Устаткування для виробництва молочних продуктів: опис і ціни

Молоко і молочні продукти приносять величезну користь для організму. Його вживають в їжу свіжим або виготовляють з нього кисломолочні продукти, в тому числі і згущене молоко. Воно завжди в ціні, саме тому ті, хто хоче відкрити бізнес, думають, чому б не зайнятися виробництвом молочних продуктів. Перше що потрібно зробити, щоб почати свій бізнес — це вибрати необхідне обладнання для виробництва молочних і інших продуктів.

Для створення власного молочного заводу, навіть нехай і невеликого, буде потрібно не тільки багато сил, але і багато фінансових вкладень. Є два варіанти відкриття заводу, який буде займатися виробництвом молочних продуктів:

  1. Купівля заводу «під ключ». Але для цього потрібні величезні кошти. Завод можна придбати вже з налагодженою лінією, з системою збуту готової продукції і навіть зі своєю фермою. Але ніхто не дасть гарантії, що в подальшому вам доведеться зіткнутися з серйозними проблемами, які можливо і підштовхнули колишнього власника до продажу підприємства.
  2. Бізнес з нуля. В цьому випадку можна використовувати недороге б / в обладнання і свої власні сили, зробити сир з козячого молока в домашніх умовах, і продати його. Прибуток від продажу можна вкласти в подальший розвиток.

Яке ж обладнання може знадобитися в першу чергу, тільки для того, щоб розливати молочну продукцію?

Устаткування по розливу молока

Комплексів по розливу пастеризованого молока багато, відрізняються вони за кількістю готової продукції і по потужності. Для виготовлення і розливу потрібно ціла лінія. Вона складається з великої кількості окремих агрегатів і з її допомогою можна зробити великий обсяг продукції.

Марка Складові лінії по розливу Ціна в рублях
В2-ОМВ-2,5 Танк для зберігання молока та інших компонентів. від 300000
Я16-ОПЖ Модулі, в яких відбувається розчинення сухого молока. від 300000
Tetra Alex 25 Апарати для очищення і його гомогенізації. від 500000
Г9-Самур-600 Відцентрові і знежирюючі сепаратори. від 100000
А1-ООЛ-25 Охолоджувальні установки. від 200000
013-500СГ Агрегати для пастеризації. від 600000
ПАСТПАК Р Фасувальні установки. від 500000
Мийки. від 50000
ВУФМ 6300 Установки для прийому молока. від 100000
DWY-80А Професійні спеціальні камери для охолодження молока. від 100000
Інші комплектуючі агрегати.

Кількість агрегатів визначається масштабами виробництва, а в розрахунках потрібно враховувати кількість майбутньої вироблення. Ціна на агрегати може бути не дуже високою, особливо якщо придбати б / у пристрої, а ось якість продукції, що випускається може порадувати. Для виробництва інших молочних продуктів може знадобитися додаткове обладнання.

Але навіть якщо ви вирішили зупинитися лише на виробництві стерилізованого молока, в подальшому знадобиться зробити все можливе і придбати обладнання, необхідне для подальших стадій:

  • пакувально-заливальна установка;
  • агрегат для термічної обробки;
  • агрегат для подачі спеціальних стерилізованих пакетів;
  • пакувальна машина і інші.

Для виготовлення стерилізованого молока знадобиться багато потужних агрегатів. Але можна ж почати бізнес з іншого продукту, наприклад, зробити згущене молоко і налагодити його продаж. Надалі розвивати підприємство і додавати лінії.

Устаткування для виготовлення згущеного молока

Знайти простий рецепт, як зробити правильно згущене молоко не складно, а виконати весь технологічний процес правильно, допоможе спеціальне обладнання. Для виробництва у великих масштабах багато апаратів не буде потрібно. Витрати будуть невеликими, як при виробництві стерилізованого молока. Згущене молоко з цільного, можна виробляти на установці УСМ-4.

Технічна характеристика обладнання, яке необхідно, щоб зробити смачне і корисне згущене молоко.

№ п / п Лінія згущеного молока.
1. Потужність виробництва — 11 кг згущеного молока за один цикл.

 

2. Триває один цикл 4 години.
3. Обсяг бака установки, яка виробляє згущене молоко — 30 літрів.
4. Потужність установки — 3,5 кВт / год.
5. Вага всієї установки — 45 кг.

Така невелика малогабаритна лінія має деякі переваги:

  1. Маленьке приміщення. Для розміщення підприємства вистачить цеху, щоб робити згущене молоко, площею не більше 20 квадратів. Його також буде цілком достатньо, щоб вмістити і холодильну установку.
  2. Простота і зручність в обслуговуванні. Щоб стежити за працюючої потужністю буде цілком достатньо однієї людини. Крім того, цей же чоловік, під час проходження всього циклу виробництва, може розфасовувати готову продукцію або займатися іншими справами.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Дуже багато варіантів, які допоможуть почати свій власний бізнес, невеликі агрегати дадуть можливість заробити на розширення підприємства, а легкі і прості рецепти дозволять зробити самий смачний і корисний продукт.

Ссылка на основную публикацию