Векторний ліфтинг особи: ефективна курсова методика омолодження

Хочете пройти процедуру, аналогічну кругової підтяжки обличчя, тільки без оперативного втручання, хворобливих відчуттів і тривалого періоду реабілітації? Значить вам ідеально підходить процедура векторного ліфтингу! Ми розповімо найважливішу інформацію з даної теми, щоб ви мали уявлення про цю популярної і новою методикою омолодження!

Що являє собою векторний ліфтинг

Введення гіалуронової кислоти вглиб епідермісу відновлює водний баланс шкірної структури

Процедуру векторного ліфтингу називають Біоармірованіе або 3D моделюванням шкіри. По суті, методика полягає у введенні під шкіру ін’єкцій гелем із стабілізованою гіалуроновою кислотою по певних лініях — векторах. При цьому в шкірі утворюються мікроскопічні рани, заповнюються діючою речовиною, яке з часом формує (протягом 6 місяців) створення фіброзних ниток, ефективно підтягують контури і овал обличчя. Вони створюють сітчасту структуру, виконуючи роль своєрідного каркаса, підтягує епідерміс з усуненням видимих ??ознак вікового в’янення і провисання тканин.

ефективність методики

Підсумком процедури біоармірованія є 2 ефекту:

 1. Стійкі результати з підтяжки шкіри обличчя, пов’язані з формуванням мережі мікрофіброзних волокон, підводять область щік, шкіру підборіддя, куточків рота і розгладжують носогубні зморшки.
 2. Друга фаза 3D моделювання полягає в розсмоктуванні фіброзних ниток і деградації гіалуронової кислоти, що знаходиться в каналах шкіри зі стимулюванням синтезу власних колагенових структур, що підтримують пружність шкірних покривів і сприяють повторної появи ліфтинг-ефекту. В результаті процедура біорамірованія — омолодження обличчя триває протягом цілого року з моменту її проведення.

Ця методика є курсової, тобто включає перші 3 сеансу, здійснювані косметологом з інтервалом в 3 тижні, після чого проводять ще 2 сеанси (по 1 разу на місяць).

Крім того, введення гіалуронової кислоти вглиб епідермісу відновлює водний баланс шкірної структури, створює ідеальні умови для посиленого синтезу цієї речовини власними клітинами.

Кому протипоказана процедура

Будь-яка методика має на увазі ряд протипоказань до її проведення. Векторний ліфтинг не проводять:

 • в періоди вагітності і лактації (годування груддю);
 • при проблемах зі згортанням крові і лікуванні антикоагулянтами;
 • будь-яких хронічних захворюваннях (в тому числі інфекційних) в моменти їх загострень;
 • при наявності схильності до утворення на шкірі келоїдних рубців;
 • при осередках запалень в місцях планованого введення препарату.

Стабілізований вид гіалуронової кислоти не викликає алергічних реакцій і інших ускладнень, пов’язаних з відторгненням, а також не здатний проникати в сусідні ділянки тканин.

Показання до призначення біоармірованія

Існує спеціальний тест, за допомогою якого фахівці перевіряють необхідність підтяжки шкіри. Він полягає в нахилі голови на бік, стоячи перед великим дзеркалом. Якщо при цьому овал обличчя став нерівним — асиметричним, то вам слід замислитися про можливість проведення векторного ліфтингу.

Приводом для звернення до косметолога і проведення такої процедури омолодження служать:

 • ознаки старіння шкіри обличчя з мережею дрібних зморшок;
 • поява вікового провисання щік, освіти другого підборіддя, заломів в області носогубного трикутника;
 • видимі зміни контуру обличчя і його овалу;
 • загальне зниження тонусу тургору з різким зменшенням еластичності епідермісу;
 • поява перших вікових змін шкірної поверхні;
 • різке зниження маси тіла з явним провисання шкірних покривів.

Середній вік пацієнтів цієї методики знаходиться в діапазоні 35 — 55 років.

Як проходить сеанс векторного ліфтингу

Для виконання процедури біоармірованія вибирають препарати зі стабілізованої гіалуронової кислотою останнього покоління.

Сеанс проходить в амбулаторних умовах і займає приблизно 1 годину вашого часу.

Процедура передбачає наступну покрокову техніку виконання:

 • ретельне очищення епідермісу;
 • місцеву анестезію шкіри обличчя з нанесенням на її поверхню спеціального препарату;
 • обробку шкірної поверхні спеціальним антисептичним розчином;
 • нанесення позначок (ліній і точок) для точного підшкірного введення ін’єкцій діючої речовини;
 • безпосереднє виконання уколів по наміченої заздалегідь сітці.

Всі пацієнти, які пройшли цю процедуру, відзначають її низьку ступінь хворобливості. Вони кажуть, що невеликі неприємні відчуття спостерігаються тільки в моменти виконання проколів епідермісу.

Спеціальним шприцом, оснащеним тонкою голкою, препарат з натуральної гіалуронової кислотою вводиться векторно уздовж ліній, де планується підтяжка шкіри, а також в зонах з віковим дефіцитом тканин.

Протягом наступних тижнів буде відбуватися активне вироблення клітинами шкіри власного колагену і еластину, що підтягують шкірну поверхню в правильному напрямку.

період реабілітації

Користуватися декоративною косметикою дозволяється вже на наступний день після проведення біоармірованія шкіри

Як такого, періоду відновлення після сеансу векторного ліфтингу немає. По закінченню процедури на поверхні шкіри залишаються невеликі сліди від уколів, самостійно зникають на наступний день після сеансу. Іноді, в осіб з дуже чутливим типом шкіри можуть спостерігатися невеликі за розміром синці, а також набряклість, зникає на другий день.

Особливих обмежень і відмови від повсякденного способу життя ця методика не передбачає.

Фахівці рекомендують тільки протягом перших 3 днів після процедури не відвідувати солярію, лазні, сауни, а також не займатися активними фізичними навантаженнями.

Користуватися декоративною косметикою дозволяється вже на наступний день після проведення біоармірованія шкіри.

Як бачите, тепер стала можлива підтяжка шкіри, контурів особи безпечним, безопераційним методом, що дозволяє уникнути складного, тривалого відновного періоду і пов’язаного з ним дискомфорту.

Відео: Проведення процедури векторного ліфтингу препаратом Радіесс

Ссылка на основную публикацию