Устаткування для виробництва поліпропіленових мішків

Складно уявити повноцінну роботу багатьох виробничих підприємств, транспортних компаній, магазинів, та й життя простого обивателя без якісної пакувальної тари, яка завжди потрібна в господарстві. Поліпропіленові мішки мають чудову міцність, вони не токсичні, що дозволяє тривалий час зберігати харчові продукти, до того ж в них можна безпечно перевозити різноманітні вантажі.

Невисока відпускна ціна пакувальної тари з поліпропілену і широкий спектр застосування роблять її затребуваною в купівельної середовищі. На сьогоднішній день виготовлення полімерної тари може бути організовано в невеликих виробничих приміщеннях, оснащених компактними технологічними лініями.

Низька вартість сировини дозволяє швидко окупити початкові вкладення і вийти на досить пристойний дохід. До того ж у зв’язку з високою ліквідністю продукції проблем з її реалізацією у підприємців практично не виникає. Це робить виробництво поліпропіленових мішків актуальним і прибутковим видом бізнесу як в Росії, так і далеко за її межами.

Про переваги пакувальної тари з поліпропілену

Поліпропіленові мішки і біг-беги є якісною пакувальної тарою, яка затребувана на будь-якому виробництві, будівельних майданчиках, фермах і сільськогосподарських компаніях, а також в супермаркетах, на ринках і в магазинах. Нескладно здогадатися, що більшість підприємств і компаній є основними споживачами цієї продукції.

У поліпропіленових мішках можна не тільки зберігати і перевозити різного роду продукцію і сипучі вантажі (цукор, крупи, борошно, пісок, інше), а й вирощувати сільськогосподарські культури. Тара з поліпропілену має високу стійкість до механічних впливів, вона слабо піддається перетирання і практично не сприйнятлива до хімікатів. Також слід зазначити і чудову стійкість виробів з поліпропілену до перепадів температур, адже тара витримує вплив морозу при? 60 ° С, а також не плавиться при + 100 ° С.

Також мішки з полімерів не гниють і не псуються при знаходженні в умовах навколишнього середовища, тому різну продукцію можна зберігати під відкритим небом. При виробництві поліпропіленових мішків використовується екологічно чиста сировина, тому вони абсолютно нешкідливі для здоров’я людини і не виділяють токсинів під час зберігання продуктів харчування.

На власному заводі кожен виробник може виготовити для своїх замовників тару будь-якого кольору, оскільки в гранули поліпропілену легко додати різні барвники при необхідності. Також на них можна нанести зображення і рекламні тексти (за бажанням замовника).

Виробники мішків поліпропіленових в Росії

У Росії існує чимало виробників поліпропіленових мішків — як великих заводів, так і приватних цехів, що пропонують споживачам вироби, оснащені вкладишами для зберігання і транспортування цукру, круп, борошна, а також будівельних матеріалів, хімікатів, кормів та інших видів продукції. Розглянемо деякі підприємства не в якості реклами їх діяльності, а для порівняння виробленої продукції і моніторингу ринку конкурентів:

 • ТОВ «Сурапластік» (м Пенза). Завод з виробництва пакувальної тари існує близько 10 років. Основним видом діяльності компанії є виготовлення мішкотари з поліпропілену, а також господарських пакетів і сумок різної вантажопідйомності. Виробник пропонує своїм покупцям пакувальну тару стандартних габаритів, а також може виготовляти продукцію за індивідуальним замовленням. Поліпропіленові мішки робляться на сучасному обладнанні. Продукція відпускається з заводу оптовими партіями. Доставка мішкотари здійснюється в усі міста Росії.
 • ТОВ «Компанія Сибір-Упак» (Новосибірськ). Компанія є одним з найбільших в Росії виробником пакетів і плівок з поліетилену. На сучасному обладнанні завод випускає поліетилен високого, низького і середнього тиску (ПВД, ПНД, ПВД). Виробник пропонує своїм покупцям Сінажний і парникову плівку, а також технічний і армований поліетилен. Продукція підприємства широко використовується будівельними, сільськогосподарськими і транспортними компаніями. Також плівка широко використовується для зберігання сипучих вантажів (цукор, крупи, інше) і транспортування товарів. З 2011 завод освоїв виробництво гофрокартону та тари.
 • Виробнича компанія «Пера Пластик» (м Краснодар). На заводі виготовляються мішки з поліпропілену клапанного і відкритого типу, а також вагонні вкладиші. Підприємство є одним з найбільших в Росії по виробництву поліпропіленової тканини і супутньої продукції (стропи, вагонні вкладиші, нитки). Вся продукція виробляється на австрійському обладнанні (Starlinger), що дозволяє компанії виготовляти якісну висококонкурентну продукцію і контролювати всі етапи виробництва.
 • ВАТ «Полімер» (г. Кемерово). Завод-виробник «Полімер Кемерово» існує з 1979 року і є одним з найбільших в Росії з виготовлення пакувальних матеріалів з полімерів. Вся продукція відрізняється високою якістю і сертифікована. Виробник також пропонує своїм покупцям безвузлові сітки і поліпропіленові труби, термоусадоч і мішки-вкладиші. Компанія має великий автопарк, тому може доставити продукцію в найкоротші терміни.
 • Компанія-виробник «Волзька фабрика упаковки» (м Тольятті). Підприємство спеціалізується на виробництві пакувальної тари з поліпропілену і випускає на сьогоднішній день більше 50 видів різної продукції. Завод оснащений високотехнологічними виробничими лініями, на яких виготовляються пластикові контейнери, мішки, будь-які види плівки, різних вкладишів та іншої тари. На підприємстві є лабораторія, фахівці якої ведуть невпинний контроль над якістю готової продукції. За бажанням замовників поліпропіленові мішки й інша тара можу бути виготовлені будь-яких розмірів.
 • Завод-виробник «ГСК-Полімер» (м Подольськ). Підприємство має у своєму розпорядженні великими виробничими потужностями і пропонує споживачам широкий асортимент продукції. На заводі можна оптом придбати поліпропіленові мішки будь-якого забарвлення і габаритів, всі види поліетиленової плівки, в тому числі общехозяйственную і термоусадочну, а також пакети. Вироби виробляються на сучасному обладнанні і мають високу якість. Виробник за бажанням замовника може виготовити плівку і поліпропіленові мішки з додаванням антистатической і термостійкої присадки. Якщо буде потрібно, фахівці «ГСК-Полімер» виготовлять логотип, який буде завдано на мішкотару та інші види продукції.
 • Компанія-виробник «Сталер» (м Чільне). Завод виготовляє поліпропіленові мішки і многостропние біг-беги. Також виробник може запропонувати своїм клієнтам придбати дорожні конуси, пакувальну і промислову плівку, рукавички для робітників і різні види сигнальних стрічок. При замовленні продукції на заводі від 30 тис. Рублів клієнти можуть розраховувати на безкоштовну доставку.
 • Компанія «Абакан Пласт» (м Абакан). Виробник пропонує покупцям пакувальну тару, а також пластикові побутові вироби. На заводі працює виробництво одноразового посуду відер, банок, пластикових контейнерів, мішків і сумок.
 • Компанія-виробник «Майстер Пак» (м Пенза). Підприємство виробляє поліпропіленову нитку, паперові пакувальні мішки будь-яких видів для фасування цукру, круп, а також вугілля, будівельних матеріалів та інших сипучих вантажів. Також на заводі є лінії з виробництва гофрокартону і упаковки. Клієнти можуть замовити багатобарвну флексопечать будь-яких зображень на тарі. Доставка готової продукції здійснюється по Приволзькому Федеральному округу і в інші регіони Росії. На заводі працюють висококласні фахівці на сучасному обладнанні, що забезпечує високу якість виробів.

Особливості організації виробництва поліпропіленових мішків

Якщо ви замислюєтеся про відкриття власного виробництва поліпропіленових мішків, необхідно правильно організувати розвиток бізнесу. Тим, хто не знає, як навчитися заробляти гроші, якщо немає роботи, дана інформація також буде корисною.

Реєстрація бізнесу

Незалежно від того, чи збираєтеся ви відкрити виробництво памперсів, пакувальної тари або керамзитобетонних блоків, необхідно офіційно зареєструвати свою діяльність. Якщо ви плануєте відкрити невелике підприємство, то слід відкрити індивідуальне підприємництво (в податкову службу можна докладно дізнатися, чи можуть ІП працювати з ПДВ). Що стосується відкриття великого заводу, то краще оформити його як суспільство з обмеженою відповідальністю. В обов’язковому порядку необхідно отримати дозвільну документацію на ведення підприємницької діяльності в пожежній службі, енергопостачальних компаніях, санепідемстанції та інших державних органах контролю.

Пошук приміщень

Наступним кроком в організації бізнесу по виготовленню поліпропіленових мішків буде пошук виробничих і складських приміщень. Якщо у вас є власний чималий капітал, який дозволить купити виробниче підприємство, то питання з пошуком відпадає сам по собі. Однак у більшості підприємців-початківців немає солідних активів, тому єдиним виходом буде оренда приміщень для обладнання цеху або невеликого заводу.

Порада: виробництво поліпропіленових мішків, як і виробництво поролону в Росії, необхідно організовувати далеко від житлових будинків. Слід розуміти, що вам доведеться працювати з поліпропіленом, тому розміщувати підприємство доведеться в промзоні або за містом. До того ж якщо не дотримати цю умову, можуть виникнути проблеми з отриманням дозвільних документів у відповідних органах.

При виборі виробничих приміщень, які ви захочете орендувати, слід звертати увагу на наявність в них працює вентиляційної системи, а також проконтролювати, щоб безперебійно працювали водопостачання та каналізаційна система, електромережу та опалення. З огляду на певній токсичності на виробництві поліпропіленових мішків потрібно справний фільтраційним устаткуванням, наявність якого слід також проконтролювати в першу чергу. Що стосується площі для організації цеху, то приміщення повинні бути з високими стелями і просторими. При установці компактних ліній в цехах вистачить близько 60 м ?. Не забудьте подбати про наявність роздягалень для персоналу і підсобних приміщень. Як правило, на виробництві повинен бути цех виготовлення поліпропіленової нитки, ткацький і нарезочний ділянки, а також складські приміщення для зберігання сировини і готових виробів.

канали збуту

Що стосується збуту готової продукції, то відзначимо, що канали реалізації доведеться ретельно продумати. Особливих проблем з продажем пакувальних виробів не повинно виникнути, оскільки в кожному місті Росії знайдуться виробничі підприємства (заводи, фабрики), сільськогосподарські і будівельні компанії, ринки, магазини, супермаркети, складські комплекси, овочесховища, інше. Дайте рекламу в ЗМІ, на телебаченні, в інтернеті, щоб розповісти цільової аудиторії про себе. Також необхідно створити вигідне комерційну пропозицію для великих і дрібнооптових покупців, яке зможе зацікавити їх.

сировина

Про вибір сировини необхідно подбати ще до покупки виробничого обладнання. Це пов’язано з особливостями технологічного процесу, оскільки тара може виготовлятися з первинного поліпропілену (гранули), а також з додаванням переробленого (вторинної сировини) матеріалу. Залежно від типу використовуваного сировини, його вартість коливається в межах 35-50 рублів за 1 кг. На ринку ви без праці відшукаєте багато цікавих пропозицій від постачальників гранул поліпропілену і різних добавок, що застосовуються у виробництві мішкотари.

Устаткування і технологія виробництва мішків з поліпропілену

Давайте докладніше розберемо особливості технології виготовлення мішків з поліпропілену. У виробничих цехах необхідно встановити наступне обладнання:

 • змішують і сушильні бункери;
 • конвеєр;
 • екструдер, оснащений бобінами;
 • швейний і ткацький верстати;
 • обробний стіл з ножем (для нарізки заготовок).

На сьогоднішній день виробники спеціального обладнання пропонують своїм покупцям технологічні лінії, що дозволяють виробляти від 3 до 30 млн. Виробів протягом робочого року. На придбання устаткування буде потрібно 3.5-4 млн. Рублів.

Порада: багато фахівців вважають, що краще купувати верстати та іншу оснастку китайських виробників. Це дозволить істотно заощадити на витратах, до того ж техніка з Китаю нічим не поступається за якістю європейським аналогам.

Поліпропіленові гранули засипаються в бункер, куди до них додаються різні реагенти з барвниками. Щоб отримати виріб білого кольору, в сировину додають карбонат кальцію. Добавки використовуються виробниками для додання поліпропілену різних властивостей.

Однорідна суміш надходить в резервуар екструдера, де відбувається її розігрівання. Потім через спеціальні канали готова маса видавлюється і, остигаючи, перетворюється в плівку. Отримане полотно розрізається на смуги і намотується на бобіни, які використовуються в ткацькому цеху для виробництва поліпропіленових рукавів.

Нитки заправляються в круглоткацкие верстат таким чином, щоб отримати полотно різних розмірів. Утворені рукава намотуються на котушки, які в подальшому можуть застосовуватися для розкрою і пошиття мішків, а також транспортування.

Щоб отримати готовий виріб, рукава нарізаються спеціальним ножем на відрізки необхідної довжини. Після розкрою дно мішка зшивається і обробляється горловина. Краще використовувати для нарізки рукавів терморез, який перешкоджає розповзання поліпропіленових волокон.

Після відрізу заготовка майбутнього мішка розгортається на верстаті, і вшиваються дно вироби певне число раз мультифіламентних ниткою. Що стосується горловини, то вона може бути прошита, підвернути або залишатися без обробки. Якщо в мішках передбачені клапани, то їх вшивання здійснюється робочими вручну.

Після закінчення виробничого процесу поліпропіленові мішки збираються в пачки по 500 або 1000 штук для подальшої пресування і пакування. Якщо ви хочете виготовляти мішкотару з логотипами і іншими видами зображень, буде потрібно придбати спеціальний друкарський верстат.

Виробництво мішків для цукру

Виготовлення мішків для фасування, зберігання і транспортування цукру багато в чому схоже з вищезгаданої технологією. Щоб виробляти таку мішкотару, необхідно дотримуватися вимог ГОСТ-30090-93. Мішки для цукру виготовляють білого (рідше сірого) кольору вантажопідйомністю від 5 до 50 кг.

Необхідно пам’ятати, що для зберігання цукру потрібні певні умови, в іншому випадку він швидко відволожуються і псується. Щоб уникнути псування цукру в пакувальні мішки вшивають вкладиші з паперу або поліетилену. Також багато виробників в Росії виготовляють ламіновану мішкотару, яка виключає проникнення вологи.

Підводячи підсумки, необхідно відзначити, що з одного кілограма сировини на виході ви отримаєте 14 готових мішків, собівартість яких становить 3 рубля за одиницю. Оптова відпускна ціна продукції складає 8 рублів, тому ви легко зможете підрахувати можливий дохід від виробництва поліпропіленових мішків.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Готова продукція не вимагає дотримання особливих умов зберігання, тому для цих цілей можна пристосувати будь-які приміщення. У Росії виробництво поліпропіленових мішків вважається високоприбутковим видом бізнесу, до того ж воно безвідходне, а вкладені кошти на розвиток окуплять себе з лишком не пізніше ніж через 2 роки.

Ссылка на основную публикацию