Вчимося визначати тип волосся самостійно

Волосся, як і інші складові організму людини, відрізняються за типом. Саме виходячи з цього параметра підбирають оптимальну програму по догляду за своєю зачіскою: ігнорування даного правила обов’язково відіб’ється на зовнішньому вигляді, обсязі та структурі локонів. Іншими слова, знати, до якого типу відносяться ваші волосся, не менш важливо, ніж мати інформацію про групу вашої крові. Помилковою є думка, що визначити тип волосся під силу тільки професіоналам — з цим завданням легко впорається кожна людина самостійно.

Існує 4 типи волосся. Відповідно до класифікації, вони бувають:

Нормальні.

Відірвіть один волосся. Уважно огляньте його. Ви побачите, що волосяний стрижень не має специфічної «пензлика» на кінці. Волосся нормального типу не створюють труднощів під час їх укладання: сама вона тримається досить довго і не вимагає великої витрати фіксуючих засобів. Середній інтервал між миттям голови становить не більше трьох днів: якщо з гігієною почекати, стан волосся вже буде виглядати неохайним. Волосяний стрижень, який відповідає нормальним фізіологічним показниками, не схильний електризуватися навіть після тривалого перебування в головному уборі. Пасма можуть бути різної структури — від гладких до хвилястих, але шевелюрі цього типу властивий живий блиск, легкість і сяйво. Важливим аспектом є і стан шкіри голови: покрив не має на своїй поверхні специфічних лусочок, що вказують на розвиток лупи; відсутня і жирний відблиск — це можна перевірити, приклавши до коріння волосся невеликий відріз цигаркового паперу, і потріть нею кілька секунд. Якщо масляні сліди на папері відсутні — ваше волосся в повному порядку і не потребують проведення додаткового догляду.

Жирне волосся.

Якщо волосся належать до цього типу, догляд за ними не повинен обмежуватися лише основними процедурами. Крім того, необхідно отримати консультацію трихолога — у вашому організмі, мабуть, не все гаразд. При всьому тому, що коріння такого волосяного стрижня лисніють, їх кінчики можуть бути ламкими, січеться. Пасма помітно відокремлюються одна від одної, позбавляючи загальний зовнішній вигляд відчуття доглянутості. Ви повнити укладку або зібрати їх в одну зачіску — справжня проблема: завжди потрібна велика витрата коштів високого ступеня фіксації. Часовий проміжок між необхідністю миття голови становить не більше 2 днів. Чи не електризується. Часто є ознакою себореї або наслідком неправильно підібраних гігієнічних засобів. Блиск волосся нездоровий, і не має нічого спільного з фізіологічним сяйвом волосся. Проводити тест із застосуванням цигаркового паперу — немає необхідності: тип волосся визначається навіть візуально.

Сухе волосся.

Волосся такого типу дуже складно розчесати — вони весь час сплутуються, збираються в єдину масу. Волосяний стрижень має розщеплений кінчик, що вказує на ламкість середньої або високої степені.Перхоть — практично постійно супроводжує явище в цьому випадку. Укладання ускладнена тільки в тому випадку, коли до всього іншого волосся ще й позбавлені об’єму. Зачіска не покращує зовнішній вигляд, оскільки волосся тьмяні і безжізненни.Митье голови не приносить очікуваних результатів: через 2-3 дня процедуру доводиться повторити. Нерідко зайвої сухості волосся ми «зобов’язана» зловживанню пристосуваннями щипцями і фенами високої потужності. Подібним явищем може завершитися і застосування неякісних фарб для волосся.

Комбінованим тип волосся

Характеризується наявністю ознак як сухих, так і жирних пасом, що, безсумнівно, є приводом до відвідування фахівця.

Тільки правильно визначивши, володарем якого типу волосся ви є, слід підбирати засоби по догляду за ними: в зворотному випадку вихідний результат вас розчарує.

Ссылка на основную публикацию