Вечірні зачіски на середні волосся

Для дівчат, які мають локони середньої довжини, можна виконати багато різних видів укладання для урочистостей. Виконати оригінальну зачіску можна швидко і просто. Вечірні зачіски на середні локони робляться набік або прямо, на тонкі або густі локони. Їх можна зробити своїми руками, приклавши трохи зусиль. Весільні укладки також можна зробити своїми руками.

Зачіска з «колоском» і пучком

Таку зачіску можна виконати просто своїми руками в домашніх умовах. Вона робиться на тонкі локони. Легкі і елегантні вечірні зачіски на середні локони можуть бути дуже простими, але в той же час оригінальними. Вони робляться швидко своїми руками. Весільні укладки зажадають трохи фантазії від нареченої. На кругле обличчя підходить практично будь-яка укладання.


Для початку потрібно добре розчесати локони і, починаючи від чубчика або чола, заплести «французьку косу», або як її ще називають «колосок», до потилиці. У цій частині все волосся збираємо в хвіст. Пасма з хвоста накрутити плойкою і потім кожну вільно укласти у вигляді пучка. Фіксується зачіска спочатку за допомогою шпильок, а потім вже збризкують лаком. Зробити високі укладки своїми руками дуже просто, це не займе багато часу. Заплести «колосок» набік — це дуже елегантно. Пучок набік додасть дівчині пустотливий вигляд. Головне, все прості вечірні укладання можна зробити вдома своїми руками. Такі укладання робляться незалежно від того, якого типу у вас обличчя.

Стильна зачіска

Помити волосся і висушити за допомогою фена, витягаючи кінці круглою щіткою. За допомогою прасування для волосся розгладити пасма до самих кінчиків. Щоб домогтися ідеальної гладкості локонів, перед вирівнюємо праскою потрібно захистити волосся термозащитним засобом. У чола потрібно відокремити широким пасмом чубок і зачесати її в одну сторону. Ми залишаємо її до певного часу і переступаємо до зав’язування волосся в «кінський хвіст». Виділену передню пасмо потрібно укласти збоку біля вушка так, щоб кінчиком обернути гумку хвоста і шпилькою зафіксувати його положення. Високі начісування допоможуть надати стиль 70-х. Зробити таку укладку своїми руками для будь-якого типу особи досить просто і швидко. Хвіст можна також зробити набік. Особа може обрамляти одна з випущених при цьому пасом. Хвіст потрібно розділити на чотири однакові частини. Кожну окрему частину з чотирьох послідовно скручувати в вигляді джгута і обернути ними підставу хвоста, також використовуючи для закріплення кожного пасма шпильки. У результаті повинна вийти гарна «ґулька», на яку направляємо струмінь лаку.

П’ятихвилинна вечірня зачіска

Волосся потрібно вимити за допомогою шампуню і нанести на корені у голови мус для додання обсягу зачісці. Все волосся висушуємо за допомогою фена. Після того як волосся висохне, їх потрібно розділити косим проділом. Від самого чола потрібно відокремити пасмо середньої ширини і скрутити її джгутом в бік потилиці. На потиличній частині, щоб джгут не розпався, потрібно його кріпити шпильками. Збийте його руками для додання природного виду зачісці. З іншого боку повторіть джгут і прикріпіть його також шпильками. Кінчики джгутів сховайте всередину за скорочення пасма і закріпіть красивою шпилькою. Високі укладання допоможуть візуально збільшити обсяг зачіски. Особа будь-якої форми буде виглядати елегантно з такою укладанням локонів. Набок таке укладання не робиться.

Пучок у вигляді сердечка

Можна зробити укладку не гірше, ніж після відвідування стиліста в салоні краси. Якщо ви виконаєте описану нами зачіску «Пучок у вигляді сердечка», то ви самі зможете переконатися в цьому. Збираємо розчесані волосся в зоні потилиці в хвіст за допомогою гумки. Потім хвіст протягуємо між пасмами до гумки і вивертаємо його. Повинен вийти вивернутий «кінський хвіст». Кінець хвоста піднімаємо над гумкою до верхівки. Піднімаємо волосся і рівно посередині приколює їх шпильками, щоб кінці хвоста звисали. Ділимо звисають кінчики надвоє. Посередині робимо з одного кінця хвоста завиток у вигляді бантика і перекручуємо у гумки з фіксацією цього місця шпилькою. Закріплюємо середину і залишився інший кінець хвоста закручуємо і закріплюємо ще раз шпилькою. У вас повинна вийти з пасом вісімка. Набок не рекомендується робити таку укладку. Особа будь-якої форми тільки прикраситься такою зачіскою.

Витончений хвостик збоку

Для цієї зачіски обов’язково потрібно вимити голову і ретельно вирівняти волосся за допомогою прасування, не забуваючи про дбайливості (за допомогою термозащитного кошти). Весь обсяг волосся потрібно поділити на пасма, завити. Проділ для початку необхідно зробити набік. З боку верхівки потрібно начесать злегка волосся. Ми залишаємо в районі лоба тонку пасмо, а всі інші волосся збираємо в хвіст на одну сторону. Залишеної пасмом обертаємо гумку, якою скріплені волосся і фіксуємо кінчик пасма шпилькою. Залишилося для міцної фіксації зачіски обприскати її з 20 см. Лаком для волосся. Особа круглої форми обличчя найкраще підходить така зачіска.

романтичне плетіння

Зачесати все волосся в сторону потилиці і відокремити тонку пасмо у лоба. Розділити її на рівні три частини і почати трехрядное плетіння до потилиці. Потроху потрібно відокремлювати пасма з боків, вплітаючи їх в косу, щоб отримати «колосок». Плетіння потрібно виконати до самих кінчиків пасм. «Колосок» на потилиці затискаємо вертикальної шпилькою уздовж всього потилиці. Пасма з плетіння злегка витягуємо, надаючи їм ажурний вид і закріплюємо уздовж шпильки з одного і другого боку шпильками. Кінчик коси ховаємо під косу і кріпимо у шпильки шпилькою. Особа будь-якої форми підходить для такого виду плетіння.

Бічна пишна коса

Розчісували волосся на одну сторону від бокового проділу. Начина від проділу, у лоба виділяємо три тонкі пасма. Починаємо плести косу до протилежного від проділу юшку. Додаємо по горизонталі пасма до бічного плетіння з однієї й іншої сторони коси. Коли всі додаткові горизонтальні пасма будуть вплетені, то у шиї переходимо в звичайне плетіння. Закріплюємо кінчик коси гумкою, що підходить до кольору волосся. Уздовж коси після шиї потрібно послабити пасма, виконуючи ажурність. Скропити лаком для волосся для надійної фіксації.

Укладання для розпущених волосся

Останнім часом мода для волосся все більше диктує їх природний вигляд. Тому зачіски на розпущене волосся актуальні як в повсякденному житті, так і вечірніх укладаннях. Підбираючи, яку укладку потрібно зробити, потрібно враховувати характер волосся. Багатоступінчастої зачісці в стилі «Каскад» підійде укладання хвилями з волосся із закріпленою біля скроні пасмом за допомогою інкрустованою стразами шпилькою. Рівні волосся можна начесати у потилиці, завести назад чубок і підколоти її за допомогою оригінальної шпильки.


Стрижку середньої довжини для кучерявого волосся можна зробити вечірньої, якщо зібрати локони до потилиці прикрасити їх квітами. Уздовж особи можна випустити тонкі кучеряві пасма, які будуть витончено підкреслювати овал.

За допомогою начосом можна красиво укласти волосся в стилі зачіски «Бабетта». Для цього начісування виконується в районі потилиці і потім покривається волоссям. У підсумку виходить об’ємна гарна зачіска на середню довжину волосся.

Якщо ви не впевнені в своїх силах або у вас мало досвіду, то краще все ж звернутися до стиліста, особливо якщо захід намічається важлива: випускний бал або весілля. Тільки він зможе підібрати таку зачіску, яка стане для вас найкращою. Адже від зачіски залежить весь образ жінки в цілому. Гарна зачіска може красиво виділити дівчину, навіть якщо плаття буде у неї не дуже ефектним. Француженки завжди говорять, що головне — зачіска і туфлі, а все інше додасться. Тому варто добре попрацювати над своїм волоссям, щоб стати тією самою королевою, якій хоче в душі бути кожна жінка.

Ссылка на основную публикацию