Вагісіл гель для інтимної гігієни: інструкція із застосування

Гель для інтимної гігієни Вагісіл став на сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних засобів для нормалізації стану шкіри в інтимних місцях і поліпшення стану кислотного балансу. Його вибирає все більше жінок. Засіб набуло свою популярність за рахунок безлічі позитивних відгуків.

Особиста гігієна для представниць прекрасної статі дуже важлива. Від цього багато в чому залежить здоров’я, так як сечостатева система має свої особливості, через які швидке розмноження бактерій на поверхні може привести до зараження внутрішніх органів. Через банального недотримання правил особистої гігієни виникають такі захворювання, як бактеріоз піхви і цистит. Все це дуже неприємно і може привести до розвитку ускладнень, тому кожна жінка в будь-якому віці повинна приділяти велику увагу чистоті зовнішніх статевих органів.

Для якісного дотримання вимог особистої гігієни існує чимала кількість коштів. Щоб тримати шкіру в чистоті і повністю змивати всі хвороботворні мікроорганізми, однією води мало. Тому представниці прекрасної статі завжди застосовують додатково різні гелі та пінки. Одним з оптимальних варіантів для догляду за собою є звичайне дитяче мило. Якщо здоров’я жінки в нормі, то гігієнічних процедур з цим засобом буде цілком достатньо.

1 Особливості кошти

Даний засіб вважається одним з кращих, коли мова йде про очищення делікатній зони. Особливо гель Вагісіл рекомендований тим жінкам, які страждають від надмірної сухості шкіри і слизових. Навіть якщо раніше у представниці прекрасної статі відзначалися такі неприємності, як свербіж і відчуття печіння, гель зможе з цим впоратися. Безумовно, це стосується тільки тих ситуацій, коли неприємні симптоми пов’язані з надмірною чутливістю шкіри, але не з серйозними захворюваннями.

Для того щоб якісно очистити інтимну зону і повністю усунути неприємні відчуття, які викликані алергічною реакцією на воду, мило, синтетичні тканини або пов’язані з недостатньою увагою до особистої гігієни, досить щодня користуватися гелем Вагісіл. Жінки, які вже встигли відчути на собі дію даного засобу, відзначають значне поліпшення вже після першого використання.

Окремо варто відзначити користь цього гелю під час депіляції інтимної зони. Використовуючи для цих цілей бритву, представниці прекрасної статі ризикують отримати такі неприємності, як надмірна сухість шкіри і роздратування. Гель Вагісіл здатний швидко заспокоїти проблемну зону і позбавити від дискомфорту.

2 Коли фахівці рекомендують Вагісіл?

Спеціально консультуватися з приводу використання даного засобу з лікарем немає необхідності, так як це косметичний препарат, а не ліки. Незважаючи на те, що його випускає фірма Phizer, яка спеціалізується на створенні медикаментозних препаратів, гель для інтимної гігієни не є лікарським засобом, не має протипоказань і побічних ефектів.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Кровоспинні препарати при рясної менструації
  • Список препаратів, що викликають менструацію при затримці
  • Інструкція по застосуванню препарату Ременс в краплях і таблетках
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Якщо пацієнтка досі не зробила вибір на користь гелю Вагісіл, то їй його може порекомендувати гінеколог. Особливо це стосується тих представниць прекрасної статі, які страждають від дисбактеріозу піхви і проходять лікування для усунення порушення мікрофлори. Гель Вагісіл сприяє нормалізації рН, що є дуже важливим фактором в лікуванні захворювань сечостатевої системи.

Якщо мікрофлора піхви в нормі, то жінка захищена від багатьох недуг. Щоденне використання гелю Вагісіл є додатковою перешкодою для проникнення хвороботворних мікроорганізмів, в тому числі і тих, що викликають венеричні захворювання. Але покладатися тільки на цей спосіб захисту не можна ні в якому разі.

Вагісіл може застосовуватися в якості комплексного лікування для позбавлення від кандидозу. Молочниця, яку викликають грибки типу Кандида, є вкрай неприємними недугою і може передаватися статевим шляхом. Позбутися від грибка за допомогою гелю для інтимної гігієни не вийде, але усунути неприємні симптоми цілком можна.

3 Переваги гелю

Деякі жінки навіть в наш час, коли в магазині можна придбати безліч різних засобів для інтимної гігієни, все ще користуються милом. Фахівці рекомендують вибирати цей спосіб тільки в крайніх випадках. Особливо це стосується мила з барвниками і ароматизаторами. Такі засоби сильно сушать шкіру, що призводить до подразнення, а це вірний шлях до дисбактеріозу.

Гінекологи рекомендують вибирати для інтимної гігієни спеціально розроблені гелі. Їх в наш час існує величезна безліч, але Вагісіл виділяється із загального числа. Це засіб розроблено фахівцями фармакологічної компанії, тому і ефективність його вище, ніж у інших. Гель Вагісіл не тільки добре зволожує інтимну зону, але і нормалізується кислотність.

Використовувати засіб можна кожен день, не побоюючись побічних ефектів і алергічних реакцій. Склад гелю такий, що він безпечний навіть для тих, кому не підходять стандартні гелі для інтимної гігієни. Вагісіл є не тільки миючим, але і антисептичним засобом. Тому його рекомендується застосовувати і після відвідування сауни, лазні, басейну.

Знезаражуюча дію хімічних компонентів, ромашки і молочної кислоти надає вражаючий ефект, тому гель Вагісіл можна використовувати не тільки для профілактики, але і для лікування. Ціна кошти цілком прийнятна.

Ссылка на основную публикацию