра — Аум.

Як практикувати велику мантру

Як очистити чакри? Для цього потрібно підготуватися до медитації і подбати, щоб протягом години вас ніхто не відволікав. Провітріть приміщення, запалити пахощі —
сандал, ладан. Розташуєтеся зручно — сядьте в позі лотоса з прямим хребтом або ляжте на підлогу на підстилку.

Увімкніть запис мантри і зосередьтеся на першій чакри — муладхаре. Уявіть, що в області куприка знаходиться куля червоного кольору. Якщо не зможете уявити, вірте, що він там є. Зосередившись на п’ятій точці, співайте мантру «лям» разом з звукозаписом. Потім переходите до наступної чакри.

При проголошенні мантр необхідно відчувати всередині тіла вібрації звуків. Якщо у вас не виходить, просто слухайте запис і візуалізують чакри в кольорі.

Якщо не можете уявити колір, розташуйте перед собою картки з потрібними квітами і дивіться на них. Якщо у вас не виходить представляти колір і вібрувати мантру, просто відчувайте, як звуки з аудіозаписи проникають в ваше тіло в області певної чакри.

Під час роботи з чакрами може виникнути біль у місці розташування енергетичного вузла. Це говорить про неполадки в даному енергетичному центрі. Що робити? Потрібно опрацьовувати чакру окремо до зникнення неприємних відчуттів. Це може зайняти кілька хвилин або кілька днів.

Використовуйте при роботі з чакрами спеціальні мандали. Споглядання мандали теж гармонізує роботу чакри. Можна поєднувати прослуховування великої мантри гармонізує чакри з спогляданням мандал.

У який час краще всього практикувати мантри для чакр? Якщо є можливість, можна медитувати на світанку. Якщо такої можливості немає, можна медитувати в будь-який час.

Ссылка на основную публикацию