В якому банку взяти кредит з маленьким відсотком, відгуки

Сьогодні, навіть не дивлячись на економічну кризу, дефіциту в кількості пропозицій різних банків по кредитах ми не відчуваємо. Вже давно увійшло в норму купувати річ сьогодні, а розплачуватися за неї кілька років. При цьому взяти кредит з поганою кредитною історією і простроченням теж цілком можливо. Однак все прекрасно розуміють, що переплачувати за таким кредитом, як правило, доводиться більше половини суми, а іноді і віддавати в два і три рази більше, ніж ви взяли. Звідси і виникає потреба знаходити найбільш вигідні пропозиції банків з самими низькими процентними ставками по кредиту. Але насправді не все так просто. Далеко не завжди пропонований банком низький відсоток обіцяє маленькі переплати. Часто зовсім буває навпаки. Комерційні організації ніколи не будуть працювати собі в збиток, тому вони рекламують низькі процентні ставки, а тим часом придумують приховані комісії і страховки. Хоча іноді можна повернути страховку по кредиту в ВТБ24, Ощадбанку, Газпромбанку і інших. Також варто звертати увагу на термін виплати кредиту — чим він більший, тим більше буде переплата. До того ж сьогодні надають позики не тільки банки. МФО «Деньга», «еКапуста» та інші комерційні організації готові вам в цьому допомогти, проте на великі терміни договору в цьому випадку не варто розраховувати.

Порада: навіть якщо банк пропонує вам нереально низькі відсотки, але при цьому ви повинні будете оплачувати комісії і страховку, не погоджуйтеся. Оскільки переплати будуть величезними.

В якому банку найнижчі відсотки по кредиту в 2016 році?

Як правило, найнижчі відсотки по кредиту пропонують надійні і популярні банки. Найчастіше в таких банках низькі відсотки за вкладами, за рахунок цього кредити обходяться дешевше. До того ж для клієнтів-держателів зарплатних карт у банків завжди знайдуться пільги на кредити та інші продукти їх розробок.

Сбербанк

Мабуть, пальма першості багато в чому, зокрема, за кредитами, належить Ощадбанку як самому надійному і затребуваним. Якщо ви захочете отримати у нього кредит, вам зустрінуться процентні ставки за пропозиціями в 18-22%. І це дійсно дуже вигідну пропозицію. У кращому становищі ви опинитеся, якщо є клієнтом-власником зарплатної картки Ощадбанку. Якщо ви при цьому маєте стаж роботи більше півроку і у вас гарна кредитна історія, вам дозволять взяти суму більше під менший відсоток і на той термін, який захочете. До того ж Ощадбанк пропонує такі привілеї, як іпотека для молодих сімей в 2016 році.

Один з найбільш вигідних кредитів в Ощадбанку — це «Нецільовий під заставу нерухомості». Сума, яку ви можете взяти, коливається в районі 500 тисяч — 10 мільйонів рублів. Термін при цьому може бути від 1 до 20 років, а процентна ставка, в залежності від суми та строку в прямій пропорційності, дістанеться вам у 15,5-18,5%. Все, що вам знадобиться для отримання позики, ця заява, паспорт, документ про реєстрацію, довідки про доходи (якщо ви отримуєте зарплату в Ощадбанку, виконання цього пункту не обов’язково).

Кредит Європа Банк

Сьогодні Кредит Європа Банк може похвалитися вигідною пропозицією «Швидкі гроші», який надає можливість в найкоротші терміни отримати позику і з малою кількістю документів. Термін надання кредиту складає від 36 до 48 місяців. Мінімальна пропонована сума становить 30 тисяч рублів, а максимальна — 750 тисяч рублів. Вік позичальника повинен бути в межах від 21 року до 65 років. Вам знадобиться для оформлення договору: паспорт, довідка про доходи, стаж не менше 4 місяців на останньому місці роботи, реєстрація в регіоні дії пропозиції по кредиту і не менше 2-х контактних номерів телефону. Відсоткова ставка, на яку ви можете розраховувати, становить 16-31%.

Бінбанк

Ще один заставний кредит з усіх пропозицій на сьогодні, який так і називається «Заставний». Пропонує його Бінбанк. Його ви зможете отримати під заставу власної квартири або житла найближчих родичів. Термін кредиту від 1 до 10 років, а сума, яку ви зможете взяти, від 500 тисяч рублів до 10 мільйонів рублів, при цьому процентна ставка коливається від 16,9% до 20,1%. Щоб вам схвалили займ, ви повинні бути не молодше 25 років і мати при собі довідку про доходи або, якщо ви є індивідуальним підприємцем, підтвердити це документально. Крім цього, потрібні будуть документи на об’єкт нерухомості, який ви плануєте оформити в заставу.

Совкомбанк

Черговий позик під заставу, видається він під заставу авто. Надана сума — від 50 тисяч рублів до 1 мільйона, в залежності від ваших доходів і оціночної вартості автомобіля. Відсоткова ставка за все 17-19% на термін від 12 до 60 місяців. Вік позичальника повинен бути не менше 20 років, а стаж роботи на останньому місці не менше 4-х місяців. Крім вимог до фізичної особи, варто також пам’ятати і про вимоги до автомобіля. Він повинен бути не старше 19 років, технічно справним, і ви за нього не повинні зараз виплачувати кредит.

ВТБ 24

Кредити в ВТБ24 теж можуть здатися вам дуже привабливими. Сьогодні цей банк має у своєму розпорядженні пропозицією по кредиту готівкою «Великий». Мінімальна сума, яку ви можете отримати, становить 400 тисяч рублів, а максимальна — 3 мільйони. Але для держателів зарплатних карт стелю збільшується до 5 мільйонів. Процентна ставка знаходиться в відрізку від 16,5% до 17% і залежить від того, чи є ви «зарплатники» і на який термін плануєте оформити договір, який може бути від 13 до 60 місяців. Для отримання позики вам знадобиться паспорт, СНІЛС, довідка про доходи і копія трудової книжки. Ви повинні бути громадянином Російської Федерації віком не менше 20 років.

Порада: якщо ви плануєте отримати кредит під заставу будь-якого майна, ви повинні бути впевнені в тому, що зможете його виплатити без затримок і проблем. Адже незважаючи на низькі процентні ставки, він може обійтися вам дорожче, оскільки має на увазі певні ризики.

Кредит пенсіонерам під низький відсоток

Пенсіонери сьогодні представляють собою численний контингент для банків і категорію чесних клієнтів. Для них банки спеціально розробляють окремі програми кредитування з найбільш вигідними умовами і, як правило, вимагають тільки підтвердження права на особливі пільги.

ренесанс Кредит

Ренесанс Кредит пропонує кредит «Пенсіонерам», який може бути оформлений на термін від 24 до 60 місяців. Мінімальна сума, на яку може розраховувати пенсіонер, становить 30 тисяч рублів, при цьому максимальна дорівнює 150 тисячам. Процентна ставка, в залежності від терміну кредиту, складе від 15,9% до 28,9%. Стаж роботи також враховується — не менше 3-х місяців на останньому місці роботи, а також дохід позичальника не повинен бути менше 8 тисяч рублів. При подачі заяви при собі необхідно мати пенсійне посвідчення, довідку про доходи, копію трудової книжки та паспорт.

Бистробанк

Бистробанк сьогодні також готовий надати кредит для пенсіонерів за вигідними відсотковими ставками, які складуть від 17 до 40%. Представник цієї категорії громадян може отримати від 10 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на термін від 6 до 60 місяців. Вік позичальника повинен бути не менше 50 років, але і не більше 75 років на момент закінчення дії договору. При поході в банк для оформлення знадобиться паспорт, СНІЛС і пенсійне посвідчення.

СМП банк

Кредит «СМП пенсійний» сьогодні надає СМП банк на термін від 1 до 5 років. Мінімальна сума становить 50 тисяч рублів, а максимальна — 300 тисяч. Однак ця пропозиція не так вигідно, ніж інші, адже процентна ставка вище — 20-21%. При цьому при сумі від 150 тисяч вам буде потрібно поручитель. На момент закінчення дії кредиту пенсіонер не повинен бути старше 70 років, а його поручитель — старше 65 років. З документів надати потрібно паспорт, пенсійне посвідчення, документи про підтвердження доходу, реєстрацію і паспорт громадянина Російської Федерації.

Споживчий кредит з низькою процентною ставкою в Москві

Практично немає різниці в тому, в якому регіоні ви будете брати кредит. Найчастіше програми банків поширюються практично на всі регіони. Різниця у випадку з Москвою тільки в тому, що ваші доходи за вимогами банків повинні бути приблизно на третину вище, ніж за вимогами для регіонів.

Газпромбанк

Вигідний споживчий кредит в Москві сьогодні пропонує Газпромбанк з процентною ставкою за все в 13,5-16%. Термін при цьому вам запропонують від 1 місяця до 5 років, а суму — в межах від 50 тисяч до 3 мільйонів рублів. Щоб потенційний позичальник зміг скористатися даною пропозицією, його вік повинен бути не менше 20 років, а стаж роботи не менше півроку.

Росбанк

Росбанк ж сьогодні пропонує «Просто гроші із забезпеченням» під ставку в 14-16%, в залежності від терміну кредитування, який коливається в відрізку від 6 до 60 місяців. Вимоги пред’являються наступні: вік позичальника повинен бути не менше 22 років, стаж роботи — не менше 6-и місяців в цілому і не менше 3-х місяців на останньому місці роботи. Пакет документів стандартний: паспорт, СНІЛС, довідка про доходи і копія трудової книжки. Для працюючих пенсіонерів є ще й умова надання довідки про пенсійне доході.

ОТП банк

Споживчий кредит готівкою за все під 14,9% (що дуже вигідно для москвичів) ви зможете взяти і в ОТП банку. Сума, яку вони пропонують, становить 15-750 тисяч рублів. А термін ви зможете вибрати від 12 до 60 місяців. Вік, яким повинен володіти позичальник, не повинен бути нижче 21 року (25 для індивідуальних підприємців), а стаж роботи — не менше ніж 3-х місяців. Для оформлення кредиту необхідно надати паспорт, довідку про доходи (для працюючих пенсіонерів, індивідуальних підприємців вона своя), а також свідоцтво ІПН (при наявності) та пенсійне свідоцтво. Також може знадобитися копія трудової книжки, завірена роботодавцем.

Найнижчий відсоток на споживчий кредит серед банків

Величезною популярністю серед клієнтів, що оформляють кредити на різні цілі, користується, звичайно, Сбербанк. Він надає вклади під невисокий відсоток, тому легко може оформити і кредит під мінімальну процентну ставку. Але крім відсоткової ставки, варто звертати увагу і на свою кредитну історію (якщо вона не ідеальна, кредит можуть видати під більш високий відсоток), приховані комісії банку та страховку, яку вони можуть нав’язувати. З усіма переплатами відсоток по кредиту вже перестане відігравати велику роль, а ви будете платити більше.

Кредити в банках під низький відсоток в 2016 році — відгуки

Ілона:
Вирішили з чоловіком робити ремонт в квартирі. Розраховували спочатку на суму, яку самі накопичили, але довелося в кінцевому підсумку взяти і кредит на 200 тисяч рублів на 3 роки в Ощадбанку. Процентна ставка, яку нам запропонували, склала 19%. Для нас вона була низькою і ми, звичайно ж, погодилися. Я справно вносила необхідні платежі, і поступово термін дії договору став підходити до кінця. Але яким же було моє здивування, коли мені подзвонили представники банку і сказали, що у мене прострочення по кредиту і мені нарахували за неї штраф. Мені не дуже-то хотілося йти і розбиратися, проте я все-таки написала претензію до філії, в якому оформляла кредит. Через якийсь час мені знову зателефонували і назвали суму штрафу ще більше, що мене неймовірно розлютило. Я знову звернулася до філії і знову написала претензію. З’ясувалося, що минула навіть не була розглянута, а в самому філії якийсь бардак! В кінцевому підсумку, коли я вже збиралася скаржитися в інстанції вище і заплатила всі штрафи, мене виправдали і принесли вибачення. Але гроші за штрафи так і не повернули і до того ж зіпсували кредитну історію! Тому будьте обережні!

Ігор:
Я живу в Москві, а це не тільки місто можливостей, але і місто дорогою життя. Квартиру купив в іпотеку з дружиною давно, вже коли виросли діти, і до сих пір її виплачую. Але недавно захотілося і новеньке авто. Отримати кредит, виплачуючи іпотеку, було не дуже легко. Але в Газпромбанку нам його все-таки оформили під 16% на 5 років. Ми були раді, адже про нову машину мріяли давно, а сума виплат нас порадувала. Особливо при наших зарплатах. Ось уже рік виплачуємо кредит на машину, яка допомагає пересуватися до роботи і за покупками, і все це — незважаючи на кризу.

Віталій:
Ніколи не беріть кредитних карт в ВТБ24! Якось раз я оформив кредит в цьому дивному банку. Дали мені його під 20%, що для мене здалося невеликою ставкою. Але крім цього, мені довелося оформити страховку, яка влетіла в копієчку. Однак кредит я виплатив і мені дали кредитну карту на 30 тисяч рублів. Одного разу у мене була ситуація, коли довелося активувати цю карту, оскільки терміново потрібні були гроші. З її допомогою я зробив необхідні витрати, але з цього і почалося найгірше. Гроші стали кудись пропадати, і я не встигав вважати ці суми. Пізніше мені стали телефонувати ще і колектори з вимогою повернути борги. Найсмішніше, що я повернувся в цей банк і знову взяв там кредит. Частиною суми я закрив злощасну карту і заблокував її. Більше сподіваюся ніколи їй не користуватися.

Порада: якщо ви взяли в банку кредит, незалежно від того, на які цілі, завжди беріть довідку про те, що ви повернули всю суму з відсотками. Часто банки користуються тим, що у клієнта може залишитися кілька рублів заборгованості і, нарахувавши штрафи за прострочення, вони роблять з декількох рублів кілька тисяч, і тоді вас можуть почати дошкуляти колектори. А якщо ж ви надасте довідку про те, що більше нічого їм не повинні, все звинувачення і штрафи з вас будуть зняті автоматично.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Дефіциту пропозицій від різних банків та інших комерційних організацій по кредитах навіть в 2016 рік не спостерігається. І незважаючи на економічну і фінансову кризу, банки примудряються робити пропозиції клієнтам за низькими ставками і спрощеними умовами кредитування. Але перед тим як взяти, на ваш погляд, найвигідніший кредит, порадьтеся з тими, хто в цьому розбирається, адже далеко не завжди мінімальний відсоток тотожний вигідному для вас кредитуванню.

Ссылка на основную публикацию