Веббанкір — вхід в Особистий кабінет

Діяльність мікрофінансових організацій продовжує набирати популярність серед широких мас населення. Вони дають можливість оформити невеликий кредит без застави на непередбачені витрати в режимі онлайн, при цьому немає необхідності збирати значний пакет документів і підтверджувати свій дохід. Webbankir — активний учасник російського ринку мікрокредитування, який вже п’ятий рік видає позики населенню шляхом перекладу на карту або іншим зручним для клієнта способом.

Що собою являє компанія Webbankir?

ТОВ МФК «Веббанкір» — онлайн-сервіс миттєвого електронного кредитування. Компанія позиціонує себе як надійний партнер, оцінити діяльність якого вже змогли тисячі клієнтів. Особливості оформлення мікропозик Webbankir:

 • отримання суми розміром до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян при першому зверненні;
 • поетапне зростання ліміту і зниження процентної ставки для постійних клієнтів;
 • розгляд заявки протягом 10-15 хвилин;
 • конфіденційність інформації;
 • наявність акцій і програм лояльності;
 • терміни повернення кредиту — до 1 місяця;
 • валюта — рублі;
 • мінімальна сума позики — 1000 рублів, максимальна — 20000 рублів;
 • велика кількість способів погашення заборгованості, частина з яких не вимагає комісії.

Webbankir — «Особистий кабінет» (реєстрація)

Процес реєстрації в «Особистому кабінеті» виконується під час першого оформлення позики. Для цього необхідно увійти на головну сторінку офіційного сайту компанії, вибрати умови мікрокредиту (суму, термін) і натиснути на «Отримати гроші».

Натисніть, щоб збільшити

Після цього користувач повинен вказати:

 • контактну інформацію (ПІБ, мобільний, e-mail);
 • персональні дані (дата народження, місце прописки, паспортні відомості, номер СНІЛС, інформація про працевлаштування);
 • додаткову інформацію (сімейний статус, діти, наявність судимостей).

Важливо: при заповненні анкети інформація про працевлаштування буде розглянута більш ретельно — потрібно вказати назву організації, в якій працює позичальник, його посаду, стаж, юридична адреса і номер телефону компанії.

Веббанкір — вхід в «Особистий кабінет»

Процес авторизації простий — на офіційному сайті потрібно перейти в розділ «Особистий кабінет». Вхід в «Особистий кабінет» відбувається за номером телефону, логіну або адресою електронної пошти, які були вказані при реєстрації. Після цього потрібно ввести пароль від аккаунта.

Процентні ставки і вимоги до позичальників

Щоденна процентна ставка компанії Веббанкір варіюється в межах 1,2-1,9%. Чим частіше клієнт звертається за оформленням мікрокредиту, при цьому не допускає прострочення, тим більш вигідні умови йому надаються. У цьому можна переконатися, проаналізувавши річну ставку:

Додаткові платежі при оформленні позики відсутні (при своєчасному погашенні заборгованості). Кредит оплачується єдиним платежем або частинами в терміни, встановлені в договорі, який клієнт укладає під час оформлення заявки. Відсотки за використання позикових коштів нараховуються щодня з моменту отримання грошей.

До потенційному позичальникові компанія Webbankir особливих вимог не висуває. Ключові показники при прийнятті рішення — це наявність постійного доходу і відсутність заборгованості в момент розгляду заявки.

Також позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • вікові рамки — від 20 років;
 • громадянство РФ;
 • проживання на території Росії не менше 6 місяців;
 • дієздатність.

Важливо: компанія не співпрацює з неплатоспроможними клієнтами, щоб не збільшувати їх наявні фінансові проблеми і не заганяти їх в стан соціального дефолту.

Веббанкір — займ онлайн

Процес оформлення мікрокредиту складається з трьох основних етапів:

 1. заповнити форму на сайті;
 2. укласти угоду (при схваленні заявки в СМС-повідомленні відправляється код, який потрібно ввести у відповідне поле);
 3. отримати позику онлайн на карту або використовувати інший зручний метод.

Розрахувати доступну суму і терміни погашення можна за допомогою онлайн-калькулятора на сайті. За умовами офіційної угоди, заявка розглядається протягом 3 днів, але на практиці досить 10-15 хвилин, так як рішення приймає сучасна скорингова система. Заявникам, які повторно звертаються в Веббанкір і не мали прострочень раніше, схвалення направляється автоматично відразу після отримання запиту.

Кожен користувач, який оформляє позику в даній організації, наділяється одним з статусів:

 • новий клієнт — звертається за мікропозик вперше, переплата по кредиту складає 1,9% в день;
 • лояльний клієнт — повторне звернення, процентна ставка — 1,85% з подальшим зниженням.

Порада: якщо ви не встигаєте вчасно погасити заборгованість, договір можна пролонгувати на термін не більше 30 днів. Така послуга платна — за кожен день продовження потрібно заплатити 60 рублів плюс відсоток, який був встановлений раніше. Кількість таких продовжень нічим не обмежена.

Спосіб отримання позикових коштів заявник обирає самостійно. Гроші можна отримати:

 • на банківську карту;
 • готівкою через систему Contact в найближчому пункті обслуговування клієнтів;
 • через платіжну систему Яндекс.Деньги.

Способи погашення заборгованості

Ознайомитися з графіком внесення оплати можна в «Особистому кабінеті». Для виплати заборгованості розроблено кілька способів:

 1. за допомогою терміналу Ківі, Елекснет, МКБ ( «Московський Кредитний Банк»);
 2. здійснення платежу на рахунок компанії Веббанкір (реквізити вказані в договорі нецільового споживчого позики);
 3. за допомогою платіжної картки через «Особистий кабінет» Webbankir;
 4. з мобільного, відправивши СМС-повідомлення на номер 7878 з текстом «wb 111111111 5000», де:
  • wb — код позичальника (він не змінюється);
  • 111111111 — логін;
  • 5000 — розмір оплати в рублях.
 5. через сервіс «Золота Корона» на сайті компанії (за дану фінансову операцію стягується комісія 1% від загальної суми);
 6. грошові перекази у відділеннях «Пошта Росії»;
 7. перерахування коштів через електронну платіжну систему Яндекс.Деньги;
 8. переклад фінансових засобів через систему «Сбербанк Онлайн».

Контакти для зв’язку з МФО Веббанкір

Головний офіс компанії знаходиться в Москві по вул. Соколово-Мещерская, будинок 29. На головній сторінці офіційного сайту Веббанкір в правому нижньому куті є форма зворотного зв’язку, яка дає можливість зв’язатися з фахівцями через Skype, Viber, Telegram або чат компанії. Задати питання також можна на електронну пошту info@webbankir.com.

Натисніть, щоб збільшити

Збережіть статтю в 2 кліка:

Компанія Webbankir пропонує досить вигідні умови кредитування — заявка розглядається протягом 10-15 хвилин, збір документів не вимагається, займ онлайн на карту можна отримати в день подання запиту. Реєстрація та вхід в «Особистий кабінет» прості. Недоліком можна назвати високий відсоток переплати, хоча подібні стандарти властиві всім мікрофінансовим організаціям Росії. В цілому оформити такий кредит до зарплати і позбавити себе від фінансових труднощів бажають багато росіян, багато з них вже оцінили роботу сервісу Веббанкір.

Ссылка на основную публикацию