Ведична нумерологія

Нумерологія стала популярною, особливо серед жінок. Майже кожна друга намагається вирахувати за датою народження який чоловік їй підходить, яку професію варто віддати вільний час, як краще виховувати дітей та інше. Постійно виникають все нові види цієї науки цифр, наприклад, ведична нумерологія. Ми поговоримо про неї, яка поєднала в собі відразу два популярних напрямки.

базові принципи

Найбільш важливими в ведичної нумерології є три числа. На їх основі і базуються всі нумерологічні аналізи і передбачення.

число душі

Це число відображає особистість людини. Може розповісти дуже повно і докладно про характер. Дати повну картину взаємин з оточуючими і близькими людьми. Для чого потрібна та кількість душі:

 • щоб визначити особисту сумісність з партнером або виявити найбільш підходящого для вас супутника життя;
 • щоб підібрати хобі, захоплення, рід діяльності, зрозуміти, в якому напрямку рухатися для побудови кар’єри, яка ваша призначення, чим займатися, щоб не орати, але при цьому гідно заробляти і відчувати себе щасливою.

Число душі піддається коригуванню і на його значення можна вплинути.

число долі

Судьбовое число в ведичної нумерології відображає кармічні борги і завдання конкретної людини. Це значення найбільш важливе з усіх. Особливість в тому, що число долі неможливо змінити, це той самий «хрест», який доведеться нести і з яким потрібно працювати протягом усього життя.

число імені

Саме гнучке число в ведичної нумерології, яке прекрасно піддається коригуванню. Вплив на іменне число надає оточення людини, його соціальна, як активна, так і пасивна життя. Незалежно від змін, в первісному вигляді залишається характер, змінюються лише соціальні маски, які видно оточуючим.

Завдяки зміні іменного числа осіб немов міняє образи, показуючи людям вигідну йому сторону своєї особистості. Внутрішня сутність залишається незмінною.

У ведичної нумерології є й інші числа, але вони не настільки важливі, тому їх практично ніколи не беруть до уваги при розрахунках.

Як розрахувати свої числа

Розрахунок кожного з трьох важливих чисел ведичної нумерології має свої особливості. Розберемося детальніше.

число душі

Його розрахувати найпростіше. Існує кілька правил:

 • якщо день вашого народження від 1 до 9 (наприклад, ви народилися 8 жовтня), ваше число душі одно цифровому значенню цього дня (8 жовтня: число душі — 8) і є простим;
 • всі інші числа розраховуються як сума цифр числа народження: наприклад, якщо народилися 18-го грудня, то число душі 1 + 8 = 9, якщо 28-го червня: 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1.

Нічого складного!

число долі

Розрахунок долі числа нагадує розрахунки в класичній нумерології. Щоб визначити своє число долі, складіть всі цифри з дати народження між собою.

Наприклад, ви народилися 16 жовтня 1991 року. Значить, судьбовое число: 1 + 6 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 1 = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

У підсумку ви отримуєте цифру від 1 до 9 включно.

число імені

Розрахунок в даному випадку найскладніший. Кожній букві імені відповідає певна цифра. Необхідно визначити відповідності, а потім скласти цифри по вже знайомому принципом.

Відповідності візьміть з таблиці.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
а б в г д е е ж з
і й до л м н про п р
з т у ф ч ц ч ш щ
и ь е ю я

Приклад: Наталія Олексіївна — 6 + 1 + 2 + 1 + 4 + 3 + 6 + 1 + 4 + 6 + 3 + 1 + 6 + 6 + 3 + 6 + 1 = 60 = 6 + 0 = 6

Розшифровка чисел долі, імені та душі

Існує велика кількість інформації про значення одержані чисел. Ми ділимося короткими характеристиками кожного числа.

Число душі:

 • 1 — люди з таким числом сильні, незалежні, володіють яскравою індивідуальністю, лідери і керівники. Це вічні ініціатори, владні і безкомпромісні особистості. Прекрасне число для чоловіка. А ось жінці потрібно коригувати характер.
 • 2 — люди з «двійкою» дуже ніжні і артистичні. Це ввічливі тихі романтики, творчі, але спокійні особистості. Зазвичай м’які, безпорадні, підлаштовуються під оточуючих, прагнуть догоджати. Більше жіночих рис.
 • 3 — трійки — це люди, які подобаються всім. Саме вони стають душею компанії, на рідкість комунікабельні, висвітлюють всі навколо, подібно до сонця. Чоловіки-трійки найчастіше — відомі Казанови, жінки — покорительки сердець. Мають рідкісним магнетизмом
 • 4 — практичні і працьовиті натури, перфекціоністи. Недовірливі, не люблять різких змін
 • 5 — дуже ранимі особистості з тонкою душевною організацією. Зазвичай інтелектуали, постійно мудрують, що винаходять. Обожнюють компанії, дають багато енергії, тепла і радості оточуючим
 • 6 — артистичні і люблять розкіш, привабливі для протилежної статі. Часто схильні до нарцисизму
 • 7 — нерішучі, схильні до різких перепадів настрою. Невдачливі, постійно потрапляють в курйозні ситуації. Люблять аналізувати, давати поради, вимагають до себе великої уваги
 • 8 — прагнуть до влади і успіху, потребують в загальному покликанні. Часто це політики
 • 9 — неспокійні трудоголіки. Вічно з купою справ, постійно зайняті, не сидять на місці. прагнуть перемагати

Число Долі:

 • Парне. Артистичні чуттєві натури. Люблять перетворювати простір в більш прекрасне і витончене, не переносять сірих фарб. Творці, в характері часто помітна ребячливость, часто до старості залишаються істинними дітьми
 • Непарне. Прагнуть до розвитку себе, намагаються міняти оточуючих, обожнюють давати поради. Талановиті психологи, лідери по натурі. Вперті і пробивні

Число імені:

 • Непарне. Це спокійні і скромні особистості з величезним внутрішнім потенціалом. Є ризик, що через природну сором’язливості здібності не вийде розкрити. Зазвичай мають репутацію людей-загадок, нікому не зрозумілих, але цікавих
 • Парне. Творчі люди, які прагнуть бути на виду. Жадібні до слави, визнання, нехай навіть в невеликих масштабах. Зазвичай мають якимось яскраво вираженим талантом, але не завжди його розкривають

Число імені саме гнучке, його найважче розтлумачити. Тому що має значення навіть те, яку форму імені використовують навколишні при зверненні до людини. Наприклад «Наталя» або «Наталі», «Саша» або «Саня». Змінюються значення і після зміни прізвища (після заміжжя).

Для складання повної і точної нумерологической карти необхідні знання професійного нумеролога.

Докладний приклад складання астрограмми дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию