Вдала назва фірми по фен шуй (плюс приклади)

Напевно кожен з нас чув вираз: «Як ви човен назвете, так вона і попливе». Це твердження є повністю вірним і поширюється на всі сфери життя людини. Тому зовсім не дивно, що дуже багатьох людей хвилює питання: «Як правильно вибрати назву фірми по фен-шуй, щоб забезпечити собі успіх і процвітання». Про це ми і розповімо Вам в даному матеріалі.

Правильна назва фірми по фен шуй

Грамотне назва підприємства відповідно до фен-шуй має утворюватися або одним, або трьома словами, плюс включати в себе склад тієї сфери діяльності, яка планується.

Чому встановлено саме таку кількість слів, а не наприклад, два, чотири або п’ять? Тут на допомогу прийде нумерологія — знаменита наука про числа, вона рекомендує взагалі зупинитися на одному-єдиному слові.

Вся справа в тому, що згідно мистецтву фен шуй одиниця є дуже позитивним символом, що символізує собою виграш. А, значить, виходить, що даючи свою марку або ТОВ односкладове назва, Ви автоматично програмуєте її на успіх.

Що ж стосується числа три, то воно виступає символом росту. Назвавши таким чином свою фірму ви досягнете дуже швидкого успіху. Цього ж правила слід дотримуватися і при оформленні вивіски.

Дещо рідше назви підприємства формуються з шести слів, адже шістка так само символізує вдалий бізнес.

Розглянемо вибір назви фірми на конкретному прикладі. Наприклад, людина вирішується на відкриття будівельної компанії і знаходиться в пошуку цікавого і незвичайного назви. Він може, наприклад, вирішити назвати організацію власним ім’ям, припустимо «Євген».

Таку назву фірми вкрай невдале, згідно мистецтву фен шуй, так як воно не має специфічної енергетикою і крім цього ніяк не відноситься до основної ідеї заходу.

Більш правильно буде тоді зробити назву повнішим, щоб закликати на допомогу пані-Удачу і перейменувати фірму, наприклад, в «Евгенійстрой». Такий варіант назви вже куди більш відповідний з точки зору фен-шуй. Така марка вже з самого початку наповнена правильної енергетикою і буде активно залучати безпосередньо потужну енергію Ци.

поширені помилки

Тепер потрібно ознайомитися з найпопулярнішими промахами, що здійснюються початківцями бізнесменами. Багато з них, прагнучи бути максимально оригінальними, вибирають необдумані назви для своїх фірм, забуваючи при цьому про негативні наслідки.

Мета будь-якого бізнесу — залучити якомога більше клієнтів, а зробити це як раз таки і можна за допомогою лаконічного, але ємної назви.

Тому, давши своїй фірмі назву на кшталт «Євген», не використовуючи уточнюючі терміни, ви ризикуєте знищите всю магію власної фірми.

При цьому зверніть увагу на наступний момент: слова, які передує основному, потрібно обов’язково мати у своєму розпорядженні до назви марки і важливо, щоб вони мали ту ж формою, розміром літер для освіти в результаті цілісного пропозиції. Адже саме при такому розкладі відбудеться накопичення енергетики на початку назви. Важливо домогтися єдності в ньому.

Крім непотрібного мінімалізму, коли бренд утворюється одним невідповідним словом, нерідко можна зустріти і протилежну ситуацію. Це наочно продемонструє назву «Будівельна організація Евгенійстрой». Через такого невдалого поєднання слів створюється абсурдне енергетичне зображення, а також руйнуються гармонійні потоки удачі, адже в цьому випадку початкове назва саме по собі вже розповідає про ту сферу діяльності, яка практикується і привертає потоки енергії Ци. Тому не варто використовувати однотипні слова, в разі потреби просто замінюйте їх максимально наближеними за смисловим значенням.

Повторення-мати учення

Наостанок потрібно ще раз пройтися по всіх азам, які описувалися вище, щоб вони сильніше збереглися у вашій пам’яті:

  1. Найідеальніший варіант — це коли назва (або логотип) підприємства утворений лише одним словом.
  2. Назва фірми обов’язково має включати в себе слово або склад, що дає чітку характеристику того, чим ви займаєтеся.
  3. Вивіска, логотип, сайт повинні бути утворені або одним, або трьома, або шістьма словами.
  4. У разі невдалого назви організації його слід поставити в самий кінець, а спереду — доповнити за допомогою потрібних.
  5. Не використовуйте для посилення своєї назви такі ж складу або слова, адже це суперечить принципам фен-шуй.
  6. Не прагніть бути надто оригінальним, що не придумуйте дивні назви, адже результат може бути прямо протилежним: ви станете «невидимкою» для потоку енергії Ци і до вас не будуть залучатися потенційні клієнти.

Можна вірити в це, а можна не вірити, але в дуже частих випадках саме використання таких, здавалося б, «примітивних» правил робить бізнес успішним і допомагає йому розростися до неймовірного масштабу. При цьому багато занадто замудрённие назви залишаються в тіні разом з людьми, які їх придумали. Тому радимо вам діяти за перевіреною схемою для процвітання своєї підприємницької діяльності.

Зразки відповідних назв по фен шуй

Пропонуємо вам розглянути конкретні приклади, щоб наостанок ще раз упевнитися в важливості системи фен-шуй, а також позбавити себе від мук, на якому з назв фірми або ТОВ зупинитися.

Уявіть починаючого підприємця, який відкриває кілька комплексів для відпочинку з басейнами, гірками та іншими видами водними розвагами. У нього з’являється ідея назвати свою організацію «Водне царство». Якщо розглядати таку назву з логічної точки зору, то воно є цілком доречним — досить короткий і ємне, з першого слова стає зрозумілою сфера діяльності майбутнього закладу, а значить, воно повинно притягнути потік позитивної енергії і залучити потенційних клієнтів, тобто забезпечити прибуток.

Але разом з тим, в цій ситуації назва складається тільки з двох слів, а щоб забезпечити собі гарантований успіх потрібно брати або одне слово, або три. Як же діяти в такому випадку?

Напевно Ви вже здогадалися, як можна вирішити цю проблему. Для цього просто потрібно додати попереду слово «Аквапарк», зробивши його в цьому випадку головним (адже воно вже більш детально характеризує сферу наданої діяльності і володіє більш сильною енергетикою згідно мистецтву фен шуй.

І ми отримуємо ідеально правильний варіант назви «Аквапарк Водне Царство». Придумати щось більш підходяще для такої задумки досить складно.

Саме з цією метою і важливо грамотно складене, згідно мистецтву фен-шуй, назва, яке відразу сприятиме формуванню позитивного сприйняття і установок для створення енергетично сильного і привабливого назви для потенційних клієнтів.

Скористайтеся нашими порадами, щоб забезпечити своєму підприємству успіх і процвітання. І не забудьте переглянути цікаве тематичне відео наостанок:

Marissa

Ссылка на основную публикацию