Веббанкір — відгуки

Брак грошей у населення — проблема, що виникла давно. І незважаючи на те, що вирішити її досить важко, отримати позику або кредит на термінові витрати часто не є проблемою. Адже на сьогоднішній день є величезна кількість банків, які дають кредит всім без винятку, і мікрофінансових організацій, які дають позики по всій Росії. Останні з’явилися порівняно недавно на тлі банків, що обмежують умовами можливості потенційних позичальників. Крім того, мікрофінансові організації корисні тим, що видають короткострокові позики невеликими сумами, що банки пропонують вкрай рідко. До таких організацій сьогодні відносяться Вкармане, One Click Money, Веббанкір, Віва гроші і багато інших. Деякі з них можуть видавати кредит на карту в Україні та країнах СНД.

Порада: багато банків відмовляють у кредитах тим, у кого зіпсована кредитна історія. Багато мікрофінансові організації не тільки погоджуються видавати позики таким клієнтам, але і забезпечують їм поліпшення кредитного рейтингу. Таким чином, досить взяти і вчасно виплатити один невеликий мікрокредит, щоб рейтинг поповз вгору.

Мікрофінансових організація Веббанкір

Мікрофінансових організація Веббанкір сьогодні веде свою діяльність тільки через інтернет і пропонує отримати позики на карту протягом 10 хвилин не виходячи з дому.

Умови та вимоги до позичальника

Крім як на банківську карту, отримати позику можна готівкою через систему CONTACT або на електронний гаманець «Яндекс.Деньги». Компанія видає мікрокредити на суму від 1 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян терміном від 5 до 30 днів. Процентна ставка визначається як 1,7% в день для нових клієнтів і 1,2% в день для постійних. Позики видаються громадянам Російської Федерації віком від 20 до 70 років.

Онлайн заява

Для того, щоб оформити перший займ, необхідно зареєструватися в особистому кабінеті, а також заповнити коротку онлайн-форму на сайті, попередньо обравши необхідну суму і термін. У формі зазначаються контактні і паспортні дані, а також спосіб зарахування грошей. Протягом декількох хвилин організація приймає рішення і перераховує необхідну суму.

Як погасити позику?

Погасити займ можна найбільш зручним способом, в тому числі і за допомогою особистого кабінету:

  • Банківською картою;
  • З гаманця «Яндекс.Деньги»;
  • Через термінали Московського Кредитного банку;
  • Через термінали Qiwi;
  • За допомогою Золотої Корони;
  • Через термінали Елекснет;
  • З рахунку мобільного телефону;
  • Банківським переводом;
  • Поштовим переказом.

Інструкції по кожному переказу можна знайти у всіх перерахованих вище сервісах. Якщо позичальник не встигає вчасно виплатити свій мікропозик, він може в особистому кабінеті продовжити термін на тих же умовах без штрафів і пені.

Порада: такі способи, як оплата банківським або поштовим переказом, не підходять в разі, якщо терміни підходять до крайніх днями оплати. Адже в деяких випадках зарахування коштів відбувається не моментально.

Відгуки про мікрофінансової організації Веббанкір

Чи можуть колектори подати в суд на злісного неплатника? Можуть. Якщо не йти з ними на контакт і співпрацю. Хоча і колектори бувають недобросовісними і «вибивають» борги нечесним чином з погрозами і навіть із застосуванням сили.

Порада: якщо позичальник стає боржником і не виплачує заборгованості, МФО часто передають його справу в колекторське агентство, яке і займається стягненням. У цьому випадку кращий варіант дій — співпраця з ними. По суті, вони можуть підібрати або підказати шляхи вирішення проблеми. В іншому ж випадку слід очікувати збільшення боргів і негативного до себе ставлення.

Олександра:
Брала в МФО Webbankir гроші три рази, всі борги відразу гасила, навіть раніше терміну. Умови цілком влаштовують, стала постійним клієнтом і з тих пір отримую процентну ставку розміром 1,2% в день (до цього була 1,7%). З недоліків хочу відзначити дуже маленькі суми і занадто маленькі терміни, іноді хотілося б побільше. Але в цілому співпраця з компанією для мене комфортне і не обтяжує. Якщо затримують заробітну плату на роботі, мій чоловік також спокійно бере позики і виплачує їх достроково з приходом авансу. Сервіс для погашення дуже зручний — зареєструвавшись в особистому кабінеті, користувачі можуть виплачувати заборгованість по позиці за допомогою банківської карти, на неї ж і отримувати гроші від організації. Загалом, рекомендую. Від мене позитивний відгук.

Станіслав:
Брав якось гроші в організації Webbankir. Не можу сказати, що сильно залишився задоволений, хоча відгуки про цю компанію в інтернеті в основному позитивні. Звичайно, процентні ставки тут пропонують не дуже високі. Але і займ мені схвалили не з першого разу. Коли я намагався його оформити вперше, рішення з мого питання виносилося дуже довго, напевно, в цілому на це пішло близько півгодини. Але це не найгірше. По всій видимості, компанія розіслала мої дані декільком іншим, тому що мені стали приходити на пошту і по СМС рішення від інших компаній і запрошення до співпраці. Кілька разів навіть дзвонили, нібито я залишав у них заявку. Другий раз спробував оформити позику через місяць, і мені схвалили 5 тисяч рублів, які мені потрібні були на лікування. Виплатив майже відразу, проте спам продовжує приходити мені на пошту і СМС-повідомленнями.

Олена:
Зазвичай до Нового року на всіх перелічених роботах співробітникам виплачують преміальні і дарують подарунки. На моїй же роботі затримали заробітну плату на цілий місяць. Мало того, що ми з дітьми затягли паски з кінця листопада, виявилося, що ще й НГ відзначати буде не на що. Можна було б змиритися з усім тим, що відбувається, але відмовити дітям в святі я не могла, тому вирішила оформити позику на місяць з надією, що за цей час заробітну плату видадуть. Не стала навіть виходити за цим на вулицю, вирішила спробувати отримати гроші на карту через сайти мікрофінансових організацій. У перших трьох мені, як не дивно, відмовили. Думаю, всьому виною злегка зіпсована кредитна історія 4 роки тому. Зате буквально за 15 хвилин вдалося оформити позику в Веббанкіре. При цьому і процентна ставка тут виявилася менше, ніж в попередніх варіантах. Новий рік ми відзначили, прийшла пора розплачуватися по боргах. Я тягнула до останнього, поки терміни не стали підтискати, а зарплату все не виплачували. Нас, працівників, «годували сніданками» і на мої прохання, благання з роз’ясненням моєї ситуації керівництво лише розводило руками. Я вирішила пошукати в інтернеті відповідь на питання, що можна зробити з моїми заборгованостями, адже платити штрафи мені ніяк не хотілося. Виявляється, що компанія надає можливість продовжувати позики, якщо клієнт не встигає вчасно заплатити. Так я і зробила, тоді і радості моїй не було кінця. Слава Богу, зарплату я отримала і борги виплатила, а місце роботи поміняла. З тих пір оформляю позики і тепер навіть кредити в банках без проблем, адже Веббанкір допоміг поліпшити кредитну історію. Тільки позитивний відгук!

Збережіть статтю в 2 кліка:

Хороші мікрофінансові організації сьогодні працюють на залучення і збереження клієнтів, а не на стягування у них грошових коштів у великих розмірах. МФО Webbankir можна назвати хорошою, оскільки вона видає мікропозики під низький відсоток з можливістю його подальшого зниження (на терміни до 30 днів і на суми до 20 тисяч рублів). Будь-позичальник має також можливість захистити себе від проблем з колекторами, замовивши пролонгацію в особистому кабінеті. В цілому сервіс не позбавлений зручностей, адже всі операції проводяться прямо біля комп’ютера клієнта і не вимагають відвідування офісів і філій. Безсумнівний плюс також полягає і в тому, що можна отримати будь-яку допомогу по гарячій лінії, телефон якої є на сайті МФО.

Ссылка на основную публикацию