В яких ситуаціях допоможе мантра Зеленої Тари

Мантри — це божественні пісні, в яких йде звернення до тієї або іншої Вищої сутності і які покликані допомагати людині в різних життєвих проблемах. У цьому матеріалі ми поговоримо про мантре Зеленої Тари — найпотужнішої молитві, яка має величезний енергетичний потенціал. Також ви зможете слухати мантру Зеленої Тари в кінці статті.

Чим є мантри

Мантра притаманні дивовижні здібності впливати на людську свідомість і сприяти духовному вдосконаленню. За допомогою мантр стає можливим реалізація бажань, ми отримуємо допомогу в складні моменти життя, також вони оберігають нас від негативу.

Мантра є енергією, зібраної в своїй звуковий вібрації, виступає носієм особливого роду духовної сили і коду із зашифрованою секретною інформацією. Звукові коливання мантр мають величезну силу.

Ідеальний варіант — це коли мантри з молитвами вимовляються на тій мові, на якому вони і були придумані. При цьому дієвість божественної пісні посилиться в разі, якщо її супроводжують спеціальні духовні практики.

Хто така Зелена Тара

Всього відома 21 лик богині Тари. Кожен з них має свої певними характеристиками і для кожного найбільше підійде конкретний вид мантри (Курукулла, Марич, Норджума та інші). Але Зелена Тара знаходиться на основній позиції.

Жителі Тибету і Гімалаїв вважали, що богиня Зелена Тара допоможе позбутися від страждання і різних патологій, а також очистить негативну карму.

Традиційно вважалося, що досягти Вищого Просвітлення здатні виключно чоловіки, а жінкам, напрацьованих певні заслуги протягом багатьох життів, потрібно було чекати ще однієї реінкарнації.

І коли божественна Тара (колишньої тоді починає Бодхисаттвой) вибирала — в образі чоловіка або жінки їй народитися, вона вибрала жіночу суть, щоб виступити натхненницею для своїх послідовниць. До того ж на божественному плані відсутні відмінності між чоловічим і жіночим.

Представники тибетської буддійської традиції вважають, що Зелена Тара народжується у всіх позитивних представниць прекрасної статі. З цієї причини вона шанується більше інших божеств Тибетом, монголами, непальцами, бурятами. Вважається, що люди, які читають її мантру, рятують себе від 8 нещасть (прихильності, гніву, невігластва, заздрощів, гордості, жадібності, помилкових переконань, сумнівів) і 8 печалей.

Як зображується Зелена Тара

Як правило, зображення Зеленої Тари використовуються, як особливі амулети, обереги, які захищають від негативної енергії. При цьому Тара може зображуватися, як в особі однієї богині, так і у вигляді 108 своїх божественних ликів.

На більшій частині малюнків Зелену Тару зображують сидить на троні з лотоса в позі Лаліта-асан (праву ногу богиня тримає на невеликому квітці лотоса). Праву руку розташовують в районі коліна так, що символізує дарування благ. А ліва рука перебуває на грудях в захисній позиції. В руках у богині ми спостерігаємо лілію, облямовану світло-синіми пелюстками, а в деяких випадках — майже відкрився лотос.

Зелену Тару також називають Матір’ю Тарой. До неї звертаються за найрізноманітнішими проханнями, адже вона поєднує в собі увагу і милосердя до всього живого на землі. Вона чує всі прохання і молитви, які спрямовані до неї і допомагає їх виконувати в тих ситуаціях, коли вони виходять з глибин людського серця. А зелений колір шкіри божества уособлює її приналежність до сімейства Будди Амогасіддхі.

Богиня викликає асоціативний зв’язок з мудрістю, яка не має причин, особистості або часу. Це типово для всіх Будд, адже вони уособлюють собою порожнечу, а їх суть є Абсолютним Гуру.

Навіщо потрібна мантра Зеленої Тари

Віруючі закликають на допомогу Зелену Тару, щоб отримати необхідну підтримку, адже вона виступає реінкарнацією всіх просвітлених — вона здатна захистити, втішити і допомогти. Дане божество дуже швидко реагує на будь-які благання про допомогу навіть тоді, коли мантру вимовляють неправильно, з наявністю помилок або частково, а не повністю. Не дарма інша назва Зеленої Тари — це Матір, адже вона ставиться до людей подібно матусі, що опікає своїх улюблених дітей.

З якою б метою ви не зверталися до Тарі, можете розраховувати на її обов’язкову підтримку. Головний момент, щоб ви володіли щирими намірами, а також мали чисті думки і бажання.

За допомогою мантри Зеленої Тари ви зможете успішно ліквідувати будь-які життєві перешкоди на своєму шляху, знайдете необхідну вам захист і усуньте будь-який негатив. Також вона дозволяє прогресувати і самовдосконалюватися.

Правильніше за все вимовляти мантру Зеленої Тари вголос, а не мислення і співучим голосом, щоб при цьому доходити до змісту вимовлених слів. Ідеальним часом для вимови мантри є ранній ранок, поки ще не встигне зійти сонце. Досвідчені практики рекомендують починати подібні ритуали на зростаючу місяць і вдаватися до них щодня протягом трьох тижнів.

Для досягнення максимального результату необхідно вимова священного тексту мінімум 108 разів. Якщо ви плануєте читати її більшу кількість повторів, то пам’ятайте, що їх число завжди має бути кратним трьом. В середньому мантра повинна вимовлятися не менше п’ятнадцяти хвилин. Людина при цьому візуалізує обстановку зеленого кольору. В якості додаткових атрибутів можна використовувати янтру або фігурку Зеленої Тари, на які слід медитувати в процесі читання мантри.

Тара символізує те, що будь-який бажаючий здатний досягати просвітління, тому вона надає свою допомогу всім тим, хто заплутався в житті, страждає від неприємностей і патологічних бажань, а також прагне усунути свої страхи, наповнитися чистотою думок і свідомості. Під впливом мантри стає можливим очищення організму від будь-якої негативної енергії, як фізичної, так і духовної.

При її регулярному вимові ви зможете також залучити в своє життя другу половинку, стати багатим, гармонійним, радісним, щасливим і щасливим.

Яке значення має мантра

Спершу потрібно привести текст священної мантри, який буде наступним:

«Ом Тарі Туттаре Туре Соха».

Кожна з частинок мантри володіє своїм конкретним значенням:

  • ОМ — це уособлення всіх чеснот богині Тари;
  • Тарі — ця частка символізує собою очищення від страждання, яке нам регулярно доводиться переживати, помилки і негативної карми;
  • Туттаре — символ усунення восьми страхів, а також небезпек навколишнього світу, негативної карми і помилки;
  • Туре — очищення від невігластва нашого Его, символ справжнього припинення страждань;
  • Соха — ця частинка значить «нехай значення даної божественної пісні збережеться в моїй голові».

На завершення радимо вам слухати мантру Зеленої Тари онлайн в наступному відео-ролику

Marissa

Ссылка на основную публикацию