Уві сні ви їли смажену рибу — загляньте в сонник і дізнайтеся, що це значить

Якщо уві сні ви щось їсте, можливо, лягли спати голодним. Але таке трактування не пояснює, що слід чекати в майбутньому. Тому давайте звернемося до сонникам і дізнаємося, до чого сниться смажена риба.

Щоб рибку з’їсти, не треба в воду лізти

Риба, навіть смажена, буває різна — велика і маленька, кістлява і немає, річкова і морська, також вона відрізняється за зовнішнім виглядом і, відповідно, за назвою. Згадайте в деталях сон і виберіть відповідну трактування.

Ви їли уві сні смажену рибу. Сімейний сонник пророкує несподіване багатство, і чим більша риба, тим більше вам пощастить. Але чим більше в рибі кісток, тим більше вам доведеться потрудитися і навіть понервувати, щоб розбагатіти. Але в результаті прибуток чекає вас в будь-якому випадку.

Дуже смачна риба обіцяє несподіваний успіх в будь-яких ваших починаннях. Не втрачайте час, вступайте в будь-які угоди, погоджуйтеся на всі авантюри і купуйте лотерейні квитки — не пошкодуєте!

Відповідно до Сімейного сонником, незаміжньої дівчини такий сон обіцяє знайомство з майбутнім чоловіком. І це буде дуже вдалий вибір. Але якщо риба виявилася несмачною, дівчині варто звернути увагу на себе. Зайва вибірковість залишить її наодинці зі своєю гордістю, а потенційний наречений піде шукати іншу наречену. Але якщо наречений не сподобався, можна уві сні впустити смажену рибу на підлогу, це гарантія того, що весілля не буде.

Якщо смажену рибу їсть уві сні молода жінка, значить вона вагітна або незабаром завагітніє. Її малюк народиться в дружній і щасливій сім’ї. Стать майбутньої дитини збігається з підлогою приснилося риби. У деяких риб неважко візуально визначити статеву приналежність. Велика риба в цьому випадку зовсім не означає великого дитини, вона символізує міцну сім’ю, довге і щасливе сімейне життя. А ось кількість смажених рибок часто збігається з кількістю майбутніх дітей.

Трактуючи сон про смаженої риби, Сонник Ванги обіцяє швидку поїздку. Ви не пошкодуєте, якщо підете в подорож, поїздка залишить незабутні враження.

Сучасний сонник теж пророкує дорогу, але тільки в тому випадку, якщо ви їли смажену рибу уві сні не один. Ймовірно, з ким їли, з тим і підете в дорогу. Не турбуйтеся, якщо потенційний попутник вам не подобається, поїздка виявиться чудовою навіть в цьому випадку.

Дуже велика риба разом позбавить вас від усіх проблем, навіть здавалися перш нерозв’язними. Попереду вас чекає безхмарне життя, тільки сниться такий сон нечасто, і ви дійсно щасливчик, якщо їли уві сні дуже велику смажену рибу.

Вам дісталася несмачна риба. Риба і в цьому сні символ багатства, але дістанеться воно не вам. Не тягніть марно руки і не застосовуйте силу в розрахунку опанувати левовою часткою замаячила на горизонті грошей. Всі ваші спроби ні до чого не приведуть — спадок пройде повз, премія відправиться в інший відділ, скарб знайде хтось, але не ви. Бережіть сили і нерви, змиріться. Адже це не втрата, а просто не ваша прибуток. Ну а якщо риба стухла, ви можете втратити те, що вам належить по праву.

Смажимо і їмо уві сні

Якщо ви їли власноруч посмажену рибу, значить для отримання гарного прибутку вам доведеться вкластися в справу. Не відмовляйтеся від пропозицій. Зараз будь-який з них буде вигідним. Можливо, це навіть якась дорога покупка, яка незабаром принесе чималі бариші.

Якщо на рибі, яку ви збираєтеся посмажити і з’їсти, спочатку немає луски, значить незабаром вам знадобиться лікарська допомога. Не чекайте загострення, і якщо знаєте свої слабкі місця, заздалегідь зверніться в поліклініку.

Вам смажить рибу хтось інший. В цьому випадку вам також доведеться невеликі витрати, і чим дрібніше смажена риба, тим менше вам доведеться вкладати в якесь загальне справа.

Важливо визначити, на який сковороді ви смажили рибу. Якщо у вас в руках нова сковорода, чекайте в найближчому майбутньому поліпшення матеріального становища. Але якщо ви смажите рибу на брудній, відбитої сковороді, треба терміново міняти спосіб життя і ставлення до оточуючих.

Якщо ви їли смажену рибу прямо зі сковороди, швидше за все, ви намагаєтеся уподібнитися Юлію Цезарю і робити кілька справ одночасно. Не у всіх це виходить, тому розставте пріоритети і відмовтеся від другорядних проектів або хоча б тимчасово їх заморозьте.

Пригорілі риба — привід поглянути на оточуючих вас людей і зрозуміти, наскільки контакти з ними вам необхідні. Придивіться, адже багато хто з них просто користуються вами і нічого не пропонують натомість, тому що вважають вас, м’яко кажучи, близьким людиною.

Риба це не тільки риб’ячий жир

Вам приснилася смажена риба з ікрою. Це дуже сприятливий сон в будь-якій життєвій сфері для всіх, крім вагітних і заміжніх жінок. Він обіцяє хорошу матеріальну прибуток, довгоочікувану вагітність, взаємну любов і навіть виконання заповітних бажань. Вибирайте, загадувати, мрійте і дивіться, як виконуються будь-які ваші фантазії.

Поспішайте, адже світла смуга в житті зазвичай коротше темної, і треба встигнути. Вагітним він обіцяє легкі пологи, хворим швидке одужання, а ось заміжнім, які не вагітні і не хворі, ікру ночами краще не їсти. Це сигнал, що хтось із близьких розпускає про вас і вашої сім’ї вельми неприємні чутки. Хоча попереджений, значить озброєний, і тепер у вас є можливість обчислити базіки.

Правильна сервіровка — запорука успіху

Звернути увагу на сервіровку радить Поєднаний сонник.

Вам подали смажену рибу на великій чистій тарілці — чекайте добрих звісток. Якщо перед вами кілька тарілок з рибою — це вже не вести, а гості. Порахуйте тарілки, можливо, доведеться заздалегідь підготуватися.

Брудна тарілка зі смаженою рибою попереджає про швидку хвороби. Про всяк випадок подивіться у вікно і одягніться по погоді, щоб уникнути застуди. Можна вжити заходів і від інших захворювань, адже ви прекрасно знаєте свої слабкі місця.

Битий тарілка забезпечить проблеми на роботі. Уві сні, як і наяву, битого посуду слід уникати.

Сонник Фрейда трактує сон зовсім інакше. Чоловікові, який побачив уві сні смажену рибу, згідно Сонник Фрейда, загрожує імпотенція. І чим більше смажених рибок з’їсть сплячий, тим слабкіше він виявиться в інтимній сфері наяву. Фрейд радить змінити безліч партнерів-одноденок на одного постійного. У цьому випадку ваша чоловіча сила залишиться при вас.

Як завжди, сонники по-різному пояснюють сон про смажену рибу, але серед варіантів легко проглядаються загальні напрямки — вагітність, прибуток і проблеми. І чим більше і мясистее смажена риба, тим сприятливіші сон.

Ссылка на основную публикацию