Варіанти кращих і недорогих автоматичних кавоварок приготуванням капучино автоматично

Капучино народилося кілька століть назад в Італії. Одна з легенд говорить, що історія його тісно пов’язана з монахами-капуцинами, які мали схильність до кави з молоком. Вони стали збивати молоко вручну, намагаючись отримати піну. А через якийсь час з’явилося спеціальне обладнання для приготування капучино.

Популярність до напою прийшла після того, як простий механік самоучка створив капучинатор — прилад, який дозволяє збивати молочну пінку за допомогою водяної пари. Слід зауважити, що цей принцип приготування напою до сих пір використовують сучасні кавоварки та кавоварки.

МодельМощность (Вт) Габарити см
(ШхВхГ) Обсяг (л)
Philips HD 8825 1 850 22x33x43 1.8 Детальніше
VITEK VT-1514 1300 29х22х28 1.5 Детальніше

особливості кавоварок

Кофемашина з капучинатором за лічені хвилини зможе приготувати капучіно. Практично всі сучасні еспресо-комбайни та кавомашини оснащені автоматичним капучинатором, завдяки якому приготування напою значно спростилося.

Це більш складне на відміну від змішаних або комбінованих кавоварок обладнання має ряд додаткових призначень. Наприклад, більшість з них обладнано жорновий кавомолкою, яка допомагає отримати потрібного розміру помел.

Кавоварки з автоматичним капучинатором дуже зручні. Практично всі моделі оснащені двома насадками. Через одну насадку молоко потрапляє в відсік, де збивається паром, а через іншу — спінений продукт виливається в чашку.

Останні марки кавоварок мають досконаліші автоматичні Капучинатори, що дають можливість приготувати напій, що бадьорить за допомогою натискання однієї лише кнопки.

переваги

Кофемашина робить каву і його різновиди, наприклад, капучино, автоматично, з мінімальною участю людини і витратою часу. Такі прилади обладнані дисплеєм, за допомогою якого відбувається управління різними режимами роботи, програмування способів приготування напою, установки початку його приготування, вибір температури заварювання кави.

Все це полегшує і прискорює процес приготування улюбленого напою і не треба кожен раз налаштовувати машину під себе. Меню програмування і дисплей — це допомога при експлуатації машини. Перевагою кавомашини перед звичайною кавоваркою є також видалення води, яка застоюється в підводить трубці і автоматичне ополіскування.

Кофемашина не вимагає особливого догляду. Нагадування про очищення повідомить, що приладу пора приділити увагу. І тоді необхідно просто насипати, налити або покласти в спеціальний відсік засіб для чищення, і агрегат зробить все інше в автоматичному режимі. Всі кавомашини мають функцію очищення накипу, тому необхідно регулярно міняти спеціальну таблетку в профілактичних цілях.

Щоб захистити кавоварку від важких металів, хлору та інших шкідливих домішок, необхідно регулярно міняти фільтр. Кавоварка не включається при відсутності води. Вона автоматично відключається при нагріванні води до заданої температури або перегрів. У кавоварці передбачені клапани, які регулюють тиск подачі пари.

Подібні функціональні можливості і переваги кавоварок дозволяють готувати капучино відмінної якості.

недоліки

 1. Досить висока вартість автоматів в порівнянні з ручними аналогами.
 2. Менш насичений смак, ніж у ручних кавоварка.
 3. Більш висока ймовірність виходу з ладу електроніки.
 4. Менше можливостей контролю процесу приготування і обсягу.

Автомати початкового і середнього цінового сегмента не можуть правильно збити молоко для капучино, в зв’язку з меншим тиском помпи. Текстура молока виходить, як «піна для гоління», а не однорідна, схожа на вершкову масу.

якість напою

Про каву з молоком говорити можна нескінченно. Цей напій завойовує все більше прихильників. Не тільки завдяки відмінним якостям кави і молока. Просто тут використовується інший варіант приготування цього божественного напою. Вся справа в капучинатором. Він його перетворює в шапку тугий піни, у верхній частині напою.

Кава з молоком і так чудовий напій. Але капучинатор робить його ще смачніше, при цьому додаючи естетичної неповторності його виду. Адже люди люблять їжу і напої не тільки за смак. Апетитний вигляд, ось ще одна якість, за яке люблять ту чи іншу страву.

Де краще використовувати

Недорогі кавомашини підійдуть для будь-яких умов, крім кафе зі значним потоком відвідувачів або великого офісу з численним персоналом — там буде зручніше кавоварка, стаціонарно підключена до водопроводу, а може бути і з вбудованою платіжною системою.

Як часто ви п’єте каву, скільки людина разом з вами розділяє кавову пристрасть, які кавові напої ви збираєтеся готувати? Все це буде впливати на ваш вибір, адже у кожної кавомашини — своя продуктивність і обсяг робочих ємностей (резервуара для кавових зерен, води, контейнера для відпрацьованого кави і Каплезбірник). За продуктивністю (ємності) можна розділити кавомашини на два класи.

Кавові для дому або невеликого офісу зі споживанням кави до 50 порцій в день. Кавові для великих офісів, барів чи ресторанів (професійні і напівпрофесійні).

Відразу варто відзначити, що навіть якщо ви споживаєте велику кількість кави вдома, купувати професійну кавоварку не варто, сподіваючись на кращу якість готового напою. Якщо модель буде підібрана некоректно, ви просто переплатите за високу продуктивність.

Philips HD 8825

Компанія Philips є одним з найбільш відомих виробників електроніки і побутової техніки в світі.

Кавова машина Philips HD 8825 призначена, в першу чергу, для любителів еспресо.

З огляду на переваги любителів цього досить міцного напою, дизайнерами марки був розроблений стильний лаконічний дизайн апарату.

Філософія бренду по об’єднанню високих технологій, функціональності, стилю і надійності цілком відобразилася в Philips HD 8825.

Функціонал апарату не обмежується приготуванням одного виду напою і дозволяє приготувати також напої з молочною піною і інші види кави.

функції

Функції кавоварки:

 • автоматичне приготування напоїв на основі меленого і зернової кави;
 • бойлерний нагрівач;
 • регулювання порції гарячої води;
 • попереднє змочування кави перед приготуванням;
 • автоматична декальцинація;
 • автоматичні капучинатор;
 • вбудована кавомолка;
 • регулювання ступеня помелу;
 • одночасне приготування двох чашок;
 • подача гарячої води;
 • контейнер для відходів;
 • знімний лоток для збору крапель;
 • енергозберігаючий режим;
 • регульований диспенсер для кави.

Особливості

Однією з якісних особливостей кавоварки є її повністю керамічні жорна для розмелювання зерен кави перед приготуванням.

Виготовлення жорен для кави з кераміки має декілька переваг. Кераміка стійка до притуплення в процесі експлуатації. Тому користувач отримує практично 100% гарантію того, що жорна через кілька днів або тижнів не доведеться міняти. Кераміка чиста екологічно і її по праву можна назвати пріоритетним матеріалом сьогодні при виготовленні кавоварок високого класу.

Ємність для молока в машині розташована окремо. Деякі недосвідчені користувачі вважають, що це є недоліком апарату. Однак таке розташування резервуара дозволяє від’єднати його і поставити прямо з молоком в холодильник (що актуально, зважаючи на те, як скоро цей продукт псуватися).

Крім того, вбудований резервуар для молока передбачає ризик його скисання в зв’язку з близькістю до бойлера, нагріває воду.

Philips HD 8825

Philips HD 88251

Philips HD 88255

Philips HD 88254

Philips HD 88253

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • глянсовий пластик як матеріал корпусу, що забезпечує стильність апарату;
 • досить компактні габарити;
 • висока продуктивність апарату;
 • можливість подачі гарячої води (наприклад, для приготування чаю);
 • ергономічна система управління;
 • наявність енергозберігаючого режиму;
 • система автоматичної декальцінаціі;
 • одночасне приготування двох чашок.

Одним з головних достоїнств апарату, крім його основного функціоналу, є наявність енергозберігаючого режиму.

З огляду на популярність концепції енергозбереження в усьому світі, наявність такого режиму в апараті робить його надсучасним і актуальним. Крім загальної користі для планети, такий режим принесе ще й істотну економію користувачу кавоварки.

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність манометра;
 • відсутність протикраплинний системи;
 • відсутність дисплея;
 • відсутність таймера;
 • неможливість автоматичного вимкнення;
 • пластиковий корпус.

Пластиковий корпус є відносним недоліком апарату. У цій ситуації все залежить від уподобань покупця. Деякі користувачі вважають метал більш довговічним і стійким до пошкоджень. У той же час, пластик легший, що впливає на транспортабельність машини. Сучасні види пластика мають високий рівень міцності і довговічності.

Більш суттєвим недоліком є ??відсутність функції автоматичного вимкнення. Це не дозволяє користуватися машиною великій кількості людей, залишаючи її на деякий час без нагляду.

Відео огляд

Відео огляд апарату в відео нижче:

Огляд кави машини подібного типу від тієї ж фірми в відео нижче:

Коротка презентація апарату в відео нижче:

підсумки

Машина Philips HD 8825 відрізняється високою функціональністю і практично повною мінімізацією участі користувача в процесі приготування кави.

Автоматичний капучинатор дозволяє приготувати напої з молочною піною, не володіючи при цьому будь-якими спеціальними навиками.

Окремо розташований резервуар для молока не тільки виключає ситуацію його прокісанія, але і дозволяє перемістити цей швидко псуються в холодильник прямо в ємності.

Назвати машину абсолютно автономною також не можна. На заваді цьому стоїть відсутність системи самоочищення і автовідключення.

Система самоочищення є майже рідкістю для кавових апаратом середнього цінового сегмента. Тільки деякі екземпляри здатні не тільки вичищати резервуар з кавовими відходами, а й прочищати ємність для молока і трубку для подачі молочної піни.

Цей недолік не дозволяє використовувати машину в офісах з великим потоком людей. Один з працівників може забути вимкнути апарат, і він згорить (а така ситуація в стінах офісу дуже ймовірна).

Всі ці фактори наштовхують на думку про те, що машина хороша для приготування кавових напоїв в тому місці, де за нею буде забезпечений хоча б мінімальний догляд. Таким місцем можуть стати невелика кав’ярня, салон краси або просто квартира.

VITEK VT-1514

VITEK — єдиний бренд малої побутової техніки, включений в рейтинг журналу Forbes «50 найбільш продаваних російських торгових марок» В асортименті бренду більш десяти кавоварок. Одна з найпопулярніших моделей — VT-1514.

Ріжкова кавоварка Vitek VT-1514 — недороге функціональне рішення для дому та офісу. Любителі кавових напоїв по достоїнству оцінять її можливості. Насолодитися натуральною кавою будинку може кожен — модель проста і зручна в зверненні, всього за кілька хвилин ароматний напій, що бадьорить готовий, будь це еспресо, капучіно або латте.

Vitek VT-1514 виконана в стильному сучасному дизайні. Кавоварка працює з меленою кавою, вміщує 1.5 літра води, оснащена знімним алюмінієвим піддоном для збору крапель, який полегшує очищення і прибирання. Всю роботу прилад зробить самостійно — власнику потрібно тільки насипати кавовий порошок, налити воду і натиснути пускову кнопку.

Кавоварка Vitek VT-1514 може розливати каву одночасно по двом чашкам, готувати окріп і молочну пінку для інших напоїв (какао або чай), і підігрівати чашки, щоб заварювати каву за всіма правилами. Функція автоматичної декальцінаціі легко впорається з накипом і маслами від кави.

Країна-виробник: Китай.

функції

Функції моделі:

 • приготування меленої кави;
 • автоматичне приготування капучино;
 • автоматична декальцинація;
 • індикація включення;
 • індикатор рівня води;
 • регулювання порції гарячої води;
 • підігрів чашки;
 • знімний лоток для збору крапель.

Особливості

Деякі особливості:

 • автоматичне приготування капучино. Звичайно, самим популярною особливістю цієї моделі є автоматичний капучинатор. Відгуки говорять про те, що навіть молоко 1,5% жирності збивається в прекрасну високу щільну піну.
 • регулювання порції гарячої води. Ця функція дозволяє вказувати кількість напою, яке слід готувати. Любителі пити каву великими порціями можуть задавати збільшений обсяг води, а ті, хто вважає за краще смакувати еспресо з мініатюрних кавових чашок, — встановлювати мінімальний обсяг.
 • підігрів чашок — він служить для попереднього підігріву чашок перед тим, як в них наливають готову каву, підігрів чашок є невід’ємною частиною приготування еспрессо. Це забезпечує оптимальну температуру напою і покращує його смак.
 • світлоіндикатор роботи.

VITEK VT-1514

VITEK VT-15145

VITEK VT-15143

VITEK VT-15142

VITEK VT-15144

переваги

Переваги моделі:

 • малі габарити;
 • автоматичне приготування капучино;
 • кава готується в повністю автоматичному режимі, тільки без помелу;
 • функція одночасного приготування двох чашок кави;
 • функція автоматичної декальцінаціі;
 • ріжок з металу, завдяки йому каву краще прогрівається, набуваючи більш насичений аромат;
 • ємність з молоком знімається і її можна поставити в холодильник до наступного варіння;
 • елегантний тонований знімний резервуар для води з досить великим обсягом — 1,65 л.
 • просте управління і інтуїтивний інтерфейс, розібратися, що і як готувати, можна навіть без інструкції, чисто візуально;
 • автоматичне очищення.

недоліки

Є у моделі недоліки:

 • відсутність дисплея;
 • відсутність протикраплинний системи;
 • немає таймера;
 • немає манометра;
 • ряд відгуків стверджує, що апарат розбризкує молоко при роботі капучинатора.
 • не поміщаються високі гуртки, що не дуже зручно при приготуванні латте і капучіно, на яких і спеціалізується дана модель;
 • довгий прогрівання при включенні, близько п’яти хвилин, також може здатися комусь недоліком, очищення необхідна, щоб капучинатор працював без перебоїв і вже згаданого розбризкування молока.
 • шумно працює капучинатор;
 • закороткі шнур.
 • чутливість до помелу кави, користувачі рекомендують брати мелений в борошно або середній помол кави — при використанні кавових зерен крупного помелу великий ризик того, що самоочищення кавомашини доведеться робити кожні 2-4 чашки.

Є достатня кількість відгуків про поломки машини, тому однозначно говорити про 100% надійності даної моделі не можна. Також деякі користувачі відзначають неприємний, складно вивітрюється запах пластмаси.

Відео огляд

Огляд кавоварки і її характеристик в відео нижче:

Детально ознайомитися з даною кавоваркою можна в наступному відео:

Рецепт приготування апучіно в даній кавоварці:

підсумки

Кофемашина VITEK VT-1 514 — практично єдина кавоварка в даному ціновому сегменті з автоматичним капучинатором, що робить її лідером продажів.

Машина компактна і проста в управлінні. Можливість приготувати дві чашки одночасно і зробити капучино буквально натисканням однієї кнопки, якісна молочна пінка, автоматична декальцинація і очищення, і все це за невелику ціну роблять цю кавоварку практично унікальною і дуже конкурентоспроможною моделлю на ринку кавоварок.

Практично всі користувачі відзначають високу якість роботи капучинатора і що виходить молочної пінки. І, не дивлячись на деякі недоліки, такі, як шумно працює капучинатор і ризик купити бракований екземпляр, модель залишається затребуваною і має своїх поціновувачів і шанувальників серед любителів кави.

висновки

Philips HD 8825 вимагає постійного простого користувача догляду (не професійні). Її необхідно уважно вимикати після кожного використання (через відсутність функції автоматичного вимкнення) і очищати від відходів і продуктів діяльності. Зважаючи на це вона підійде для домашнього використання, установки в невеликій кав’ярні або салоні краси.

VITEK VT-1514 підійде в першу чергу любителям капучино і латте. Досить великий обсяг резервуара для води і автоматичне промивання дозволяє використовувати машину в офісі. При обмеженому бюджеті вона не має аналогів в своєму ціновому діапазоні.

Ссылка на основную публикацию