Ванна з медом для схуднення: ефективність, рецепти, протипоказання

Сучасні способи схуднення вже не піддаються підрахунку. Як підібрати оптимальний? Це досить легко: дізнайтеся все про метод, який здається вам привабливим, врахуйте протипоказання і перевірте на практиці ефективність. І пам’ятайте, що деякі методи боротьби із зайвими кілограмами-сантиметрами приносять справжнє задоволення!

Мед як засіб для схуднення

Цей пасічницький продукт використовується індустрією здоров’я / краси вельми активно. Є медові маски і обгортання, скраби і масаж. Останнім часом все більшою популярністю користуються медові ванни для схуднення.

Мед, розчинений у воді, благотворно діє на наше тіло відразу в декількох напрямках. Головне — це ефективна стимуляція руху крові і лімфи по судинах. Це активізує обмінні процеси і допомагає організму позбавлятися від надлишкового ліпідного шару під шкірою, а також від внутрішніх набряків.

Факт. Мед може містити до трьохсот компонентів. У їх числі — мінерали, вітаміни, рослинні (а тому надзвичайно корисні) антибіотики і гормони, органічні кислоти. Лабораторне відтворення цього продукту неможливо в принципі.

Рекомендації та рецепти

Яку медову ванну можна з упевненістю назвати правильною? Досить врахувати три моменти:

  1. Рівень води у ванні — трохи вище пояса, так, щоб не порушувалася область серця.
  2. Час процедури — від десяти хвилин до півгодини, в ідеалі ввечері (щоб потім не потрібно було нікуди йти).
  3. Курс процедур — 15 ванн, що приймаються через день.

Порада. Ніколи не розмішуйте мед в рідинах з температурою вище 40? С. При нагріванні цей продукт частково або повністю позбавляється корисних властивостей.

Рецепти медових ванн дуже прості:

  • тепла

Дві столові ложки меду потрібно розмішати в теплій воді, а потім вилити у ванну з водою, яка відчувається як комфортна, але не гаряча. У спеку вода може бути злегка прохолодною (тільки без «мурашок» на шкірі).

  • Гаряча (для усунення внутрішніх набряків)

Мед в кількості 200 г розмішати в невеликій кількості води, потім розчин вилити в ванну, сісти і пустити гарячу воду тонкою цівкою. Протягом декількох хвилин має розпочатися активне потовиділення. Не пізніше ніж через п’ять-сім хвилин після цього потрібно вийти з ванни, загорнутися в великий рушник і лягти під ковдру мінімум на півгодини.

  • З молоком (схуднення + омолодження)

Літр молока злегка підігріти, вмішати 300 г меду і кілька крапель ефірного масла лаванди. Крім ефекту схуднення і молодості шкіри, така процедура допомагає уникати безсоння.

Чудо або наука?

Процес схуднення вимагає реалістичного підходу. А тому не можна сприймати медові ванни як «ледачу» методику, використання якої змусить підшкірний жировий шар буквально розтанути або випаруватися.

Пам’ятайте, що ліпідні відкладення використовуються нашим власним організмом при фізичних навантаженнях. Необхідна також дієта (наприклад, вуглеводна або білкова), в якій немає місця рафінованим жирам (саме вони найбільше перетворюються в надлишкові сантиметри і кілограми).

Якщо все це у вашому житті присутній, кожна ванна для схуднення з використанням меду послужить додатковим стимулятором вже запущених процесів спалювання жирів. Однак самі по собі медові водні процедури, без супутніх физнагрузок і дієти, не здатні рятувати від тілесних надлишків.

Подібну думку підтверджують і численні відгуки лікарів. Цінність меду як харчового, медичного і косметичного продукту незаперечна. Однак його використання має бути розумним, з обов’язковим урахуванням можливих заборон.

Протипоказання

Є захворювання / стану, при яких прийняття ванн, особливо гарячих, заборонено в принципі. Очолює такий список вагітність на пізніх термінах. У перших двох триместрах неодмінно порадьтеся з лікарями. Надлишкова надбавка у вазі у майбутніх мам часто пов’язана з гормональними та іншими порушеннями в організмі. Якщо саме так і виявляється, для нормалізації ваги використовуються специфічні медичні методики.

Серцево-судинні недуги самі по собі не означають однозначного заборони на прийняття медових ванн. Однак лікарське схвалення обов’язково і тут.

Жінкам під час місячних доведеться відкласти курс процедур до повного припинення виділень. Є думка, що сучасні гігієнічні засоби знімають подібні заборони. Якщо готові розділити це переконання, то просто задумайтеся: чи варто стимулювати кровообіг в період кровотечі? Як мінімум це буде не комфортно, можливо, навіть небезпечно.

Будь-яке захворювання в гострій фазі — це беззастережне протипоказання! В першу чергу це відноситься до інфекційних недуг, і запальним процесам, які супроводжуються хоча б незначною гіпертермією.

Соматичні захворювання, особливо з порушенням функціонування внутрішніх органів, — ще одне відносне протипоказання. Ухвалення медових ванн повинен схвалити лікуючий фахівець. Онкологія в анамнезі — протипоказання абсолютне.

Кожна ванна з медом для схуднення — це відмінне допоміжний засіб боротьби за стрункість власного тіла. Навіть єдиний курс процедур в поєднанні з дієтою і фізнагрузкі здатний дати вражаючий результат.

Ссылка на основную публикацию