Устаткування для виробництва саморізів і технологія

Жодні ремонтні або будівельні роботи не можуть обійтися без саморізів і шурупів. Їх виготовлення — це дуже вигідний бізнес. Головне, що потрібно для швидкого росту, це випуск виробів найвищої якості, а виготовити їх можна тільки на хорошому верстаті. Устаткування для виробництва саморізів можна купити нове або б / у, на російському ринку вибір величезний.

Існують моделі верстатів з полузащітним і з захисним кожухом. Перші — прості в експлуатації, а другі екологічно чисті. І той і інший тип верстатів користується популярністю у підприємців, але який же з них краще вибрати на початковому етапі будівництва бізнесу, а якою буде продуктивніше в момент розширення? З чого почати виробництво?

Які верстати продуктивніше?

Взявши до уваги початковий капітал і наявність хорошого збуту, кожен підприємець може придбати дешеве устаткування для виробництва саморізів, що випускає не більше 50 шт. кріплення в хвилину. Є також ті, що здатні виготовляти від 250 шт., А й ціна у них дорожче. Головне при виборі верстата — це якість, адже для того щоб нарізати різьбу певних розмірів, потрібна дуже висока точність.

Якщо не дотримуватися розміри і параметри кроку, то така продукція буде неякісної та піде тільки на шлюб, а це збитки. Саморізи і шурупи високої якості швидко будуть продаватися і принесуть чималий прибуток в дуже короткі терміни. Скільки ж коштуватиме верстат для виготовлення саморізів?

Найменування верстата    Кількість випуску виробів      Вартість в рублях
Верстат в полузащітном кожусі FA-5C Від 170 до 200 штук в хвилину Від 800 000
Холодновисадочні автомати YH2076 Від 100-120 штук в хвилину Від 130 000
Український верстат АБО 216 Від 50 до 200 штук Від 100 000
Лінія з виробництва саморізів і шурупів Від 250 штук Від 2 000 000

 

Холодновисадочний автомат YH1564 Від 150 штук Від 150 000

Устаткування для виробництва саморізів можна придбати для маленького цеху або ж цілу лінію, яка буде виготовляти більший обсяг виробів. Але крім хорошого верстата потрібно також використовувати сировину відмінної якості. Найчастіше застосовують такі його види:

  • латунь;
  • високовуглецева сталь;
  • нержавіюча сталь.

Сировина можна закуповувати у вигляді нарізаних заготовок або ж дроту в бобінах. Перед тим як зупинити вибір на якомусь конкретному виді, потрібно врахувати особливості використовуваних верстатів. На території Росії працює величезна кількість заводів з виготовлення металопрокату, тому складнощів з вибором хорошого постачальника не буде. Також дуже важливо дотримуватися технологію виготовлення, так як, порушивши її, виріб постраждає як, а це негативно позначиться на продажах. Технологія має свої особливості, всі етапи того, як правильно робляться саморізи, описані в таблиці нижче.

№ п / п                   Етапи процесу виготовлення

1.

Нарізка матеріалу, враховується необхідна довжина. Також створюється капелюшок. Цей важливий етап полягає в створенні болванки.

2.

Заготовки далі потрапляють в бункер, після чого йдуть на верстат, який призначений для нарізки різьблення і цей етап вважається самим вирішальним. Так як, не дотримуючись крок нарізки, продукція піде з дуже серйозним браком, а це величезні збитки.

3.

Далі заготовка з різьбленням йде в піч на загартування, після чого проходить на мийку.

4.

Заключний етап — це нанесення антикорозійного покриття, після чого саморіз готовий до продажу.

Нюансів, пов’язаних з виробництвом буває дуже багато, дізнатися про них більше можна відвідавши форум і поставивши запитання тим, хто вже стикався з ними. Нічого складного в процесі виготовлення немає, головне придбати хороше обладнання для виробництва саморізів і дотримуватися технологію. Після того як все зрозуміло з чого почати цей прибутковий бізнес, постає питання, де взяти початковий капітал, а він досить великий, навіть якщо купити б / у верстат. Почати бізнес можна з виготовлення саморізів в домашніх умовах, створити своє коло покупців, а вже після все зароблені гроші вкласти в закупівлю верстатів. Своїми руками виготовити саморіз не вдасться, необхідно буде придбати найдешевший верстат, який виробляє до 30 штук в хвилину.

Які верстати потрібні?

Почати своє виробництво можна з покупки самого недорого обладнання, необов’язково нового, можна і б / у. Принцип виготовлення будь-якого з існуючих видів саморізів однаковий, а їх величезна кількість: по дереву, металу, гіпсокартону та інші. Незалежно від того, яких масштабів організовано виробництво — міні-завод або ж величезний цех, технологія залишається незмінною. Кожне обладнання включає такі верстати для виробництва саморізів?

  • Холодновисадочний верстат. Потрібен для формування вироби.
  • Гартівна піч, необхідна для зняття поверхневого напруги металу.
  • Верстат різьбонакатний. Він виконує метричний профіль;
  • центрифуга, призначена для сушки саморізів за допомогою розігрітого повітря.
  • Гальванічна лінія. У ній передбачено від 5 і до 10 ванн, де послідовно наноситься кілька спеціальних шарів покриття, в тому числі антикорозійного.

Знайти на російському ринку всі ці верстати буде нескладно, але більшою популярністю користуються моделі виробництва Китай, так як їх ціна не надто висока і продуктивність хороша. Є ще українські верстати, які також коштують недорого, але продуктивність у них хороша. Почати бізнес з мінімальними вкладеннями можна з покупки вживаного обладнання, а вже після, заробивши трохи коштів, вкласти їх в розширення бізнесу і закупівлю більш зручного і продуктивного обладнання.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Кріпильні елементи будь-якого виду, типу та розміру завжди користуються попитом, а це означає, що подібна продукція завжди затребувана. Бізнес в цьому напрямку буде завжди прибутковим, головне, що потрібно врахувати — це якість продукції. Тільки в цьому випадку ваші вироби будуть розкуповувати в короткі терміни. Головна мета хорошого зростання полягає в хорошому верстаті і якісній сировині.

Ссылка на основную публикацию