Вебмані-гаманець — вхід в Особистий кабінет, реєстрація

Сучасні платіжні системи знаходять все більш широке поширення, витісняючи традиційні способи оплати і переказу грошових коштів. Однією з найпопулярніших по праву можна вважати міжнародну систему розрахунків WebMoney, можливості якої оцінили вже понад 30 мільйонів користувачів.

Що являє собою система WebMoney?

WebMoney — це електронна система розрахунків, яка дає можливість проводити обмін «титульними знаками» між різними користувачами в реальному часі. WebMoney-гаманець — це індивідуальний рахунок, який належить конкретній людині. Він може розпоряджатися ним від свого імені за допомогою спеціального пароля.

Від інших платіжних сервісів WebMoney відрізняється зручністю використання, порівняно невисока комісія за проведення транзакцій, високий ступінь безпеки і охоплення широкої аудиторії (відсутні обмеження між країнами). Дана система включає в себе кілька видів валют, які дають можливість зручно конвертувати і переводити кошти між учасниками системи.

Свою роботу сервіс почав ще в 1998 році. І сьогодні він доступний абсолютно кожній людині незалежно від місця проживання і громадянства. WebMoney має простий у користуванні інтерфейс, доступний на англійській і російській мовах. Скористатися системою можна з ноутбука, комп’ютера або будь-якого мобільного пристрою з підключенням до Інтернету.

Крім грошових переказів WebMoney дозволяє оплачувати послуги або товари з інтернет-магазинів, поповнювати мобільний, погашати заборгованість за кредитами, здійснювати державні платежі (штрафи, податки) і багато іншого.

WebMoney — реєстрація гаманця в Росії

Тим, хто вперше користується платіжним сервісом, потрібно зареєструватися в системі. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт і натиснути на «Реєстрація». Для того щоб створити обліковий запис, користувачу потрібно вести номер свого мобільного телефону.

Порада: можна пройти реєстрацію, використовуючи свою активну сторінку з соціальної мережі і вибравши відповідний ярлик. У такому випадку система імпортує всі дані про користувача.

Для проходження реєстрації гаманця в Росії потрібно ввести особисту інформацію, номер мобільного і адресу електронної пошти, на який в подальшому приходить лист з підтвердженням входу. Після цього потрібно придумати пароль до створеного аккаунту.

Порада: в цілях безпеки не вибирайте занадто короткий і простий пароль. Для його складання можна використовувати рядкові і великі літери, спеціалізовані символи і цифри. Але і ускладнювати їх комбінацію не варто — намагайтеся вибирати пароль, який зможете запам’ятати.

Після внесення персональних даних і успішної реєстрації користувач стає учасником системи WebMoney. Йому надається доступ до гаманця Keeper Standart, який функціонує у всіх існуючих браузерах.

Вебмані-гаманець — вхід в «Особистий кабінет»

Вхід в гаманець може бути виконаний за допомогою підтвердження СМС, відправленого на мобільний. Відомості, які потрібно знати для входу в «Особистий кабінет»:

 • WMID, який був присвоєний при реєстрації;
 • Адреса електронної пошти;
 • номер мобільного;
 • пароль, який був обраний користувачем.

Щоб здійснити вхід в Вебмані, потрібно перейти за адресою і вказати свій логін (це може бути WMID, номер телефону або електронна пошта), пароль і число, яке буде вказано на картинці. Після введення даних на номер приходить код підтвердження, який потрібно перенести в останнє поле.

Також можна ввійти до «Особистий кабінет» через спрощену систему E-NUM, вказавши відповідь на поставлене запитання, який фіксується під час реєстрації.

WM Keper WinPro (Classic)

Якщо для новачків актуальна програма Keeper Standart, більш просунуті користувачі вважають за краще здійснювати платежі через Keper WinPro. Ця програма Вебмані і спосіб управління електронними гаманцями системи. Щоб встановити додаток, потрібно перейти за посиланням і завантажити поточну версію. WM Keper WinPro (Classic) можна встановити тільки для Windows 7, 8, 10, XP, Vista і Windows 2003. Існують версії для мобільних пристроїв. Програма надає багато зручних варіантів авторизації, поповнення і виведення коштів.

WM Keeper Standard (Mini)

Дана версія вважається найпростішою в системі Вебмані, вона доступна відразу після реєстрації. Це не таке потужне і багатофункціональне забезпечення, як інші додатки WebMoney, але дуже зручне і доступне у використанні, підходить новачкам.

Keeper Standard Mini дає можливість входити в гаманець, управляти своїм акаунтом, оплачувати послуги і товари, обмінювати кошти або виводити їх на банківську карту.

Важливо: використовуючи Keeper Standard Mini, слід враховувати, що виконання будь-яких дій вимагає СМС-підтвердження. Дана послуга платна, що відчутно при проведенні мікроплатежів.

WM Keeper Webpro (Light)

Це варіація, яка характеризується розширеними можливостями. Як і Keeper Standard Mini, система управління не вимагає установки. Зайти в неї можна трьома способами, перейшовши за посиланням:

 • використовуючи особистий цифровий сертифікат;
 • через систему авторизації E-NUM;
 • із зазначенням особистого пароля і логіна.

WM Keeper Mobile

Це програмне забезпечення використовують для мобільних пристроїв — телефонів, смартфонів, планшетів, кишенькових персональних комп’ютерів. Встановити його можна для Андроїда, iPhone, Windows Phone і Java. WM Keeper Mobile дає можливість здійснювати багато різних операцій — оплата рахунків, переказ грошей, при цьому не турбуватися про безпеку. Використовувати гаманець даної версії можуть і нові користувачі, і зареєстровані учасники, які бажають здійснювати платежі в своєму мобільному пристрої. Зробити це можна за посиланням. Користувач повинен вибрати необхідну версію для установки в залежності від використовуваного пристрою.

Що потрібно знати про атестати, ліміти і обмеження?

Розрахунки між учасниками системи відбуваються видалено. Оплачуючи певний товар або послугу, не кожен може довіряти іншій стороні. Для перевірки учасника платіжної системи видається спеціальний документ — атестат.

Це свідчення, яке повинно бути у кожного зареєстрованого користувача Вебмані. Щоб стати його володарем, потрібно вказати свої особисті дані. Він служить ідентифікатором особистості, надаючи кожному користувачеві певний статус. Розрізняють такі види атестата:

 • Ім’я користувача — видається автоматично при реєстрації Вебмані-гаманця. Вся інформація фіксується зі слів заявника.
 • Формальний — оформляється безкоштовно, для його підтвердження потрібно вислати скановану копію національного паспорта на сайт сертифікаційного центру.
 • Початковий — видається власнику формального атестата після перевірки особистої інформації. Для цього потрібно зробити фото із зображенням документа на розвороті. Жителі Росії можуть зареєструватися на порталі держпослуги і вказати там свої паспортні дані, ідентифікаційний та страхової номер, потім зайти на сайт, натиснути «Початковий» — «Увійти за допомогою держпослуги».

 • Персональний — надає додаткові можливості сервісу і показує підвищений ступінь надійності. Необхідний власникам бізнесу, користувачам, які займаються заробітком в Мережі.
 • Атестат продавця — є формою персонального атестата і дає можливість здійснювати транзакції через інтерфейс мерчанта.

Також розроблено велику кількість інших видів атестатів — розробника, реєстратора, оператора, гаранта і т.д. Їх оформляють юридичні особи для професійної діяльності.

Кожен учасник системи Вебмані має свої обмеження в залежності від зазначених даних і отриманих атестатів, від статусу, який присвоєно користувачеві. Наприклад, користувач, який використовує програму Keeper Standard (Mini), може розраховувати на ліміт розміром 5000 рублів без перевірки номера мобільного, на 15000 рублів — при перевірці номера, на 300 тис. Руб. — при отриманні початкового атестата.

Крім певних лімітів введені і обмеження на обсяги виконуваних транзакцій. Щоб змінити такі обмеження, потрібно виконати кілька дій, які вкаже система Вебмані. Щоб дізнатися розмір свого ліміту, потрібно на офіційному сайті системи в «Меню» вибрати опцію «Ліміти» і переглянути цікаві відомості.

Що таке WMID (webmoney identifier)?

При роботі з системою Вебмані термін «WMID» зустрічається постійно. Це 12-значне число, яке присвоюється кожному зареєстрованому користувачу. Іншими словами, виконує роль логіна кожного учасника WebMoney.

Дізнатися свій WMID просто — для цього потрібно здійснити вхід в «Особистий кабінет». У верхньому правому куті буде вказана дана інформація. Також можна вибрати розділ «Налаштування», потім перейти в «Персональну інформацію» і більш детально вивчити особисті дані.

WMID — це не секретні дані. Номер можна назвати своєму діловому партнерові, знайомому і т.д. Використовуючи отримані цифри, можна перевірити рівень активності, наявність претензій, атестата.

Порада: не вказуйте свій WMID в якості реквізитів, так як для переказу грошей іншому користувачеві потрібно знати номер гаманця, який не збігається з номером WMID і починається з букви.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Система WebMoney характеризується високим ступенем безпеки, доступністю, широким вибором способів поповнення рахунку і виведення коштів, цілодобовим доступом. Це один з найпопулярніших платіжних сервісів в Росії і країнах СНД, який надає велику кількість можливостей своїм користувачам.

Ссылка на основную публикацию